Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie też dosyć często boli głowa. Do tego od 3 dni pobolewa mnie brzuszek i nie wiem czy to normalne bo rośnie czy coś się dzieje. No i kolejny dzień jest duszno i gorąco i ledwo dycham,.... coś mam dzisiaj dzień marudy.

Miłego dnia i weekendu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki!

Dzień piękny jest i wogóloe ale ja jakoś nie mam humoru. Własnie zrobiłam przelewy i z lipcowej wypłaty nic mi juz nie zostało 😞 ale masakra w tym miesiącu. Doła mam ;(

odnosnie podróży: Nie wiem czym wolałabym odbyc podróż. Z jednej strony pociąg bo można nogi wyprostowac w każdej chwili itd., zresztą lubię pociągiem jeżdzić i nie uważam, żeby taka podróż mogłaby zaszkodzić dzidzi - z drugiej strony jednak autem zawsze w swoim tempie. Długa podróż zawsze jest męcząca, choć ja i tak uwielbiam jeżdzić czymkolwiek 😜 Jesli masz Fiata Pande albo coś tych gabarytów to polecam pociąg, ale jesli masz auto z większym siedzeniem tylnim i z klimatyzacją to samochód chyba byłby lepszym środkiem transportu na długie podróże 😉 Warto się lekarza poradzić, choć sądzę, że co lekarz to inna opinia 😉

Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja też w złym humorze, w moim życiu coś ciągle pod górę, a jeszcze w pracy mnie tak wczoraj "szef" wk.. 😠 że do dzisiaj mam wszystkiego dosyć i mam ochotę walnąć mu zwolnieniem niech sobie sam wszystko robi i uczy nowa osobę.
Tylko czekam aż mi zablokuje brzuszka lub powie że mam nie korzystać z prywatnych stron 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć'
widzę że mamusie są w nastrojach nieprzysiadalnych dzisiaj 🙂
Akompf czyli z twoją wypłata stało się to co z moją wczoraj, hi, też notuję spadek dobrego nastroju..
a tak poza tym , to dzis się martwię małym swoim przyrostem wagi, szukam w necie prawidłowego i niby w po 17 tygodniach może być półtora kilo. A ja myślałam ze więcej musi być..
martwiłam się bo przytyłam dopiero 1 kg i waga stoi w miejscu od miesiąca przynajmniej.. a jak jest u was ?? tez tylko kilogram?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się zgryz mnie to kilogram przybył jak na wage w butach zaczełam wchodzić :P ale widze bo maluszku że on rośnie więc na razie się nie martwie zobaczymy co będzie za kilka tygodni,bo waga u mnie też licho idzie do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgryz, ja na ostatniej wizycie 2 tyg temu przytyłam 30 dkg, więc teraz nie przypuszczam żeby było dużo więcej ale się nie ważyłam od tego czasu, jednak moja kuzynka ma rodzić w październiku i mówiła że przytyła 2 kg i że lekarz mówi że prawidłowo, coś mi się to mało wydawało ale może.Więc myślę że nie ma się co zamartwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tak się tym przejęłam, potem pomyślałam sobie , że juz powinnam czuć ruchy, a nic nie czuje a to druga ciąża, to juz powinnam. a wiem , że inne dziewczyny już czują... chyba udzielił mi się dołek
nie wiecie co ze słoneczkiem, jest już w domu? czy wogóle ktoś wie co się stało? pewnie nie tylko psychicznie jest biedna w kiepskim stanie ale fizycznie też, szkoda mi jej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc Kobitki 🙂 dawno mnie tu nie było 🤢 i musze powiedzec że nie próżnowałyście 😲 widze że samopoczucia słabe 😞 ale u mnie też...coś trasznego mieszkac w górach, co chwile burza(a ja się strasznie boje) i przeżywam koszmar 🤢 🤢 słonko tak rzadko się tu pojawia 😞 mam do Was pytanko: farbujecie włosy?? czytałam o tym i zdania są podzielone, jedni mówią że nie wolno bo to szkodzi, inni że wolno, a jeszcze inni że od 12tc 🤢 już sama nie wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgryz ja póki co nic nie przytyłam, tylko co wizytę mam mniej na wadze, lekarka powiedziała, że na razie może tak być. Mierzę sobie brzuszek i rośnie, w ostatni tydzień 2 cm. Widocznie brzuszek rośnie a w innym miejscach chudnę bo jem o wiele zdrowiej niż prze ciążą, owoce i warzywa zamiast piwka i chipsów :laugh:
Co do ruchów to też nie czuję a już tak bardzo bym chciała!!!

dzidzia ja zafarbowałam włosy w 15 tygodniu ciąży i myślałam, że oszaleję bo tak mnie głowa swędziała, a użyłam tej samej farby co zawsze. Inne kobitki farbują i nic się nie dzieje, zależy od organizmu. Co do szkodliwości to zdania są podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidzia, ja farbowałam w 13 tyg. i kompletnie nic się nie działo, kolorek złapał jak zawsze siedziałam przy otwartym balkonie żeby farby nie wdychać, ale większość praktycznie nie śmierdzi, tylko kup farbę bez amoniaku (no chyba że farbujesz na typowy blond to raczej będzie zawsze).
No my w naszym stanie musimy mieć ładne włoski żeby nie wyglądać jak jakieś baba jagi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farbowałam sama, normalnie od samej skóry, ewentualnie gdyby się coś zaczęło dziać jakieś swędzenie czy coś takiego to zmyj szybko farbę, ale myślę że możesz farbować bez obaw, ja będę farbować systematycznie bo nie wyobrażam sobie tych moich strasznych odrostów.
a farbowałam farba garniera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garniera mogę polecić, nie schodzi szybko i fajnie się farbuje bo ma ten aplikator na butelce, kiedyś długo farbowałam londa color i tez byłam zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, tak strasznie mi przykro 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
I ZNÓW W GŁOWIE KOTŁUJE SIĘ PYTANIE DLACZEGO DZIEJĄ SIĘ TAKIE RZECZY 😞 😞 😞 😞 (żeby nie napisać dlaczego Dobry Pan Bóg na takie rzeczy pozwala).
Słoneczko niebawem napisze do Ciebie wiadomość opisującą pewną sytuację, a teraz dbaj o siebie i przestań myśleć o tym co napisałaś w blogu.
Tak bardzo wierzyłam że Tobie i maleństwu się uda 😞
😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!
Tu tak smutno 😞 a ja mam takie wspaniałe wieści, aż głupio.... byłam dzisiaj na USG 4D, badał mnie 40 min, zrobił połówkowe chociaż i tak będę miała znowu jak wróce do Chorwacji. Cudowna sprawa, z maleńką wszystko w porządku, oczywiście potwierdziło się, że to dziewczynka :laugh:, cała i zdrowa, pięknie wygląda na tym USG 🙂 ssała kciuka, prostowała nóżki i rączki, kręciła się fajowsko 🤪
Co do farbowania to poszłam do fryzjerki jakoś tak w 10tc, chyba, ściągała kolor, kładła farbę itd. regularnie chodzę też na pasemka, najważniejsze, żeby nie wdychać amoniaku, jak już ktoś pisał.
Trzymajcie się cieplutko, Słoneczko Ty przede wszystkim odpoczywaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...