Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieki kochane za mile slowa 🙂Olu jesli moja corka wdala sie w mamusie,a wszystko to zapowiada,to niezla cholera nam z tego brzuszka wyjdzie 😁 😁 Maz sie smieje,ze tak za rok trzeba bedzie psa kupic,zeby mial z kim wychodzic z domu dla chwili spokoju..Bo dwie takie choleryczki w domu to przesrane..Zwlaszcza jak sie jest jak on ucielesnieniem spokoju 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MonisiaD napisał(a):
Dzieki kochane za mile slowa 🙂Olu jesli moja corka wdala sie w mamusie,a wszystko to zapowiada,to niezla cholera nam z tego brzuszka wyjdzie 😁 😁 Maz sie smieje,ze tak za rok trzeba bedzie psa kupic,zeby mial z kim wychodzic z domu dla chwili spokoju..Bo dwie takie choleryczki w domu to przesrane..Zwlaszcza jak sie jest jak on ucielesnieniem spokoju 😁 😁
no ja tez z tych wulkanow 🙂a synek spokojny i opanowany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ona juz w brzuszku jest niegrzeczna 😁 😁 I juz sie nastawilam na malego diabelka,ale dalas mi teraz odrobine nadziei 😁 😁 Chociaz ja podobno jako dziecko tez bylam ucielesnieniem dobroci i grzecznosci,a dopiero potem diabelek we mnie wstapil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂 mam 2 wiadomosci jedna dobra druga troche gorsza. Bedziemy miec dziewczynke 😁 😁 😁 😁 mala Vanessa 🤪
druga ta gorsza, na usg cos znalezli w brzuszku malutkiej i nie wiedza co to jest, kolejne usg mam 28 marca jakas glowna polozna bedzie je robic i wtedy zadecyduja co zrobic jak to gowienko nadal tam bedzie 😞
mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i nic groznego tam w srodku mala nie ma 🙂 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu gratulacje!!!Jeszcze jedna kobitka nam przybedzie.A jesli chodzi o to cos w brzuszku,to sie nie denerwuj,napewno wszystko bedzie dobrze.A moze dla twojego spokoju zrob sobie prywatnie usg to sie wiecej dowiesz.Zobaczysz kochana,napewno wszystko sie dobrze skonczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie martw się na pewno wszystko jest w porządku! |Gdyby to było coś na prawdę bardzo niepokojącego to pewnie szybciej by reagowali! A tak w ogóle to sama Wam położna powiedziała ,że to dziewczynka?Bo pisałaś ,że musiałabyś płacić ,żeby się dowiedzieć i miała być niespodzianka ? 🙂 🙂
Monika jak Ci dzień zlatuje??? Pewnie się dłuży,co? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Gosiu nie martw się na pewno wszystko jest w porządku! |Gdyby to było coś na prawdę bardzo niepokojącego to pewnie szybciej by reagowali! A tak w ogóle to sama Wam położna powiedziała ,że to dziewczynka?Bo pisałaś ,że musiałabyś płacić ,żeby się dowiedzieć i miała być niespodzianka ? 🙂 🙂
Monika jak Ci dzień zlatuje??? Pewnie się dłuży,co? 😉


sylwia tez bylam w szoku jak polozna sie zapytala czy chcemy poznac plec 🤪 ale jak widziała ajk zamartwilismy sie brzuszkiem to wtedy nam powiedziala 🙂 od paru miesiecy do brzuszka mowilismy jak do 'niego' a teraz tak dzwinie sie przestawic:P
co do brzuszka maluszka to jakby bylo cos naprawde nie tak to zatrzymali by mnie w szpitalu i to cos byloby juz tam dawno a msc temu na usg nic takiego nie bylo i ja sie czuje dobrze. Mam nadzieje ze 28marca tego juz nie zobacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu wystraczylo,ze mala sie inaczej ulozyla i juz moglo im to dziwnie wygladac.Jak ja mialam usg polowkowe,to mi 4 razy je powtarzali,bo nie mogli serduszka dokladnie obejrzec.A jak uslyszalam pytanie,czy ktos w mojej rodzinie choruje na serce,to mi sie slabo zrobilo.A potem okazalo sie,ze mala sie po prostu tak ustawila,ze nie bylo dokladnie wszystkoego widac.Glowa do gory.A imie sliczne,ze tez sama na nie nie wpadlam 🙂
Sylvianko powiem ci,ze strasznie szybko czas mi leci.Jestem podekscytowana i doczekac sie juz nie moge.Pewnie jak juz sie wszystko zacznie to zmienie spiewke,ale naprawde bardzo sie ciesze 😁 Juz jutro Julia bedzie z nami!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też właśnie na moim połówkowym usg się troszke wystraszyłam jak powiedziała mi ,że musi zrobić mi te usg pochwowe ,bo coś jej tam nie pasuje,a po prostu malec się tak ułożył ,że nie wszystko mogła zbadać! Więc i na pewno Gosia 28 nic nie zobaczysz już w brzuszku 😁
Monia ,a na którą masz do szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piszecie o Monisi,ja piszę z nią na wątku marcowym no i pisałam do niej rano smsa czy już Julcia z nią.. no i w sumie zacytuje Wam smsa: "Hey Kochana. u mnie bez zmian. nie dostałam żelu, bo porodówka jest pełna. nie wiem po co tu noc spędziłam. Spałam 1,5h, bo co chwilę coś ode mnie chcieli. ale podobno dziś po obchodzie mam go w końcu dostać. a tak się śmiałam, że w sobotę urodzę i mam." Tego smsa dostałam o 10.00
a o 11.45 napisała mi, że leży pod ktg i podali jej ten żel i przez pół godziny nie może się ruszać.
No i teraz już nic nie pisała, jak będę coś wiedzieć to Wam napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o 15.10 Monia napisała, że u niej brak postępów po żelu i że za dwie godz. dostanie go znowu no i ma nadzieje, że wtedy się coś ruszy.. napisała jeszcze, że nie zaczęła jeszcze rodzić, a już ma dość!

ja się ogólnie jej nie dziwię!biedna! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...