Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale Wy sobie slodzicie uuuu 😲 😁
to ja jestem najmlodsza? 🤪 mam 21....
mam pytanie kiedy Wy po porodzie wzielyscie kapiel? bo ja caly czas sie prysznicuje, a polezalabym troche w wannie 😮
moja mala dzis nie mogla zrobic kupki i pol dnia to jakas masakra bbyla... 🤢
co do przyspieszenia porodu to mi pomoglo... troche sie wstydze ☺️ ☺️ ☺️ sex na boczku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ale Wy sobie slodzicie uuuu 😲 😁
to ja jestem najmlodsza? 🤪 mam 21....
mam pytanie kiedy Wy po porodzie wzielyscie kapiel? bo ja caly czas sie prysznicuje, a polezalabym troche w wannie 😮
moja mala dzis nie mogla zrobic kupki i pol dnia to jakas masakra bbyla... 🤢
co do przyspieszenia porodu to mi pomoglo... troche sie wstydze ☺️ ☺️ ☺️ sex na boczku 😜

Czego sie tu wsydzic kochana??? Myslisz, ze my nie probowalismy? Byla goraca kapiel, bylo pikantne zarcie, byl ananas, bylo chodzenie po schodach - nic nie pomoglo. Wiec zagonilam mojego do sypialni. W ogole nie protestowal 😁 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ale Wy sobie slodzicie uuuu 😲 😁
to ja jestem najmlodsza? 🤪 mam 21....
mam pytanie kiedy Wy po porodzie wzielyscie kapiel? bo ja caly czas sie prysznicuje, a polezalabym troche w wannie 😮
moja mala dzis nie mogla zrobic kupki i pol dnia to jakas masakra bbyla... 🤢
co do przyspieszenia porodu to mi pomoglo... troche sie wstydze ☺️ ☺️ ☺️ sex na boczku 😜

Czego sie tu wsydzic kochana??? Myslisz, ze my nie probowalismy? Byla goraca kapiel, bylo pikantne zarcie, byl ananas, bylo chodzenie po schodach - nic nie pomoglo. Wiec zagonilam mojego do sypialni. W ogole nie protestowal 😁 😜 😉

Ale to tez nie pomoglo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kobitki, ja tu nie jednej z was bym mogla matka byc 😜 a wy takie runiete, ze juz niby stare 😎
lat sie ma tyle, na ile sie czuje .
Monisia, Julcia pieknie rosnie 😘 🤪
jesli moge cos zasugerowac.... ☺️ lejcie jej wiecej wody do wanienki, to bedzie miala wiecej miejsca, bedzie mogla sobie pofikac 🙂 ale to tylko moja sugestia, mam nadzieje, ze nie jestes zla ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przybijcie piateczke albo stopke brzuszkowi 😁
[URL=http://img585.imageshack.us/i/img3859x.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3082/img3859x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Jeden spioch wstal, szykuje sie do pracy zeby do ludzi wyjsc 😁
A odnosnie seksu przed porodem, moj maz sobie tego nie wyobraza, on sie boi ,ze cos sie stanie, ja mowie,ze tak wlasnie ma sie cos stac 😁

U nas tez wlasnie tak bylo.Probowalismy wszystkiego poza seksem,a malpicha i tak wylesc nie chciala 😉Kaasiaak dzieki za dobra rade 🙂Dzis wieczorkiem Juli bedzie miala pelna wanne hihi 😁 A ja dzis mialam ciezka noc.Julce chyba sie cos pomylilo,ze dzien jest,bo wstala o 1 i do 4 bajere do mnie ciela 😉A potem pobudka na karmienie o 5:30 i bajera do 7.Mam nadzieje,ze to tylko jednorazowy wybryk 😁 Kaasiaak to ile masz tych wiosenek?Zgadzam sie z toba,ze czlowiek ma tyle,na ile sie czuje.I dlatego ja zawsze bede w duszy dzieckiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeby nie bylo,ze sie opierdalam 😁 Stanelam na wadze wlasnie i jest -3 🙂 🙂Majeczko zgadzam sie z dziewczynami,wygladasz wspaniale 🙂A co do tych tabletek,co biore,to nie sa zle,tylko trzeba naprawde rygorystycznie ograniczyc tluszcze.No i zadnych niespodzianek i wypadow do kibla nie mam 😁 😁 Dobra,lece z mala na spacer,bede po poludniu pewnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pomozcie mi co ja mam robic? 😞
matka mojego marcina strasznie chce przyleciec do nas ze swoja 6letnia corka 😮 spoko tylko, ze my sami mamy maly pokoj w ktorym sie zawadzamy a tu jeszcze 2 ludzi gdzie bedzie dziecko?!!! marcin sobei pojdzie na caly dzien do pracy i bedzie mial spokoj a ja bede sie uzerac z jego matka i jej dzieckiem ktore zapewne bedzie upierdliwe i nie odstpepowac bedzie vanesski na krok, a ja naprawde tego nie potrzebuje 😞 ona jest dorosla kobieta i powinna wiedziec jakie mamy warunki i ze to ze chce zobaczyc wnuczke to normalne ale niech nas zrozumie. Ja narazie sie nic na ten temat nie odzywalam, ale zaczyna mnie to coraz bardziej przerazac, boje sie ze jak zaczne ten temat z marcinem to sie poklocimy 😞 nie wiem c robic tym brdziej ze ona ma zamiar przyjechac na jakis pare miesiecy. przez telefon juz sie zczyna wtracac i mowic co mamy robic, a na miejscu to jeszcze dziecka mi dotknac nie da 😠 plakac mi sie chce z tego wszystkiego 😞
a tak wogole to dzis 1 dzien jak jestem sama z mala... i mala ma problemy z zalatwianiem sie caly czas, ale herbtatka koperkowa pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia gratulacje 🙂
moja wazy 7250 i jak tak dalej pojdzie to przejdzie na twoja diete 😜

gosia moze poprostu powinnas byc szczera i powiedziec co o tym myslisz. ja nie wyobrazam sobie takiej sytuacji na pare dni a ty wspominasz cos o miesiacach 🤪 ty i dziecko jestescie najwazniejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Maja a ktorego czerwa bedziesz miala te 26 lat?Bo ciekawa jestem,ktora z nas jest starsza i o ile dni: 😁 😁 Aja brzusia klepac nie bede,tylko sle buziaki:*:*


24go wiec moze moja wierciocha wyjdzie ze dwa tyg wczesniej i zrobi mamie prezent 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...