Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 No nusia ja juz sie nie moge doczekac 🙂
Mialam dzis raniutko goscia w ogrodku!!!!!!!!!!!!!wiewioreczka!!!!!!!!!!! 🙂 bardzo tylko zalowalam,ze nie mam przy sobie tel, bo bym zdjecie robila, ale chyba nie znalazla nic pozywnego bo szybko sobie poszla 🙂
u nas deszczowo i spiaco, pewnie tak wlasnie dzien spedze 🙂
Kolejne filmy do kolekcji: polecam: "Kod niesmiertelnosci" i taki pseudo horror "Monsters" niezle nagrany, aczkolwiek sama postac potworow byla smiesznawa jak z komiksow. Tyle wczoraj nasciagalam,ze mi system zamknal internet bo sie zawirusowal:P az sie poplakalam ze zlosci bo to byla 18 sta a Michal wrocil po 22giej i naprawil.......ja nie potrafie:/
Ale mam jeszcze ksiazke o Dante Alligierhim, zaczela sie robic ciekawa 🙂
Jak tam Monisia, kacyk??:P tyle nas jest tu ,a Ty mialas kazdej zdrowko wypic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też pogoda do dupy... Malutki śpi 🙂 szybko ogarnęłam co miałam ogarnąć i zaraz za obiadek się biorę!Nawet nie wyjdę dzisiaj nigdzie ,bo za bardzo pada i wieje :/
Kurde a na noc w końcu dałam gorącą wodę w butelkę i w termos ,a i tak mi wystygła! Jakiś do dupy ten termosik , chyba kupię taki prawdziwy normalny i będzie na pewno trzymał ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam taki kubek termoizolacyjny, sprawdzony na herbatkach, serio bardzo trzyma cieplo, ale to taki porzadniasty jest, ja znow sobie spalam od 12-16, i poczytalam teraz troszke.
A czuje sie ciagle dobrze,tylko takie momenty sa, np dzis w aucie myslalam,ze mi kregoslup peknie i brzuszek mnie rozbolal, jakby jajniki, ale to chyba mala sie zle ulozyla, wogole wlasnie zauwazylam ,ze tak sie dzieje- jakies dziwne bole itd. kiedy jest deszczowo, ja zle przechodze skoki cisnienia od zawsze wiec malenstwo pewnie tez 🙂
Wlasnie......juz 36 tydzien sie zaczyna, a jak jest koniec 36 to juz uznawana za donoszona jest ciaza prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia a nie pisalas nic jak Twoj facet 🙂 pomaga Ci dumny tatus????kapiecie malego razem???
Ja sobie tak mysle o tym dokarmianiu butla, to chyba dobre wyjscie jest- wygodniejsze jak sie chce troche snu miec, prawda:P mysle,czy i ja tak nie zrobie.....
Ale dziwne ,ze Milanek sie nie przestawia bo dzieci ponoc sprytnie rozpoznaja,ze z butli latwiej leci mleczko niz z cyca i potem niechetnie cyca ssaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja no to super się trzymasz jak na 36 tydzień , mi już było ciężko i się marudna zrobiłam jak nie wiem :P
ale sobie pospałaś 🙂 ja w sumie tak dużo nie spałam w ciąży!
No co do tego dokarmiania no to ja i tak nie mam wyjścia ,bo Milanek tyle je ,że nie starcza mi pokarmu w piersiach! Wielki chłop to dużo je :P a poza tym na prawdę na noc to dobre rozwiązanie ,bo dłużej mi po sztucznym mleku śpi !
a co do Tatusia to jest dumny i pomaga mi dużo! Kąpiemy zawsze razem, jak przewijam małego to zawsze tam Go zagaduje ,żeby nie płakał , bierze Go ciągle na ręce ,aż się boję że Go nauczy takiego lulania i będę miała później problem... :P ogólnie jest OK! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia kaca nie leczy,bo kaca nie ma 😁 😁 Wlalam w siebie wczoraj duzo wodki,a czuje sie jak mlody bog hihi.Tylko nie mialam kiedy wejsc,bo wczoraj goscie po 22 poszli,trzeba bylo posprzatac a potem z mezem sobie poszalalam.A dzis od rana zakupy 😁 Kupilam sobie 2 pary butow i koszulke a co 😉A potem obiad u siostry i dopiero do domu weszlam..I pierwsze co zrobilam to wlazlam tutaj hihi.Ja to mam jednak z garem 😁 😁 Gosiu mowilam,ze sie doczekasz.Ja to czasami prosze,zeby Julka zamilkla hihi.Dzis gadalam ze znajomym przez tel to mnie nawet nie slyszal tak mala czadu dawala.Maja jak sie 36 skonczy to juz smialo mozesz rodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Sylwia a nie pisalas nic jak Twoj facet 🙂 pomaga Ci dumny tatus????kapiecie malego razem???
Ja sobie tak mysle o tym dokarmianiu butla, to chyba dobre wyjscie jest- wygodniejsze jak sie chce troche snu miec, prawda:P mysle,czy i ja tak nie zrobie.....
Ale dziwne ,ze Milanek sie nie przestawia bo dzieci ponoc sprytnie rozpoznaja,ze z butli latwiej leci mleczko niz z cyca i potem niechetnie cyca ssaja.


