Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny,ale mi sie przykro zrobilo 😞 😞Gadalam z meza babcia.Ona jest taka,ze najpierw cos powie,a potem mysli..No i gadalysmy cos o wadze,no i ona mi powiedziala,ze meza ciotka z jej corka o mnie rozmawialy i zastanawialy sie,jak bede w wakacje wygladac.No i ze stwierdzily,ze napewno taka gruba bede jak w ciazy 😞 😞Babcia nawet nie domyslila sie,jak mi sie smutno zrobilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze sie pochwalic :p mala jak sie urodzila wazyla 3240gr, 28kw wazyla ja polozna i spadla na 3140gr a dzis ja wazyla i mala ma juz 3300gr 😁
mam pytanie do tych karmiacych butelka, ile Wasze pociechy pily mleka na poczatku bo moja teraz wyciaga nawet 80ml co tak mniej wiecej 3 godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczaku a ty cyckiem nie karmisz?Julka jadla na poczatku jakies 80-90 co 4 godziny,ale to dlatego,ze nie moglismy jej po prostu na karmienie wybudzic.Gratuluje tak dorodnej coreczki 🙂Maja ja go lubie za glos nie za slawe,ktora zdobyl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kurcze dziewczyny,ale mi sie przykro zrobilo 😞 😞Gadalam z meza babcia.Ona jest taka,ze najpierw cos powie,a potem mysli..No i gadalysmy cos o wadze,no i ona mi powiedziala,ze meza ciotka z jej corka o mnie rozmawialy i zastanawialy sie,jak bede w wakacje wygladac.No i ze stwierdzily,ze napewno taka gruba bede jak w ciazy 😞 😞Babcia nawet nie domyslila sie,jak mi sie smutno zrobilo 😞


Ale Ci powiedziala 😞 Nie przejmuj sie ty Monia! Przeciez urodzilas dziecko! Bedzie dobrze i zaloze sie, ze teraz tez dobrze wygldasz, bo szczescie z Ciebie promieniuje! Co to ich tak wzielo na plotkowanie na Twoj temat i pod takim katem 😠 ? Wiesz co, bardzo niefajnie. Moglas babci powiedziec, ze Ci sie przykro zrobilo, co by wiedziala. Nieladnie i niesprawiedliwie 🤨 Glowa do gory kochana i sie niczym nie przejmuj!!! Szczesliwa, usmiechnieta i fajna z Ciebie mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ale to nie babcia plotkowala,tylko ciotka z kuzynka.Babcia to tylko slyszala.Z reszta ona kochana jest i jakby to ona powiedziala,to bym sie nie przejela.Maja Julci sie prawie nigdy nie odbija,wiec nie ma na to zasady.Klade ja na boku,co ma wyleciec to wyleci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiak to malutka rośnie jak na drożdżach 🙂 super ! szkoda tylko ,ze nie udało się piersią karmić , tego się właśnie obawiam! Ale nawet ,jeśli mi się też nie uda to przecież nie znaczy ,że nie będę tak samo mocno przywiązana do dziecka jak matka ,która karmi piersią!
Monia,a babcią się nie przejmuj ! |Spytaj się jak sama wyglądała kiedy urodziła dziecko 🙂 Z resztą , każda kobieta wszystko inaczej przechodzi i koniec! Widzisz tutaj dziewczyny chudną szybko i chciałyby dodatkowe kilogramy,a ja wiem że czeka mnie też dieta i ćwiczenia po ciąży ,bo nie mam takiej dobrej przemiany materii. Tak jak pisze Madzia 🙂 Szczęście z Ciebie promieniuje i to jest najpiękniejsze,a na figurę jeszcze przyjdzie czas :P
Ps. a ja właśnie byłam w Kościele 🙂 pomodliłam się troszkę za szczęśliwe rozwiązanie i Synalka... daj Boże ,żeby tak było 😉))) hyyyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki kochane za mile slowa.Ale przykro jest cos takiego uslyszec.Sylvianko a nawet jesli nie uda ci sie piersia karmic,to sie nie zamartwiaj.Julka jest caly czas modyfikowanym karmiona,a zobacz jak rosnie 🙂I to nie w mleku dziecko dostaje twoja milosc,tylko w twojej czulosci i bliskosci.Ja co wieczor mala rozbieram do pampersa i sama tez sciagam stanik i pizamke i tak mala przytulam..Nawet nie wiecie,jak obie to lubimy 🙂 🙂Jak widzisz i bez karmienia mozna zachowac bliskosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madziu ale to nie babcia plotkowala,tylko ciotka z kuzynka.Babcia to tylko slyszala.Z reszta ona kochana jest i jakby to ona powiedziala,to bym sie nie przejela.Maja Julci sie prawie nigdy nie odbija,wiec nie ma na to zasady.Klade ja na boku,co ma wyleciec to wyleci:P


Ja tez babunie przepraszam zatem, zle przeczytalam. Tak mi cos nie pasilo,ze babcia tak powiedziala, bo babunie sa zazwyczaj bardzo kochane i wyrozumiale 🙂 Jeszcze raz zatem babunie przepraszam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Dzieki kochane za mile slowa.Ale przykro jest cos takiego uslyszec.Sylvianko a nawet jesli nie uda ci sie piersia karmic,to sie nie zamartwiaj.Julka jest caly czas modyfikowanym karmiona,a zobacz jak rosnie 🙂I to nie w mleku dziecko dostaje twoja milosc,tylko w twojej czulosci i bliskosci.Ja co wieczor mala rozbieram do pampersa i sama tez sciagam stanik i pizamke i tak mala przytulam..Nawet nie wiecie,jak obie to lubimy 🙂 🙂Jak widzisz i bez karmienia mozna zachowac bliskosc


Pewnie, ze tak. Monia dobrze mowi. Oskarek tez z butli i zobacz jak rosnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...