Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MonisiaD jesli chodzi o pozadki pod czas ciazy to u mnie sie sprawdzily w 100% o 11 zaczelam spdzatac lazienke i myc podloge na kolanach plus jsszczs zrobilam 3 prania a pralne mialam na nizszym pierze a wiec biegalam po schodach ponad 10 razy gora dol gora dol a wiec napewno mi to wywolalo porod bo pierwsze niespodziewane skorcze zaczely mi sie juz okolo 15 a o 23 bylam w szpitalu a Olenka urodzila sie o 02.05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No domyslam sie ale lepiej o tym nawet nie myslec i nie zwracac uwagi 🙂 ja to pamietam jak mi sie zaczelo jak dziewczyny z mojego watka panikowaly ze sie zaczelo a ja ich tutaj rozsmieszalam smialam sie itp az byly w podziwie ze mam takie podejscie juz sie nie balam nic kompletnie zaciezko juz mi bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym sprzątaniem to prawda, tez sprzątałam caly dzien w piątek a urodzilam o 6rano w sobotę.
Wiecie co jest najlepsze, mam za sobą 2 porody a tak do konca nie wiem jak wygląda ten czop. Za pierwszym razem widziałam taką jakby siateczkę co sie pojawiła jak rodziłam we wodzie a teraz nic bo mi wody nie odeszły do konca. W ogóle dziwny był ten poród. Ze skurczami chodzilam 3 tygodnie a wody nie odeszły az do samego końca.
Niusia, teraz trzymam za Ciebie kciuki, brakuje takich zupełnie świeżo upieczonych mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja znow widzialam czopa na wlasne oczy, bo jak mialam skorcze juz co 2-3 min to pojechalam do szpitala i polozna kazala mi zrobic siku i jak poszlam do wc , to wtedy ujzalam cale majtki zakrwawione krwia.... i to wlasnie byly takie niteczki w tym moczu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz mam wszystko. wczorja skrecalismy lozeczko, myslalam ze mnie szlak trafi, nie wiem kto je konstruuje. niby 5 elementow ktore trzeba ze soba skrecic a masakra taka, ze ja sie w koncu poryczalam a maz to myslalam ze wyjdzie z siebie 😜 no ale sie udalo. a wozio jakbym miala jeszcze raz kupowac to kupilambym inny. ten jest troszke za duzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Nusia 🙂 Ja też trzymam oczywiście kciuki za Ciebie! 🙂) A ja jutro mam wizytę usg i dowiem się płci 🙂
Loli o ile się nie mylę Ty chyba masz ten wózek DIVERSO tak? ja właśnie zastanawiam się nad nim ,bo bardzo mi się podoba,ale czy jest dobry?
Buziaki dziewczyny , Nusia a Ty się 3maj mocno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-HAUCK-iCOO-PEAK-8-PUSHCHAIR-CARRYCOT-CAR-SEAT-/140497887925?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item20b653a2b5

taki wozio. a lozeczko i inne akcesoria kupowalam z tej polskiej strony babyabcd 🙂 posciel mam chyba taka jak ty loli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianka nie nie, ja mam wozek z Mathecare (ps. sory ale nie wiem jak sie to pisze dokladnie)

Nusia fajny wozio... ja tez kupilam 3v1 ale powiem ci ze fotelik mi sie bardzo malo przydal , gondola juz troszke zamala jest na Ole 😞 a spacerowka nie ma regolowanego oparcia a ona jeszcze siedziec nie umie i lipa....
Nusia nosidelko mam identyczen tylko ze czerwone!

Jak by ktoras chciala jakies zeczy kupic czy cos to dajcie znac 🙂
Laktator nadal mam do sprzedania uzywany moze 2 razy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli sprobuj wystawic na londynku albo na ebayu 🙂
ja tez wlasnie mysle, ze fotelik mi sie nie przyda za bardzo, spacerowka ma regulowane siedzenie, ale najbardziej mnie wkurza ze musze miec te wszystkie graty nawet jak bede uzywala tylko spacerowki bo osobno tego nie sprzedam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Ja sie dzis nerwow najadlam az sie poplakalam.Teraz juz jestem troche spokojniejsza,ale i tak jestem w stresie.2 godziny temu dzwonila moja polozna,ze ma moje wyniki krwi i sa zle.I ze to swedzenie o ktorym wczesniej pisalam jest spowodowane problemami z praca watroby.Mam sie jutro na 13:30 zglosic do szpitala,zeby powtorzyc wszystkie badania,sprawdzic,czy z malutka wszystko jest w porzadku,czy to nie wpynelo na jej rozwoj(ja caly czas twierdze ze wszystko z Julka jest ok skoro kopie i wierci sie non stop)i wtedy podejma decyzje,czy dac mi jakies leki i co dalej z tym fantem zrobic...Przeciez ja dzis nie zasne z tych nerwow.Chcialabym,zeby juz bylo jutro i zebym juz wszystko wiedziala 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...