Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisiad ja czuje sie tak samo jak ty...krocze mnie tak boli a najbardziej jak mam wejść po schodach...brzuszek twardy i napięty...plecy non stop obciążone...ale nawet leżenie mnie męczy bo sama nie wiem jak mam sie juz położyć aby było ok...pół nocy nie śpie tylko kombinuje ....a jak rano wstaje to moje łóżko i wszytko do okola wygląda jak po wybuchu bomby!!!brzuszek to mam czasami wrażenie że mi po prostu pęknie po środku juz taki jest napięty i twardy...a moja skóra juz więcej sie nie rozciągnie...a w ostatnim miesiącu dzieciaczki rosną najbardziej...no chyba porozrywa mnie...dzis byłam u lekarza...zaleca ciągłe leżenie...rozwarcia nie ma więc ok...ale szyjka sie skraca jest okolo 20mm...skurcze sa ale nieregularne...w piątek dokładna wizyta z usg malutkiej...dowiem sie jak tam ona przybiera i czy wszystko ok...po ostatnich przejściach... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie mysle,ze my sie chyba koczymy kochane 😉 Capslocc u mnie wyglada dokladnie tak samo,z ta roznica,ze skurcze sie nasilaja i sa coraz bardziej regularne i do tego trzymaja coraz dluzej.Edi biedactwo a mozesz cokolwiek brac na ta grype zoladkowa?Ze tez teraz cie to musialo zlapac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi81 fajnie Cie widzieć, mam nadzieje że to jednodniówka, teraz jest "na topie" taki wirus gryby żołądkowej - przez dobę tragedia leje się z każdej strony a na drugi dzień jest dużo lepiej, ale przez tydzień jest aktywny i można zarazić inny, moja doktor (ta genialna 🙂 zaleca na to dla kobitek ciężarowców probiotyk no i oczywiście dużo płynów, można wziąć tez smektę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was dziewczyny ...
kasjalena2 ja też mam czasami takie kłucia jakby po bokach, czasami jakby w szyjce macicy.Może faktycznie to macica się rozciąga. Jutro mam wizytę u lekarza więc zapytam.
Co do skurczy to ja je odczuwałam jako takie bolesne ściskanie mięśni, no i oczywiście towarzyszyło temu twardnienie brzucha.

MonisiaD super książeczka, muszę poszukać coś takiego u nas, zacznę od allegro. Może macie już jakieś fajne na oku/

Z tego co czytam to każda z nas ma jakieś problemy zdrowotne związane z ciążą.
Zauważyłam że jeśli kobieta nie planuje ciąży to przechodzi ją bez problemu.
Więc mój następny bejbik będzie nieplanowany i nieproszony 😁 (tak jak ja 😜)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zapytam was o dość nietypowa sprawę...czy dajecie rade z depilacja okolic intymnych?bo ja ostatnio z lusterkiem kombinowałam i o mało co szału nie dostałam ..jakie to kurka stało się skomplikowane i meczące...nie wspominając juz o samym fakcie że nie pozna.łam samej siebie!!!! 😮szok!!!zastanawiam sie czy w szpitalach w których wy zamierzacie rodzic depilacja jest konieczna czy nie ...ja rodząc synka nie miałam takiego przymusu...ale tym razem w szpitalu w którym chce rodzić zalecają depilacje całkowita a na dodatek twierdza że sami golą...na co im na 100% nie pozwolę ...jeszcze tego brakowało żeby mnie ktoś tam pochlastał jak i tak ledwo wszytko sie za przeproszeniem kupy trzyma!!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc napisał(a):
dziewczyny nie da rady my jesteśmy normalne ...więc nawet jeżeli dzieciątko byśmy potraktowały jako nieplanowane itp to i tak byśmy chuchały i dmuchały...ten typ jak my tak po prostu już ma ...i dzięki Bogu!!!! 😜


