Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Salamandra napisał(a):
AAA to wszystko wyjasnia.
Ja pracuje w mozilli - nie miałam takiego komunikatu.
Jeśli korzystasz z IE to wejdź na brzuszek na chwilę przez mozillę lub operę żeby tylko załadować fotkę. Oba programy sa bezpłatne i łatwo się je instaluje, a przydaje sie mieć druga przeglądarkę pod ręka na taki właśnie wypadek.
Kurcze tylko ja z kompa to jetsem noga 😞 a do tego mam słabe łącze internetowe i wsyztsko mi chodzi bardzo mozolnie...wiec chyba se te fotke odpuszcze trudno bo chciałam sie pochwalic brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie dziewczyny
MI NOC CO NOC MIJA CAŁKIEM DOBRZE DZIDZIUS ZAWSZE ŚPI NIE DOKUCZA TAK SZCZEZE TO NIE CZUJE CZASAMI ZE JESTEM W CIAZY, NAJLEPIEJ TO BY MI SIE SPALO NA PLECACH ALE NIE JEST TO WSKAZANE.
JEDYNIE CO MI NIE WYGODNIE TO TO ZE ŚPIE Z MOIM SYNKIEM WIEC ON ŚPI ZAWSZE NA MNIE...I CIĘŻKO MI SIE PRZEWRÓCIC. Z MĘZEM JUZ NIE ŚPIE BO SIE NIE MIESCIMY A Z DRUGIEJ STRONY TO BŁĄ ZE NAUCZYLAM DZIECKO SPAC ZE MNA A ZACZELO SIE OD JEGO CHOROBY I TAK ZOSTAŁO....ALE NIEBAWEM POMYSLIMY O ŁÓZKU DLA NIEGO.
JA DZIS ZNOW ODPOCZYWAM NIE WIEM JAKI TERAZ JEST SATN MOJEJ SZYJKI ALE WIZYTE MAM DOPIERO 28 LUTEGO NIC SZCZEGOLNEGO SIE NIE DZIEJE BIORE MAGNEZ 3 RAZY DZIENNIE
CZY KTÓRAŚ Z WAS BIERZR NOSPE? MI LEKARZ MOWI ZE JAK MI SIE BRZUSZEK STAWIA TO ZEBYM SOBIE WZIEŁA. W 1 CIAZY BRAŁAM 3 RAZY DZIENNIE.
MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniafam super, ale masz fajny brzucho, a obstawiałam że jesteś brunetką 🙂))

aniak mi też na plecach najlepiej, wtedy tylko siniaki na pupie mnie uwierają, ale mam potem wyrzuty sumienia za nie dotleniam małego i przewracam się zaraz na bok. noSpe możesz spokojnie brać, ja brałam 3 x 1 NoSpe forte, teraz biorę doraźnie w razie potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc wam wszystkim 🙂 Dzisiaj pół dnia spędziłam na szukaniu wózka i nie uwierzycie ale .. ZNALAZŁAM ! http://www.borowkasklep.pl/ZIPP_3w1-108.html taki sam kupiłam za 900zł nowy 😉 Weszłam tylko na chwilkę wiec nie mam czasu nadrobić zaległości ale jutro na pewno to zrobię, pozdrawiam wszystkie! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoonCiaa napisał(a):
Cześc wam wszystkim 🙂 Dzisiaj pół dnia spędziłam na szukaniu wózka i nie uwierzycie ale .. ZNALAZŁAM ! http://www.borowkasklep.pl/ZIPP_3w1-108.html taki sam kupiłam za 900zł nowy 😉 Weszłam tylko na chwilkę wiec nie mam czasu nadrobić zaległości ale jutro na pewno to zrobię, pozdrawiam wszystkie! 😉


ładny wozek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monciaa
Wózek super
Ja tez mam z firmy ABDOR tylko ze ja kupowalam 3 lata temu calkiem inny niestety duzo gorszy model. Wózek spoko tylko strasznie ciężki ale z tej firmy wózki sa naprawdw bardzo wytrzymałe
Kupujecie lekkie wózki wiem to z doświadczenia a ja niestety kupilam fajny ale ciężki a moje dziecko tylko na spacer w nim jeżdziło bo tak to wogole nie byl nauczony we wózku ani spac ani huśtania nie był nauczony ale moze mi sie teraz przyda na drugiego dzidziusia moze bedzie inny hheee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALe tak ogólnie to jeszcze nic nie mam kupione , jak widzę jak Wy wszystkie szalejecie waw...jak skoncze 37 tydz bede brała sie za zakupy tzn torbe mam spakowaną moja i dla dziecka. Ciuszki mam po starszym , pół rzeczy mu wogóle nie ubrałam bo szybko wyróśł a zresztą mam sioster w USA i wszystkie ciuszki milam od niej tam sa rzeczy duzo wytrzymalsze niz tu. kupie tera ztylko ze 3 kaftaniki nowe i to wszystko z ciuszków

Pozdrawiam miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO gosiaczek do nas zajrzal 😁 Ja dopiero do domu od rana weszlam,bo najpierw poszlam na ktg,potem do pracy,bo sie za ludzmi stesknilam,a potem z siostra na zakupy.I zrobilysmy sobie chyba z 5 kilometrowy spacer 🙂Polozna mi dzis powiedziala,ze mala jest juz na 2/5hs i mam sie jak nawiecej ruszac,to szybciej urodze 😁 I mam pic herbate z lisci malin,bo zmiekcza szyjke macicy.Lubie ta polozna,bo zawsze ma duzo madrych rad dla mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tą główką to jest tak, że jak położna czy lekarz wyczuwa całą główkę ponad krawędzią miednicy to zapisze, że jest ona wyczuwalna w stosunku 5/5, a jeśli główka wstawiła się do miednicy, wyczuje tylko 2/5 jej wielkości więc zaznaczy, że główka wyczuwalna jest w stosunku 2/5.A to znaczy,ze do porodu jest juz coraz blizej,bo 2 tyg temu bylo free,tydzien temu 3/5 a teraz ma juz glowke w miednicy wiec juz powinno byc z gorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie.U pierworodek 1/5 zazwyczaj pojawia sie przy porodzie a 0/5 to juz koncowka porodu,chwilke przed wyjsciem calego malenstwa.Polozna mi ostatnio mowila,ze mam sie duzo ruszac,bo jak mala wejdzie 2/5 to juz naprawde bede blisko porodu.I udalo sie mala zepchac 😉Teraz tylko czekamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia ciesze się razem z Tobą i proszę daj znać jak już będziesz po wszystkim - tu na forum.

Dziewczyny może umówmy się, że każda która będzie już po wszystkim i z maluszkiem u boku da znać co i jak, że wszystko w porządku. Swoją drogą ciekawe jak tam Edi.

BTW. A ja w końcu mam zdjęcie brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co prawda to prawda.Ja codziennie wstaje z nadzieja,ze to juz dzis urodze..A ja dzis sie fatalnie czuje,wszystko mnie boli,nic mi sie nie chce,najchetniej bym z lozka nie wstawala.Cos czuje,ze to bedzie dluuugi dzien 😞 A jak na razie ide sie wykapac,moze to na bol troche pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...