Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To wyglada wspaniale!
Ale weekend wydaje mi sie troche za dlugi:P ide popracowac. Cholerka zapowiadaja deszczyk przez pol dnia a tu kawa niewskazana:/ a rozpuszczalna to jak kakao dla mnie 🙂
Wedlug brzuszkowego suwaczka wlasnie wkroczylysmy w 33 tydzien ciazy!!!!!!
Sylwia jedz juz na porodowke bo tak mi sie wlecze ten czas teraz.......ja juz sie nie moge doczekac!!!!!!!!!
Ps. maz mi obiecal,ze pojdzie ze mna za dwa tygodnie w niedziele na carboot heheheh 😁,mam nadzieje,ze do tego czasu sie zdecyduje na jakies auto, bo inaczej rece mu odpadna tyle kupie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mala wyglada jak mucha w tych okularach, hehehe 😁 Monia las przepiekny, jak z basni jakiejs 🙂 Napewno swietnie spedziliscie tam czas, i nikogo oprocz Was!!!!!
Powiem Ci,ze odwazna jestes, ja mam taka schize bo mnostwo horrorow ogladam, wlasnie lasy i te sprawy:P a Michala sie szybko nakreca, powiem mu,ze cos slyszalalm i juz koniec imprezy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
lepiej sie pochamowac w tych zakupowych szalenstwach, bo gwarantuje Ci, ze polowy ubranek nie zalozysz - nie zdazysz 😜 😉


Kasia kochanie ja juz kupuje te wieksze 6-9 miesiecy, spioszkow mam caaaala mase i bodziakow takich tam, teraz poluje na sukieneczki kolorowe, a nie rozowe. i mam fiola na punkcie pomaranczowego koloru dla malutkiej 🙂
A wczoraj Michal mnie pytal co potrzebujemy jeszcze bo babeczki od niego z pracy robia zrzute na prezent i pytaly,zeby zbednych rzeczy nie kupowac 🙂 bardzo to mile, a on powiedzial otym koszyku, ktory wczoraj kupilam, to teraz dokupia mi posciel do lozeczka - o to poprosilam 🙂
ja mam taka frajde w przygotowywaniu tego wszystkiego........:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja my tam pojechalismy na rocznice poznania sie.I powiem ci,ze weekend to malo,jesli chce sie zwiedzic okolice.A co do kupna auta,to wez nic nie mow,my sporo czasu na tym spedzilismy.Powiedz Michalowi,zeby na auto-trade poszukal.My tam znalezlismy.A lasy to ja uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Monisiu miejsca bombowe 😮 jestem pod wrazeniem i prosze cie zdradz mi sekret jak ty te miejsca wynajdujesz? 😁

Kurde , no fakt wszedzie bosko ale gdzies z wózkiem i dzieckiem sie pchac 😞

A nosidelko to co?Jak sie chce to sie potrafi 😁 😁 My za tydzien na te klify to tylko z nosidelkiem wejdziemy 😉Loli po pierwsze wujek google,a po drugie maz pracuje jako kierowca i co 2 tydzien jezdzi za Londyn i rozne fajne miejsca mija 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiu no nie majatek ale po co jak nie bede tego uzywac bo wole ta chuste 🙂 a puzniej bedzie mi to jedynie lezalo w szafie, po drugie i tak to jak narazie beznadziejna pogoda jest w tym londynie grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CHCE JUZ LATO !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiu no nie majatek ale po co jak nie bede tego uzywac bo wole ta chuste 🙂 a puzniej bedzie mi to jedynie lezalo w szafie, po drugie i tak to jak narazie beznadziejna pogoda jest w tym londynie grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CHCE JUZ LATO !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...