Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Loli dziékujemy i ja rowniez zycze Wszystkim Mamusiom WESOLYCH SWIAT i Szczesliwego Nowego Roku 🙂))
Kaasiaak 3maj sie tam i 3mamy oczywiscie kciuki 🙂)) Bedziesz miala najpiekniejszy prezent 🙂

A ja ogolnie dziewczyny juz padam 😉 bigosik zrobiony, rybka po grecku juz powoli tez, sledziki , ciacho o matko 😉 pierozki beda z barszczykiem juz kupione ,bo sama bym nie dala rady z tym wszystkim 😉 i tak wlasnie pogonilam mojego leniucha z bratem do salatki ihihi 🙂 a Wam jak idzie? Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Nusia dzieki 😉
Jak przygotowania do swiat?
Ciezko juz z brzusiem co nie ;>?


powiem ci ze nie jest zle 🙂 maz mnie tak przeganial przez ostatnie dni (spacerki, zakupy itp) ze kondycji nabralam. za chwile ide robic ciasto i smzyc nalesniki na krokiety a wieczorem przylatuje moj brat (mam nadzieje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja sie juz uporałam z potrawami, zrobiłam dwa ciasta ( jabłecznik i murzynka) , sledziki pod pierzynka i sledziki w oleju, bigos, farsz na pierogi. Jutro tylko ciasto na pierogi, ugotowac je i sie przyszykowac do kolacji Wigilijnej... Troszke jestem zmeczona, ale mam nadzieje ze bedzie wszystkim wszystko smakowało 🙂

ŻYCZĘ WAM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ORAZ WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA! Objadajcie się Dziewczyny i odpoczywajcie!!!! Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Wy zorganizowane 🙂 Ja dzisiaj odebrałam zamówione ciasta i dopiero jutro bede robić barszcz i moze rybę usmażę i to tyle. Wyjątkowe w tym roku Swięta to sobie folguję.
Wam życzę spokojnych i zdrowych Swiąt oraz moc prezentow pod choinką 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Loli napisał(a):
Bagira ja tez w tym roku bez zadnych jakis frykasow , nie ma czasu 😞

Nie ma czasu po sklepach latac szukac produktów bo mała zaczyna płakać. Barszczyk sie robi już 🙂


Bagira, a co tez masz tak ze jak wchodzisz z mala do sklepu to ci sie przebudza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Bagira napisał(a):
Loli napisał(a):
Bagira ja tez w tym roku bez zadnych jakis frykasow , nie ma czasu 😞

Nie ma czasu po sklepach latac szukac produktów bo mała zaczyna płakać. Barszczyk sie robi już 🙂


Bagira, a co tez masz tak ze jak wchodzisz z mala do sklepu to ci sie przebudza?

Wiesz. ona ma silną wysypkę na pupie, alergia na niektore produkty i jak zrobi w pieluszke to płacze bo ja boli.Takze na razie nie wychodzimy za daleko. Ale dzisiaj ją ważyliśmy i wyszło ze ma juz ponad 4 kilo 🤪 3 tygodnie po porodzie z 3180 na 4kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
No no no dosc sporo 🙂 ale dobrze chciarz wiadomo ze mala dobrze i zdrowo przybiera na wadze 🙂
Karmisz piersia?

Cały czas 🙂 Dziwi mnie dlatego fakt ze Maks słabiutko przybierał a karmiłam go często a Anabelle tak ładnie rośnie. Wage mieli podobną terminy tak samo, dziwne ale najważniejsze ze sa zdrowi.
Kasia, Gratulacje słodziutkiej niuni ! Magiczna data do urodzenia bobasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak moje gratulacje!! 🙂Ale dostalas prezent na Wigilie 🙂Tylko pozazdroscic 😁 Nasza mala dostala mate do lezenia,bo wszystko inne to juz ma 😜 U nas swieta przebiegly w nieciekawym nastroju,bo Wigilie zmarl meza dziadek i caly urok swiat znikl 😞No i jutro czeka na lot do Polski 😞 A jak tam u was po swietach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie, jutro mamy usg w szpitalu w Telford i chcielibysmy poznac plec dziecka, to prawda ze trzeba zaplacic 50 funtow aby poznac plec?

To nie jest prawda.Nic za to sie nie placi.Na poczatku jak wejdziesz to sie ciebie zapytaja,czy chcesz znac plec i tyle.A jedyne co sie placi to 2f za zdjecia z usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...