Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIEWCZYNY MAM DO ODDANIA ZA DARMO (JEDYNIE TRZEBA POKRYĆ KOSZTY PRZESYŁKI) UŻYWANE: FOTELIK SAMOCHODOWY I PRZEWIJAK, CZY KTÓRAŚ Z WAS JEST ZAINTERSOWANA??? MOŻE ZNACIE KOGOŚ KTO POTRZEBUJE?
ZDJĘCIA MOGĘ PRZESŁAĆ ALE DOPIERO JUTRO, BO MĄŻ BĘDZIE A JA NIE DAM RADY GO WYCIĄGNĄĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to może już będzie mamuska z nami pierwsza ale zazdroszcze 🙂 ja już sie doczekac nie moge... też mam skurcze i to dosć odczuwalne od jakiegoś czasu szyjka mi sie już skraca ale nic pozatym jak na razie. 25 ide do lekarza to zobaczymy co powie...

Co do męża to ja nie moge narzekać na niego naprawde, są momenty że sie posprzeczamy ale żadko i pomaga mi bardzo. Jest cały czas przy mnie opuszcza mnie tylko jak musi iść do pracy. Sprząta, masuje mnie nogi mi nawet goli hehehe 😉 żyć nie umierać ja mam tylko obowiązek gotować (bo on nie bardzo potrafi) i odpoczywać 🙂 Przy porodzie też chce być tylko boje sie że będzie w pracy jak sie zacznie a pracuje na dole na kopalni więc z wyjazdem nie da rady i może być że będzie już po wszystkim a on nawet nie będzie wiedział i dopiero po wyjeżdzie sie dowie a chciałabym żebyśmy byli razem... jestem dobrej myśli i mam nadzieje że sie nam uda 🙂
buziaki kochane 3mam za wszystkie kciuki i odpoczywajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna1984 znalazłam właśnie w postach: woj. pomorskie, http://www.brzuszek.net/forum,pilnie_potrzebuje_pomocy,64,607300.html,str=0#607300, że pojawiła się jakaś bardzo potrzebująca młoda Mama, która nie ma funduszy na skompletowanie wyprawki, bo jest w b. ciężkiej sytuacji - może ja mogłabys poratowac...

A tak z innej beczki - widzę, ze już powoli się "otwieracie" 😁 Odwagi życzę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Wchodzę na Nasze forum a tu taka niespodzianka - pierwsza lutowo - styczniowa mamusia zaczęła rodzić 🤪 Edzia trzymam za Ciebie kciuki - napisz Nam koniecznie jak już czegoś się dowiesz w szpitalu.
Nanusia nie przejmuj się swoim mężem - myślę ,że On ma po prostu gorsze dni. Końcówki ciąży są zawsze najtrudniejsze i dla kobiety i dla faceta - jemu przecież też całe życie przewróci się do góry nogami - nic już nie będzie takie jak kiedyś. Ale jak się dzidzia urodzi wszystko wróci do Normy - będzie dobrze zobaczysz. Główka do góry.
Ja byłam dzisiaj na KTG - wysiedziałam się w szpitalu ładnych parę godzin. U dzidziusia wszystko dobrze i skurczy żadnych też nie mam czyli na poród u mnie jak na razie się nie zanosi. Jedno co mnie cały czas martwi to moje wysokie ciśnienie 😞 W szpitalu gdzie chcę rodzić w pewnym momencie zaczęli odsyłać dziewczyny bo nie mieli miejsc - żeby tylko na mnie nie trafiło ,że pojadę z bólami i okaże się że nie ma miejsca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim :*
I w koncu nastala chwila ..... pierwszy maluszek gotowy do przywitania nowego swiata 🙂 Pieknie . Trzymam kciuki 🙂
Teraz to juz" polecimy" jedna za druga 🙂
W miniona srode mialam wizyte, lacznie z badaniem ginekologicznym 🙂 Malutki jest ju glowka w dol , mimo to szyjka dalej dluga i zero rozwarcia, a powiem szczerze ze juz nie raz np dzisiaj mialam dwa razy taki bolacy skurcz ze juz obmyslalm czy moj Tomek zdazy na czas heheh ....
Bylam akorat z Nanusia na telefonie , i to raz ja yyyyy mam skurcz a za chwile Natala yyyyy skurcz!!! heheh
Wiecie iz moj "kochany" lekarz stwierdzil ze nie je konieczne robienie USG gdyz wage dziecka bedzie sprawdzal mierzac brzusio centymetrem hmm.... i na dzien dzisiejszy maly urodzi sie z waga 3200-3500. Nie wiem czy to skuteczny pomiar. Stwierdzil iz USG moze pomylic sie nawet o kilo,podkreslam moze- ale nie musi.
Mam dla was artykul na temat karmienia piersia - jestem w szoku po jego przeczytaniu ale chyba biore na to poprawke 🙂 Juz nie maja w czym "grzebac"
http://dziecko.onet.pl/58124,0,43,mleko_matki_to_za_malo,artykul.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂

