Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
robie mezulkowi obiad na jutro do pracy ,a dzis sie wszyscy angole zachwycali jego papu 🤪 a ja smieciucha zrobilam co mialam w lodowce bo pustawo bylo heheh, zrobilam mu makaron do spaghetti ze szpinakiem zmiksowanym blenderem plus podsmazone kawalki jakiejs zywieckiem z poszatkowana cebulka, a oni mu podjadali tak samkowalo .......toz to taki leniwy narod jesli chodzi o kuchnie ,ze mi zal, bo nie wiedzia co traca.......ja uwielbiam gotowac.
Mala zasnela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki
My wrocilismy od lekarza. Byl to jakis alergolog specjalista i powiedział nam ,że na 93% to są jakieś łojotokowe czy coś takiego zmiany ,zapelenie skóry i że często dzieci mają do roku czasu takie coś. No i powiedział,żeby dawać normalne mleko dopiero ,jeśli się będzie pogorszać jeszcze bardziej to iśc do lekarza znowu,a póki co przepisał nam jakąś silną maść ,którą mam smarować buzialka jak będzie bardziej zaczerwienione.No,a testy na alergie robią dopiero jak dziecko skończy właśnie rok,bo tak jak pisałam wcześniej u dzieci są często zmiany na skórze i to nie musi być alergia.Więc jestem troszkę spokojniesza...a i mówił ,że tak do pół roczku się właśnie zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my pijemy z mezulkiem winko po obiedzie 😁 Nusia daj linka na ten watek 🙂Sylwia a ta masc nie nazywa sie czasem hyrdokortyzon?A nam dzis czarna przyniosla kolejna kurteczke dla Julii-tym razem z nexta na 9-12 🤪 To dziecko ma z nia za dobrze hehe.Dobra lece do Piotrka bo wisi nade mna i patrzy co pisze 😜 😜 Maja ja tez kocham gotowanie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, a ja nie mam lumpka z ciuszkami dla dzieci ale jest carboot 😁 ale mam znajoma,ktorej corka ma dla mnie wieeelkie pudlo ciuszkow na 6-wzwyz za 50 f. A tych ciuszkow jest od groma i ciut ciut. Ale sie zastanowie czy je wziac,bo np. zimowe odpadaja bo w przyszlym roku w zime beda na bank za male wiec bez sensu.
Mala do mnie gada jak tu pisze do Was 🙂
Gosia nie moge uwierzyc dalam jej kilka lyzeczek sloiczka a ona wrzesczala ,ze jeszcze!!! Nagralam ja ale to jedna reka ja karmilam ,a druga nagrywalam 🙂 jak sie zaladuje to Wam pokaze jaka wygodnisia jest 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja pani sobie drzemke walnela...czyli dzis 23 nie wyjeta.Kurde Nusia podejrzalam ten watek i az mi sie przypomnialo,jak ja robilam wyprawke.A apropo wyprawek to jedna z naszych marcowek jest w 8 tyg ciazy 😁 😁 Szybko im poszlo 😉Szkoda tylko,ze z coreczka narazie maja problemy zdrowotne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobilam :-P dziekujemy za zyczonka. Moja kruszynka dzisiaj miala faze na lezenie na brzuchu co ja przekrecilam to sie odwracala wiec juz pozniej sobie darowalam i ja pilnowalam.

Gosia21 jesli chodzi o koty to ponoc dobre jest, tak angole robia wieszaja w ogrodzie blaszanego kota ze szklanymi oczami, kiedys w funciaku widzialam takie blaszane koty na kijku do wbicia w ziemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.youtube.com/watch?v=zEDvmrwZnpw
mniam mniam 😁

Ehhh mojej kolezanki wspollokatorowi taki kocur nasikal w buty bo zostawil przed wejsciem na wycieraczce , na takim fajnym nowym osiedlu hehehhe, a innym razem temu samemu gosciowi kocur sie wladowal do auta bo zostawil drzwi otwarte i osikal mu tylne siedzenia od gory - podkreslam ,ze ma mercedesa klase A jakis tam wypasiony hehehhehe, a kot - rudy hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A ja koty kocham.I jakby mi zagladal jak Gosce,to bym juz go dawno przygarnela.Ja padam na ryj,a Julie dalej energia rozpiera.Ale plan juz jest 🙂Teraz ja wykapiemy,a potem ja ide spac,a tata sie mloda pozajmuje 🙂A no pospieszylo im sie,xhoc nieplanowali 😜 😜


wiadomo, ze nie planowane. nie znam mamy ktora majac 6 miesiecznego pozeracza energii decyduje sie na nastepnego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
te dzieci jakas rewolucje przechodza........male spi ciekawe jak dlugo. Gosiaaaaa ona po tej marcheweczce kupe miala w odcieniu zieleni ale bardziej zolta niz zielona, no taka inna w kazdym razie, to cos oznacza??????

powinna byc pomaranczowa... moze ta kupka po czy innym 🙂 zobacz jutro jaka bedzie kupka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...