Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nusia nie mam zielonego pojecia czy sa tutaj jakies play grup moze i sa, ale czy ja wiem czy warto chodzic na to ?

Wiadomo ze dziecko ma kontakt z innymi dziecmi ale moja Olenka to jeszcze nie umie chodzic ani nic.
Nie umie sie jeszcze tak bawic lub zwracac uwagi na inne zeczy które sie jej chce pokazac.

Jedna moja kolezanka chodziła z córeczka to mowiła ze nic tam ciekawego nie ma !
W szczegolnosci jak idziesz sama, bo tam matki ida juz grupami i siedza gledza :P a dzieci biegaja i sie dra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja akurat wrocilam z playgrupy i jestem bardzo zadowolona.A we wtorek sa zajecia z masazu dzieci,bardzo fajna sprawa.Wystarczy tylko recznik wziasc 🙂Ja co prawda bylam z kolezanka,ale i tak malo ze soba gadalysmy,bo bylo pelno innych mam 🙂A co do paszportu to ja pojade jakos z rana,zeby tam pol dnia nie stac.Pewnie jak wstane,zjem i mala wyszykuje to wyrusze.Loli pewnie ze mozemy sie spotkac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD jak idziesz po odebranie paszportu to raz dwa 🙂 to leci bo nie ma az tak duzo ludzi.

Gorzej jest jak idzie sie skladac papiery 🙂

Jakas jeszcze chetna na spotkanie ?
Gosia?
Maja?
Nusia ?

kto tam jeszczE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja to mieszkam daleeeeko, wiec do Londynu sie najszybciej wybiore do ambasady 🙂
Wy spacerujecie a ja ciezko pracuje 😁
A moja szkola to College angielski Esol
Co tam jeszcze....ktora ma facebooka, bo ja mam tez. Jako Maja Chyll 🙂 Czekam na zaproszenia:P
Ide sie kapac, padam z nozek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
jestem - Kaya dziekuje za mile slowa na jej temat 🙂 nie siedzi jeszcze sama, ale strasznie chce 😉

Co to sie Gosia dzieje, co? 😞


?

a - teraz rozumiem - za duzo pokasowalas i wyszlo przeklamanie do kogo bylo pytanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
MadziaW napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
jestem - Kaya dziekuje za mile slowa na jej temat 🙂 nie siedzi jeszcze sama, ale strasznie chce 😉

Co to sie Gosia dzieje, co? 😞


?

wiem, poepilo mi sie 😁 zle 'cytuj' kliknelam :P heheheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
MadziaW napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
jestem - Kaya dziekuje za mile slowa na jej temat 🙂 nie siedzi jeszcze sama, ale strasznie chce 😉

Co to sie Gosia dzieje, co? 😞


?


a od poczatku mu przeszkadza, ze dziecko placze a nie tylko je i spi 😮 i te jego teksty ze teraz to by sie 100 razy zastanowil zanim dziecko by zrobil. dzis to juz przesadzil, zaluje ze jestem tu uziemiona!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu boski awatar.Daj wiecej zdjec Vanessy.A moze Marcin musi dojrzec do tej calej sytaucji.Mojej kolezanki facet potrzebowal prawie 3 miesiecy,zeby dojrzec do bycia ojcem.A ja caly czas powtarzam,zastosuj terapie wstrzasowa.Kiedy on ma wolne?Zostaw mala z nim i idz sobie na spacer,na zakupy,cokolwiek,tylko zostaw go samego z mala.Po pierwsze doceni to,co ty robisz,a po drugie zblizy sie do malutkiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...