ja tak mialam z moja panna, butla ok a cyc wielkie darcie 😁 oj pamietam jak mi przykro bylo jak nie chciala cyca jesc...

tak Maja 37 tydzien to juz ciaza donoszona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
maja nie zapeszajac jest dobrze 🙂 niestety wczorajsze aguu dzis juz sie nie powtorzylo 😮 ale przynajmniej wiem ze gadac potrafi 😜
dziewczyny czy Wy wyrabiacie inssurance malym??
nusia Ty tez masz dla marlyki polskie leki?


mam leki i kremy dla malej z polski. dla nas tez zawsze leki przywozimy z polski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia ja juz na poczatku tez sie poddawalam ,bo strasznie ciezko malemu szlo z cyckiem i tak samo bylo mi przykro i jakos tak dziwnie sie czulam ! teraz tez mnie denerwuje to ,ze musze go dokarmiac mlekiem sztucznym no ,ale co zrobic jak dzieciatko tak chce i koniec!
dzisiaj cholera tez caly dzien mi tak jakos marudzil ,az w koncu dalam mleko sztuczne nie dawno to zasnal na dluzej i znowu placz... to zrobilam tak ciupinke tej herbatki koperkowej i wypil pare kropel chyba doslownie i spi jak narazie ladnie... a tu o 19 mialo byc kapanko...:P ale chyba nic sie nie stanie jak wykapiemy sie troszke pozniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cfaniary 😁 a Ty Monia te tableteczki to krociutko bierzesz narazie 😁:P
Sylwia a moze masazyki rob przy kapieli widzialam na youtubie to, takie jak Monia robi i wtedy dzidzia jest spokojniesza z brzuszkiem 🙂
Ja ide sobie zaraz budyniek robic 🙂 Mam dzis ssanie w zoladku jak cholera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
cfaniary 😁 a Ty Monia te tableteczki to krociutko bierzesz narazie 😁:P
Sylwia a moze masazyki rob przy kapieli widzialam na youtubie to, takie jak Monia robi i wtedy dzidzia jest spokojniesza z brzuszkiem 🙂
Ja ide sobie zaraz budyniek robic 🙂 Mam dzis ssanie w zoladku jak cholera 😁

a to ssanie to zuzia 🤪moje dziecko gada niestety tlko z tatusiem 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie go opierdziela,ze mame denerwuje hihi 😁 Maja tabletki dzialaja od pierwszego dnia 😉A poza tym,chyba sie na druga dzidzie nie odwazymy przez cholestaze 😞 A ja jem wlasnie kawalek serniczka a od jutra juz dietka 😁 I zaraz sobie znowu potancze przed tv 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...