Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Edi z tego co wiem od mojego lekarza dzieci powyżej 4 - 4,5 kg to kwalifikacja od razu na cc więc wykłóć się o nią i już.
Znajoma po prawie 5 kg porodzie miała duże problemy z dojściem do siebie i nie mogła uprawiać seksu, dopiero operacja plastyczna pomogła, na szczęście było ja na to stać. Ale to są skrajne przypadki - nam raczej to nie grozi. uważam jednakże trzeba dmuchać na zimne i być świadomym zagrożeń - dlatego jeśli dziecko jest bardzo duże walczcie o cesarkę. A najlepiej ustalic to wcześniej z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja juz po wizycie...jezeli przetrwam kolejny tydzień to super bo 21marca mam się stawić w szpitalu na planowy zabieg cc...więc ja już termin porodu znam ...cc tylko dla tego że po 1.dzidzia faktycznie dość duża...2.miałam juz cc przy poprzednim porodzie i istnieje ryzyko pęknięcia macicy podczas porodu naturalnego dlatego zalecają cc...3.przepukliny nie ma co ich powiększać... no i oczywiście jak chce mogę rodzić naturalnie ale po podpisaniu papierów potwierdzających iż dobrowolnie i świadomie chce tak rodzić...hahaha nikt mnie juz w to nie wmanewruje...nawet na bóle nie muszę czekać ani na jakiekolwiek rozpoczęcie akcji porodowej jak już będę miała dość lub będe się źle czuła to mam przyjechać do szpitala i zrobią mi od razu cc...dzidzia jest juz przygotowana i dojrzała do wyjścia a poza tym ukończyłam juz 37tydzień więc teraz w kazdej chwili moge bez żadnych problemów rodzić...superrrrrrrrrrrrrrr ale się ciesze w końcu wiem kiedy ten przybliżony finał !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra wlasnie tego sie boje, bo moze drodna nie jestem, alke mam waskie biodra i drobne kosci, od poniedzialku nie moge chodzic i sie obracac na lozku, wstaje troche na sile 😞

ja nie chcialabym cesarki, ale jezeli donosze do konca to bede sie bala rodzic naturalnie zwlaszcza, ze cala ciaze mam problemy ze stawami;

Capslocc jak ja Tobie zazdroszcze zawsze jakas nadzieja, ze to juz niedlugo i znasz date 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też słabo... wszystko mnie boli nie wiem jak to się skończy. Mam co jakiś czas skurcze ale zdecydowałam się poczekać, zobaczyć co będzie dalej, bo to może kolejny fałszywy alarm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO DO TEGO FATALNEGO SAMOPOCZUCIA TO U MNIE TRWA TO OD JAKIEGOŚ MC ...SA DNI ŻE CAŁY CZAS LEŻĘ I NIC KOMPLETNIE NIE ROBIĘ...NAWET PRZEKRĘCENIE SIE Z JEDNEGO BOKU NA DRUGI SPRAWIA MI BÓL...ALE CO PORADZIĆ TO JUZ KOŃCÓWKA I DZIDZIA DUŻA WIĘC WSZYTKO MA PRAWO BOLEĆ JAK CHOLERKA...OBYM TYLKO TO WYTRZYMAŁA DO KOŃCA... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey kochane moje:*:* Teskno mi bylo za wami 🙂Na poczatku chcialam wam bardzo podziekowac za wsparcie 🙂My juz od wczoraj jestesmy z moim slonkiem w domu.Do samego konca w szpitalu bylismy w nerwach,bo ja juz spakowana i ubrana bylam,a oni sobie jeszcze rozne badania malej robili.Bogu dzieki wszystko jest w porzadku.Powiem wam jedno,porod byl straszny,nerwy niesamowite,ale naprawde bylo warto 🙂Jak juz mnie w koncu po cesarce poskladali i polozyli mi Julcie na piersi,to momentalnie zapomnialam o wszystkim 🙂 🙂Tatus tez z reszta na jej punkcie oszalal i na zmiane ja sobie z rak wyrywamy 😁 😁 Niestety mam problem z karmieniem,bo mala nie chce mi jesc z cycka,wiec sciagam sobie ile sie da laktatorem,a reszte dokarmiam ja mlekiem modyfikowanym.Najwazniejsze,ze mala przybiera w koncu na wadze 🙂A najlepsze jest to,ze caly czas mowili,ze mam wielka dzidzie a Julcia urodzila sie 2870g i 51cm...taki kurczczek malutki 😁 😁 I nawet ciuszkow nie mialam na taka kruszynke,wiec zalozylismy jej te przyduze.Ale szybko to mala nadrobi 😁 😁 A dzis bylismy na pierwszym spacerku 🙂Cos pieknego.Gdyby nie to,ze mnie szwy jeszcze po cesarce bola,to bym juz calkiem o tym porodzie zapomniala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia jeszcze raz gratulacje - fajowo. Na Dzień Kobiet już byłaś Mamą 🙂
Życzę Waszej trojce wszystkiego najlepszego, będzicie super Rodzicami.