tak czy inaczej planować nie będę, bo pewnie długo bym odwlekała wiedząc świadomie że może mnie czekać to samo co teraz. Ciągłe leżenie, bóle i co róż nowe dolegliwości.
Tak sobie powtarzam że jak nie będę planowała to i pewnie ciążę przejdę spokojnie 😜 A wiadomo że i tak bym uważał na siebie, chuchała i dmuchała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc napisał(a):
dziewczyny zapytam was o dość nietypowa sprawę...czy dajecie rade z depilacja okolic intymnych?bo ja ostatnio z lusterkiem kombinowałam i o mało co szału nie dostałam ..jakie to kurka stało się skomplikowane i meczące...nie wspominając juz o samym fakcie że nie pozna.łam samej siebie!!!! 😮szok!!!zastanawiam sie czy w szpitalach w których wy zamierzacie rodzic depilacja jest konieczna czy nie ...ja rodząc synka nie miałam takiego przymusu...ale tym razem w szpitalu w którym chce rodzić zalecają depilacje całkowita a na dodatek twierdza że sami golą...na co im na 100% nie pozwolę ...jeszcze tego brakowało żeby mnie ktoś tam pochlastał jak i tak ledwo wszytko sie za przeproszeniem kupy trzyma!!! 🤢


ha ha moja depilacja to ostatnio tylko z lusterkiem 🙂 nie powiem ale pierwsze dwa golenia były ciężkie, no ale teraz nabrałam wprawy 😜 u mnie w szpitalu też golą, nawet do cesarki, no i słyszałam że robią to tylko na ciepłą wodę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha ha moja depilacja to ostatnio tylko z lusterkiem 🙂 nie powiem ale pierwsze dwa golenia były ciężkie, no ale teraz nabrałam wprawy 😜 u mnie w szpitalu też golą, nawet do cesarki, no i słyszałam że robią to tylko na ciepłą wodę 🥴



jak to na ciepłą wodę? 🤨chyba bym od razu urodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc mam ten sam problem, poprosiłam nawet Maćka (męża) o pomoc ale to nie wyszło, piekielnie się bałam i marudziłam jak SmerfMaruda - więc teraz staram się sama.
Na szczęście nie ma tego dużo bo jestem już po sześciu laserach więc nie ma tragedii, jednak jeśli mi się uda dotrzymać do marca to pójdę na wosk do kosmetyczki - okropnie tego nie lubię i przeżywam jak mrówka okres każdą taką wizytę - mam wysoką wrażliwość na ból, ale czego sie nie robi dla późniejszego komfortu psychicznego
U mnie w szpitalu tez podobno golą na kojacka, ja sobie tego w ogóle nie wyobrażam!!!!
I jak to - na wodę????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój mąż też chciał pomóc ale po paru minutach go wygoniłam bo sie śmiał 😠a co w tym kurka śmiesznego że człowiek nic nie widzi po za swoim wielkim brzuszkiem!!!!zresztą jemu sie wydaje że to jak przy ich zaroście ..raz ciach ciach i po robocie ☺️żenujące!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bolesne szczególnie bikini głębokie ale mam obsesje na puncie owłosienia nóg i bikini - po prostu go nie znoszę - więc zaczekam jeszcze do bezpiecznej chwili bo przy tym zabiegu to sama jestem jeden wielki skurcz. Zawsze jeszcze można zajrzeć do pawlacza po stary sprawdzony depilator 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
depilator u mnie tez odpada...czasami sie sama nad sobą zastanawiam jak to możliwe że jeden poród przezyłam a depilacji woskiem lub depilatorem sie boję jak ognia..mi pozostaje jedynie golarka jednorazowa i wszytko by było ok gdyby nie fakt że zajmuje mi to ponad godzinę a i tak coś tam jest niedokładnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc nie polecam kremu.Ja sprobowalam raz i strasznie mnie wszystko potem pieklo.Ja stosuje matode golenia na stojaco pod prysznicem i tak bardziej na wyczucie 😉I jak narazie mi wychodzi.A jesli chodzi o depilacje,to lekarze odradzaja przez cala ciaze,w zwiazku z mniejsza wrazliwosci na bol.Jest to niewskazane zarowno dla mamusi jak i malenstwa.U mnie w szpitalu nic nie mowili o goleniu,ale i tak sobie nie wyobrazam,ze mialabym jakas taka pozarastana chodzic 😁 😁 Niesmaczene 😉 Dobra kochane,lece do szpitala na ktg.Ja tam juz prawie jak w domu sie czuje hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...