Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
monia ja tez bym chcialam moja stroic ale z tym jej rzyganiem to mi sie nie chce 😜 zalozylam jej teraz tuniczke, wzielam na rece i od razu pawik poszedl 🤪

ja tez sobie po jakims czasie darowalam z moim , zwalszcza jak bylo zabkowanie i slina z niego litrami wyplywala. Nie nadazalam ze sliniakami, bluzeczkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziendoberek 🙂 u nas troszke lepiej ,udalo mi sie wczoraj go wyspacerowac troszke,ale noc cala spal na siedzaco., dzis moze juz bedzie zupelnie ok bo ja ide do pracy wiec nie bedzie komu patrzec jak mu sie dzieje krzywda 😁 (faceci...)

Milego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tak mi sie wydaje ze jak dzieci wasze tak ulewaja to jest cos nie tak chyba... ja wiem ze na poczatku to jest normalne bo Olenka tez mi ulewala ale z czasem to zanikalo.

Moze trzeba zmienic mleko ? czy cos.... jakies specjalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli moja ma stwierdzony refluks zoladkowo-przelykowy i nic sie z tym nie da zrobic. trzeba czekac az samo przejdzie. mleko mozna kupic specjalne ale od niego bola brzuszki i kupy nie ma. leki tez sa ale moga bardziej zaszkodzic niz pomoc. lekarze sa zdania (i angielscy i polscy) ze poki dziecko nie traci na wadze to trzeba to przeczekac. ja juz sie przyzwyczailam. na poczatku mnie to bardzo stresowalo a teraz mam to gdzies 😜 tylko przebierac ja musze czesciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja.my juz od 7:30 nie spimy,ale mialysmy czas czulosci od rana i agugowania 😁 😁 Maja ty bys lepiej mu jakis dobry masaz zrobila,a nie sie jeszcze z biedaka smiejesz.Chlopina sie stara,zeby dobrze wygladac przy takiej fajnej kobitce 🙂 Loli u nas nie ma problemow z ulewaniem,Marylka o ile dobrze pamietam ma refluks,a Vanessa jest jeszcze malutka.Z reszta ulewanie moze trwac nawet do4-6 miesiecy i nie ma powodu do niepokoju
http://www.urwis.pl/dzieci/60.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

troszke mnie nie bylo, ale caly czas robimy pokoj dla malej. M robil zabudowe, poleczki trzebabylo pomalowac, jeszcze musi drzwi zrobic, kupic cos do posiedzenia chwilke, zeby np. nakarmic, czy popatrzec jak sie mala bawi...
ps. jak sie wgrywa filmiki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
dzien dobry 🙂

troszke mnie nie bylo, ale caly czas robimy pokoj dla malej. M robil zabudowe, poleczki trzebabylo pomalowac, jeszcze musi drzwi zrobic, kupic cos do posiedzenia chwilke, zeby np. nakarmic, czy popatrzec jak sie mala bawi...
ps. jak sie wgrywa filmiki?


kasia ja mam konto na youtube i tam wrzucam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
jak ktos ma ochote na ponad 3 minutowy filmik to marylcia je marchewke 🙂 nie sluchac komentarzy bo to filmiki dla babc w polsce 😜
http://www.youtube.com/watch?v=8wDgBIH7gZI


czyzby sloiczkowa marchewka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak Kayka tez juz duza dziewczyna jest.Powiedz mi kiedy wprowadzilas jej cos innego do jedzenia?Bo ja mysle o tym,ze jak mala skonczy 3 miesiace,czyli za jakies 3 tygodnie to chcialabym jej dac cos na posmakowanie,ale nie wiem,czy to nie za wczesnie.Co prawda siosra malej dawala juz wtedy owoce ze sloiczka ale wole sie jeszcze ciebie i nusi poradzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuja kaasiaak.To teraz juz jesem spokojna i trzeba bedzie nad tym pomyslec 😉A co to za kaszke dawalas?To wtedy jej to mleko lyzeczka podwalas,czy jak?A o jabluszku pieczonym i marchewce to mi wlasnie siostra mowila,ze dawala Marysi od 3miesiaca..No to juz niedlugo szefowa pozna inne smaczki 😁 😁 A poropo szefowej,to ktos sie chyba budzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupilas kleik ryzowy taki po 4 m-cu jezeli dasz tylko troche kleiku, to normalnie w butelce, poza tym jesli masz butelki z TT to od 3 mca zycia sie zmienia smoczki i to akurat wystarcza. tylko pamietaj, zeby nie za duzo kleiku wsypac, przygotowujesz mleko jak zwykle, wtedy kaya pila ok 120 - 150 ml i do tego dodawalam niemala miarke kleiku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie zadaje glupie pytania ale powiedz mi miarka jest w kaszce czy trzeba kupic gdzies osobno?Kurcze,nawet nie wiesz,jak ci jestem wdzieczna za odpowiedz hihi.A szefowa teraz siedzi w foteliku i sie cieszy 😁 Pewnie dlatego,ze powiedzialam jej,ze niedlugo sobie czegos innego posmakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja tak od tygodnia dosypuje jej kaszki bo kliek o dziwo jej szkodzil 🙂 a jak miala 3 miesiace to jej dalam troske bobofruta jablkowego na lyzeczce 🙂 ogolnie sie mowi zeby dawac dziecku najpierw warzywka bo owocki sa slodkie to i tak polubi. jak posmakujesz marcheweczki ze sloiczka to bedziesz wiedziala jaka dobra jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...