Czy po urodzeniu przechodzi sie rozumiem na jakies inne forum? gdzie Cię szukać na Brzuszku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia super, ze jesteś 🙂

i jeszcze raz gratuluje i czekamy na zdjęcia 🙂
mam nadzieję, ze swojej tez niedlugo wstawię, bo od poniedziałku nie daję rady, ale chociaż na pocieszenie jakies skurcze mi sie zaczęly 🙂

życzę Wam zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra nie wiem,czy po urodzeniu sie na inne forum przechodzi.Ja od poczatku bylam z wami i tu zostane.A jak juz sie wszystkie rozpakujecie,to zalozymy sobie swoj prywatny watek 😁 😁 Zaraz lece nasze slonko kapac.Mowie wam,zakochalismy sie w niej z mezem.I was tez to dopadnie.Jak juz ja zobaczycie,to zapomnicie o bolu,nerwach i meczarni a poczujecie taka milosc,radosc i przyplyw energii,ze szok.Mi o 4:50 rano zrobili cesarke,a o 15tej chodzilam juz po sali z Julka na rekach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONISIU ---MALUTKA JuLECZKA JEST PO PROSTU BOSKA...CUDNA...NO TYLKO SCHRUPAĆ...no duża ona to tez raczej nie jest ...ale słodka ponad miarę!!!!!w ubrankach faktycznie tonie...już niebawem a będziemy wszystkie sie zachwycały takimi szkrabami...walcz aby karmić piersią...w końcu Malutka załapie co dla niej najlepsze!!!!OCH NAPATRZEĆ SIĘ NIE MOGĘ NA TĄ TWOJĄ GWIAZDECZKĘ PRZEŚLICZNĄ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
u mnie też słabo... wszystko mnie boli nie wiem jak to się skończy. Mam co jakiś czas skurcze ale zdecydowałam się poczekać, zobaczyć co będzie dalej, bo to może kolejny fałszywy alarm...

LEKARZ MI DZIŚ OZNAJMIŁ ŻE JAK SKURCZE NIE SA REGULARNE TO NIE MA CO PANIKOWAĆ...(ŁATWO POWIEDZIEĆ)..ALE JEŻELI POWTARZAJĄ SIE W RÓWNYCH ODSTĘPACH I Z GODZINY NA GODZINĘ SIE NASILAJĄ TO ZNACZY ŻE JUŻ CZAS SIE ZBIERAĆ DO SZPITALA...JA WIECZOREM MAM ZAWSZE SKURCZE NAWET PRZEZ DWIE TRZY GODZINY ALE PRZECHODZĄ I NIE SĄ BARDZO BOLESNE TYLE ŻE MI BRZUSZEK TWARDNIEJE 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...