Mam wieści od Edzi. Wody jej się sączą w dalszym ciągu i leży teraz teraz na patologii ciąży, może to potrwać jeszcze nawet z dwa dni. Bać już się przestała, teraz już spokojnie czeka na synka. Pozdrawia wszystkich gorąco i dziękuje za trzymanie za nią kciuków.
Więc trzymamy dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej !! JUZ !! 🤪

GRATULACJE DLA MALWINKI !!!!!!!!!! I czekamy na wieści od EDZI !!!!

Kurcze w szoku jestem, Malwinka jakieś dwa tygodnie temu poszła do szpitala .. z tego co pamiętam, to z powodu podwyższonego ciśnienia i z powodu lozyska ?? Teraz byłaby w 37tc, zostałoby jej 23 dni do terminu ... noo a teraz jest już po wszystkich ...
Ciekawe co u niej ! Jak się ma Maluszek i jak czuję się Mamusia 🙂))

Juz dwie z nas .. ciekawe która będzie następna ?? :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JejQ tak czytam to wszystko i tez nie moge uwierzyc, ze Malwinka tuli juz synka i Edzia niedlugo tez ehhhh ale fajnacko 😁 Jak przeczytalam o malwince i jej smsa do Monic to az lezka mi sie zakrecila w oku 🙂 ale to musi byc wspaniale. Ciekawe kiedy Malwinke wypuszcza?? Ja tez juz mam czestsze skurcze 🙂 i to czasem bolace takie ze najpierw zaczynaja bolec plecy na dole a puzniej podbrzusze jak na okres, takze napewno juz blizej niz dalej. heheh No z Evek dzis na telefonie to nazmiane skurcze mialysmy heheh 😁 No dziewczeta ciekawa jestem ktora nastepna?? Ja wizyte mam we Wtorek 🙂 ciekawe moze juz cos sie zacznie!! Chcialabym 🙂 3majcie sie kochane !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nanusia ja tez mam wizytę we wtorek 🙂 ale dopiero po 18:30....ciekawa jestem co wyjdzie na badaniu 🙂 już od piątku u mnie będzie czas urodzenia w terminie 🙂 chociaż mała już jest gotowa fizycznie 🙂 qa ja psychicznie! jeszcze wczoraj dostałam takie śliczne sukienusie, że już się nie mogę doczekać aż jej coś ubiorę:p z aparatem to będę cały czas stała nad nią 🙂
Czekamy na dalsze wieści od pierwszych mam!!!

JEszcze trochę odejdę od tematu, dziewczyny miewacie biegunkę?? Ja miałam 2 wieczory z rzędu wtedy jak brałam antybiotyk, to podejrzewam, że to przez lek, Ale już nei biorę go a wczoraj znowu miałam biegunkę 😞 pół nocy mnie brzuch bolał :/ nic takiego nie jadłam, a może to stres?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli może to być kolejny sygnał :p Dzięki Gabi pocieszyłaś mnie :* mąż to już się tak przejął, że od rana bez śniadania remontuje salon niedokończony :P zrobiłam mu na siłę kanapki, zobaczymy czy zje 🙂

Właśnie znalazłam artykuł o objawach i faktycznie jest biegunka, czyli co ja dzisiaj albo jutro mogę rodzić....ale nie będę się napalać, bo to różnie bywa 🙂 idę może głowę umyć i się wykąpać w razie czego :p hehe
to ten artykuł:
http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_przed_porodem_artykul,1241.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:-) Jak dzidzia juz moze wychodzic, to trzymam kciuki heheh 🙂 bo pewnie już się nie możesz doczekać jak my wszystkie 😁
Dawaj znać na bierząco ! :-))))
Ja mysle, ze urodze za jakies 10 dni :P 😁

Hehehe, a Twój mąż pewnie tak przejęty jest, że nawet głodu z tego wszystkiego nie czuje 😁
Mój dzisiaj ma dzień leżenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,
wczoraj byłam na pierwszym KTG i udało się to wszystko szybko załatwić i zarówno położne jak i mój lekarz prowadzący (akurat miał dyżur) powiedzieli, że wszystko ok ale równocześnie kazał mi się zgłosić na kolejne KTG już jutro - czyli po 2 dniach... powiem szczerze trochę mnie to przestraszyło i zmartwiło...niby mówią że nic ale po co tak co chwila na to KTG??? Czy której z Was lekarz kazał tak często na KTG???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...