Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Wróciłam nie dawno od położnej. Planu porodu już zrobiony , troszkę nas wymiętoliła i powiedziała ,że Synek jest gotowy hehe 🙂 brzucholek zmierzyła , mam 36 cm 🙂
Ogólnie wszystko jest w porządku 🙂 Mam nadzieję ,że już tak pozostanie 🙂 Następną wizytę mam za dwa tygodnie w 38 tygodniu...ciekawe czy doczekam 🤔 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Atus napisał(a):
Hejka mamuski,

Troszke mnie tu nie bylo. Maly wypad do francji mi dobrze zrobil. Jutro ma pierwsze usg. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze....troche sie martwie, bo czasem nie czuje sie w ciazy wcale...raz mam mdlosci raz nie, brzuszek mnie nie boli, ale plamien tez nie mam. Ahhh zobacze jutro.


Mam pytanie do was. Czy w 8 tc juz bylyscie w stanie wyczuc macice, przy nacisku na podbrzusze??podobno mozna, ale ja nie czuje

Pozdrowienia

jak na angielskie warunki, to bardzo szybko masz usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
remont pokoju jest na calego, podloga polozona, kolor na scianie jest, nawet moj M takie cos sam namalowal dla swojej corci :
[URL=http://img535.imageshack.us/i/img1898q.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5859/img1898q.jpg[/IMG][/URL]

jak sie wam podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Monia - ani mi nie mow, bo az mi sie zbiera 😞 Tak mi przykro... 😞 Monia powiem Ci, ze Twoi rodzice byliby z Ciebie dumni, bo jestes niesamowita! Pelna energii i milosci, zyczliwa, przyjacielska i odwazna. Rodzice spisali sie z Toba na medal! I jak Ci pisalam na fb - Julcia to szczesciara, ze ma taka swietna mame! Wielki buziol dla Ciebie ode nie Monia!!!! 😘


zgadzam sie!! monika takiej osoby jeszcze nigdy nie znala, milej, sympatycznej nawet przez znajomosc wirtualna czuc od Ciebie cieplo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Atus napisał(a):
Hejka mamuski,

Troszke mnie tu nie bylo. Maly wypad do francji mi dobrze zrobil. Jutro ma pierwsze usg. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze....troche sie martwie, bo czasem nie czuje sie w ciazy wcale...raz mam mdlosci raz nie, brzuszek mnie nie boli, ale plamien tez nie mam. Ahhh zobacze jutro.



Mam pytanie do was. Czy w 8 tc juz bylyscie w stanie wyczuc macice, przy nacisku na podbrzusze??podobno mozna, ale ja nie czuje

Pozdrowienia

jak na angielskie warunki, to bardzo szybko masz usg 🙂


Jestesmy z mezem pod opieka fertility clinic, gdyz mielismy problemy 😞. Ten skan to aby sprawdzic czy wszystko wporzadku sie zagniezdzilo. Ale boje sie strasznie tego usg. A im mniej czuje tym bardziej sie denerwuje. Glupie to pewnie, niektore kobiety by sie cieszyly ze lekko przechodza ciaze...a ja sie martwie 😞

pozdrawiam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Nusia ty madra kobieta jestes 😉 Moja gadulka wlasnie wstala i mi opowiada,co jej sie snilo 🙂Madzia dziekuje za mile slowa.Kochane w chwilach dola pomyslcie o tym,ze macie w mezach/chlopakach wspaniale a do tego macie najwspanialszy skarb na swiecie-kochajace bezgranicznie dziecko.Wiec nie dolowac sie,bo jestem pewna,ze wasze dzieciaczki wola ogladac wiecznie umiechniete mamusie 🙂


zdarza mi sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja wrocilam ze spaceru i od dentysty.Na szczescie wszystko jest ok i tylko osad z kawki mi usunela 🙂Gosiaczku dziekuje 🙂Az sie zarumienilam,jak to czytalam 😉Kaasiaak twoj M widze,ze ma niesamowity talent 🙂ylvianko ciesze sie,ze wszystko ok.To teraz juz tylko na porodowke hihi.Atus trzymam za was kciuki na usg.Zobaczysz,napewno bedzie dobrze.Musi byc i nawet inaczej nie mysl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia i co?Dzwonilas do ksiegowej?Mi powiedziala,ze mam sie wstrzymac z dzwonieniem do nich,bo moze akurat sie tych 2f nie dopatrza i mi przyznadza.A jakbym zadzwonila,to by mi i tak odeslali tamto i znowu musialabym forme wysylac.No zobaczymy.Fajnie by bylo to dostac,bo jak wczoraj dzwonillismy po knajpach o chrzciny,to mozna sie zalamac 😞Zlodzieje w tej polsce sa i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, a ja z pracy wrocilam i spac mi sie chce znow 🙂
Atus nie martw sie !!!!!!!!! bo to bardzo wazne nic sobie nie wkrecac, nic nie zmienisz jesli cos by sie dzialo, a stresem mozesz cos popsuc. Wiec glowa do gory!!!!!!!!!!

Sylvianko a ja dzis rozmawialam w pracy z inna ciezarowka i ona mi przypomniala istotna rzecz 😁 jak chcesz wczesniej urodzic to moze Ci sie uda za pomoca ostrego jedzenia, ananasow no i seksu oczywiscie.

Ja tak mysle 😁 bo mam termin na 10 lipiec a 6 go mam ostatni egzamin w Collegu, wiec jesli nie urodze wczesniej to po egzaminie sie nawcinam papryczek(moze lepiej na pizzy) i pojde wybuchac 🙂))))))))))))))))))))

Monia ale Ci dziewczyny wyslodzily czytalam 🙂)))))) Dobro wraca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha matko prędzej od tych papryczek to mi tyłek wybuchnie 😁 no zobaczymy co to będzie ! mam nadzieje,ze mały wie ze babcia przyjezdza za 11 dni i musi wczesniej wyjsc 😁
Dziewczyny u Was w mieście w Polsce też pada śnieg???? Masakra! wchodze rano na facebook'a a tam wszyscy dodali fotki jak dużo sniegu spadło!śnieg w maju?!?! co to sie dzieje...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...