Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia zrobilam ten soczek z burakow 😁
Dziewczynki Wy,ktore jestescie w ciazy jeszcze, jestescie bardzo dzielne, ja nigdy tego nie przezylam i nie wyobrazam sobie emocji jakie Wam towarzyszyly. Teraz jest wszystko dobrze, niech maluchy Wam zdrowo sie rozwijaja!!!
Fajnie,ze tyle Was sie nazbieralo!!!!!! 🙂))
To jeszcze Monia wroci i sie zdziwi 😁
Ps. a ja codziennie wchodze na wage 😁 hehehehe narazie leci w dol, jak stanie to bedzie katastrofa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ,a jak się czujesz?Pamiętam jakie to jest paskudne osłabienie przez anemię 🤨 Mam nadzieję,że ten sok z buraków Ci pomoże, ja też piłam i moja mama tak samo anemiczka po ciąży wciągała sok z buraków i pomagał.
A co do białego osadu na podniebieniu to Milan miał to samo i na języczku też,więc poszłam z Nim do lekarza i powiedział ,że ma delikatną pleśniawkę i przepisał lekarstwo.Z resztą do tej pory jak dam Mu mleko sztuczne to zawsze od niego jakiś biały osad zostaje.
Mi też waga szybciutko zleciała,ale teraz już coś powoli spada...hehe ciekawe kiedy się tak zatrzymam na amen.Ale staram się nie jeść żadnych słodyczy , tylko herbatniki sobie kupuje czasami no i te spacerki fakt na pewno robią swoje,a zwłaszcza że ja tutaj u siebie co chwilę mam pod górkę ... :P Teraz też już zacznę jakieś brzuszki robić,bo szwy się już rozpuściły,więc można się brać za siebie 😉 hihi
U mnie dzisiaj gorąc nie do wytrzymania. Malutki też się denerwuje ,bo Mu gorąco.Na dworek wyjdę później jak się ochłodzi,bo taki skwar 🥴
No nic uciekam ,bo właśnie się budzi i krzyczy po swojemu '' mamoooo ,daj mi cycaaaa'' 😜 😜 😜
Ale się rozpisałam... buziaki Kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia a ja mialam zwykle szycie 😞 sciagali mi szew przedwczoraj rano, teraz czekam az reszta sie zagoi, juz jest lepiej,a anemia daje mi sie we znaki jak np karmie i nie pije w tym czasie wody, od raz mnie glowa boli i to dziwne uczucie na jezyku wiec wszedzie mam ze soba wielka butle wody.
Moj skarb malenki spi a duzy byl dzis na wyrwaniu zeba i przeokrutnie cierpi:P ( facet hehehe)

Znow czekamy na midwife zeby zwazyla klocusia 🙂ja to widze w oczach rosnie buzia sie robi jej puciata, a jedziemy juz dobe na cycu bez aptamila 🙂 i nocke przespala ladnie, nie moge w to uwierzyc, pobudka o 1wszej zasnela ze mna w lozku i tak do rana , ona tylko chce sie tulic, wlazi mi tak az pod cyca i tak zasypia, moje malenstwo 🙂))a jak spiw koszyczku i sie budzi to wystarczy reke tam wlozyc i ja po raczce pogladzic,zeby wiedziala,ze ktos jest i ona spi dalej 🙂
Ale piekna pogoda!!!!!!!
Sylwia a odnosnie tego osadu, Zuzia ma dopiero tydzien...Milanek byl troszke wiekszy nie?pokaze dzis to midwife napewno 😉 od czegos one sa 😁
tata szaleje z wozkiem , kolka zaczerniaczem do opon spryskal i wogole go lansuje hehehehe 😁 wariat!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 napisał(a):
Maja, jak bedziesz karmic piersia + codziennie kilka kilometrow z wozeczkiem to szybko odzyskasz figure modelki, Zuzia Ci w tym pomoze.


Mia 🤪 ja figury modelki to nigdy nie mialam. hehehe, zawsze musialam ciezko pracowac na to ,zeby wygladac jak wygladalam 🙂 a teraz sie dziwie bo ciagle jjem tosty z dzemem, normalnie bym juz tyla po nich ale teraz sa potrzebne do produkcji mleka 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

ja jutro ide na caly dzien do szpitala do porodani diabetologicznej, bo mam cukrzyce ciazowa, 3 tygodnie diety nic nie daly (tylko schudlam 5 kg) i chyba dadza mi jutro insuline 😞

coz trzeba bedzie przetrwac przynajmniej bede mogla cos jesc, bo teraz to naprawde malo jadlam.

a tak z innej beczki to wyobrazcie sobie ze dostalam dzis pismo z Revenue - chcialam rozliczyc podatek za moj ostani rok (80 f) by sie przydalo a oni pisza ze to zostalo juz rolicznone i pieniadze wziela firma ktorej ja nie znam wogole, nie korzystalam z ich uslug, czekam na odpowiedz od tej firmy, a moj brat w tym tygodniu sie do nich ma przejsc.
a liczylam ze za te 80 funtow brat zrobi mi zakupy w Primarku - tak za nim tesknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza , to Monia chyba miala cukrzyce ciazowa, ciezko bylo, ale ma sliczna Julcie 🙂
Wrocilismy ze spacerku ladnie chyba ze 2-3 godziny malenstwo spalo !! 🤪 a teraz sie budzi do zycia 🙂 ja tez sie lepiej czuje , moze potrzebowalam sie dotlenic 🙂 ale Michal jeczy za to,bo tego zeba mu dzis usuneli:P
Gosiaaaaa mam wanienke 😁 czaicie? tydzien zycia i pierwsze kapanie dopiero 😁 hehe, ale mama nie robi z niej fleji, czysciutka jest 😉 ciekawa jestem jak zareaguje 🙂))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 napisał(a):
Kaya sama slodycz-wyglada mi to na typowo Ukrainski stroj-taka strojna dama


zonk 😜 co prawda chrzcilismy na ukrainie (kosciol greko-katolicki), ale to stroj przywieziony z anglii.
jak chcecie zobaczyc mala w ukrainskim stroju, to za chwile 😉

kaya w ukrainskim stroju narodowym

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img2178h.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3789/img2178h.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
nusia albo kasia sa tu w anglii jakies masci na dziaselka?? bo moja chyba zaczynaja swedziec bo cale piastki wklada do buzki i sie slini, a mam te czopki ale nie chce jej dawac bo nie jest ani markotna ani niespokojna...


jesli jeszcze nic ja nie boli, to nie dawaj jej zadnych masci, piastki w buzi to kolejny etap rozwojowy, lacznie ze slinieniem, tego nie da sie uniknac 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
nusia albo kasia sa tu w anglii jakies masci na dziaselka?? bo moja chyba zaczynaja swedziec bo cale piastki wklada do buzki i sie slini, a mam te czopki ale nie chce jej dawac bo nie jest ani markotna ani niespokojna...


jesli jeszcze nic ja nie boli, to nie dawaj jej zadnych masci, piastki w buzi to kolejny etap rozwojowy, lacznie ze slinieniem, tego nie da sie uniknac 😁 🙂

uff to dobrze bo balam sie ze dziaselka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaya pieknie wyglada we wszystkim.
Ja dzis ide znow podgladnac moja Ize. Co prawda bylam w ubieglym tygodniu na 3D ale jak chca mi ja pokazac znow to sie nie bede upierac, chyba sobie sama kupie taka maszyne i bede podgladac moje dziecko codziennie wieczorem ;-)))
Milego dnia dziewczyny i chlopaki zwlaszcza te najmniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja kurcze zazdroszczę Ci tych przespanych całych nocek 🙂 złote dziecko! 🙂 Już całkowicie odstawiłaś aptamil?
Mój Milanek też w sumie już tak 5 godzinek prześpi w nocy,ale za to wczoraj nie spał mi cały dzień!Może dwa razy uciął sobie drzemkę po 15 minut!!hehe ale to może przez ten upał się źle czuł,a u mnie w pokoju wiecznie jest tak gorąco ,że nie idzie wytrzymać.
A dzisiaj oczywiście już pogoda paskudna 😉
Robiłam wczoraj brzuszki... tzn próbowałam haha oj ciężko ,ciężko to idzie! :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...