Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
dziewczyny mój malec od mleka ma cały języczek biały , co mogę zrobić? Wasze maluszki też tak miały?

o plesniawki ma moja tez miala 😜
no to tak najlepiej to niech Ci jakims sposobem osika pieluche i to mokre miejsce wez z pielucha na placa i na 'chama' tym palcem wsadz do buzi, albo skombinuj skads aftin(aphtin) i posmaruj smoczek i mu daj 🙂

a ten apthin jest tutaj u nas w uk? w bootsie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia to polski lek, masz tu strone apteki internetowej, kosztuje malutko:http://www.polskie-leki.co.uk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tp-ecommerce.tpl&product_id=43&category_id=30&option=com_virtuemart&Itemid=77

poszukam Ci odpowiednika angielskiego,moze cos znajde......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na forach pisza,zeby zmywac regularnie woda bo to moze byc po prostu osad z mleczka, na wacikach wode i jazda. A jesli plesniawki,to dziecko czuje dyskomfort, i nie chce jesc,i przewaznie wypelniaja cala buzie nie tylko jezyczek, wiec obejrzyj mu buziaczka.
I pisza tez ,ze aphtin tez tu maja w aptekach, wiec do bootsa lec zapytaj. I o tym moczu pisza tez: cytuje:"Pierwszy i najlepszy to urynoterapia. Wez na wacik trochę moczu dzidziusia i wysmaruj mu buzię w środku, trzy dni i po kłopocie. Drugi sposób to daj bawić się dziecku np.łyżeczką ale srebrną, dziecko zwłaszcza malutkie zawsze wszystko bierze do buzi. Srebro ma niesamowite działanie bakteriobójcze, grzybobójcze. Jest takie przysłowie w krajach anglosaskich: "urodzony ze srebrną łyżeczką w ustach""
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka też właśnie czytałam na forach o tym. No i Maluszek ma też troszkę na podniebieniu białych plamek ,więc chyba jednak to pleśniawka! Dzisiaj będę szła do bootsa się zapytać ,bo nie mogę patrzeć jaki On ma biały cały ten języczek mój malutki!Na szczęście je bez problemu ,więc chyba Mu tak bardzo to nie przeszkadza! Zobaczymy co mi w bootsie dadzą to napiszę!
Maja widzę 37 tydzień!!! Teraz Tobie kibicuję mocno 🙂 Musisz się meldować codziennie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z codziennym meldowaniem sie niema problemu bo leniuchuje maxymalnie w domku, juz nie wiem co robic:/ wczoraj kupilismy podgrzewacz tommie tippi, taki fajniutki, tylko jeszcze nie wiem jak to dziala, ja myslalam,ze tam sie wode wlewa i potem sie miesza itd. a widze,ze tam sie butle wklada i ustawia np na max 3minuty. Czyli najpierw rozrobic mleczko z woda do butli i do podgrzewacza 🙂

Sylwia ja juz chce malutka miec!!!!!!Koniecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anusia0171 napisał(a):
Hej 🙂
a nie prościej powiedzieć położnej niech cos da na to???Ja tak zrobiłam i dostałam Daktarin to taki żel ..dałam małemu 2 razy i sladu nie bylo po pleśniawkach 🙂 bo apfin(z polski) nie skutkował ciągle mu wracało..

Wow, widze ze u kolezanki mial byc chlopiec jest dziewczynka 🙂 Gotowa i zwarta do dzialania? 🙂 Sliczne imiona wybralas.Lilia zwlaszcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj zasnelam o 19:30 wstalam na kapanie o 21 i poszlam spac dalej do rana 😁 😁 A Julka juz jest ok,ale jutro ide z nia do lekarza,bo ma sucha skore na uszkach i nie wiem czemu.Smarowalam jej to oilatum to wygladalo jakby jej to poparzylo.Ale przynajmniej po tych 3 bezsennych nocach w koncu smacznie pospalysmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia slicznie wygladacie 🙂 ale mala zdziwiona, hehehe 🙂
No wlasnie nie ma nikogo a ja sie nudze jak mops!!!
A Vanesska ma niebieskie oczka,prawda? Bo dzis tak myslalam,Marylka ma ciemne, ciekawe czy miala tez niebieskie przy porodzie, bo jednak sie okazuje,ze nie wszystkie dzieci maja niebieskie na poczatku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Gosia slicznie wygladacie 🙂 ale mala zdziwiona, hehehe 🙂
No wlasnie nie ma nikogo a ja sie nudze jak mops!!!
A Vanesska ma niebieskie oczka,prawda? Bo dzis tak myslalam,Marylka ma ciemne, ciekawe czy miala tez niebieskie przy porodzie, bo jednak sie okazuje,ze nie wszystkie dzieci maja niebieskie na poczatku. 🙂

:* vanesska raz ma niebieskie a raz zielone oczy zalezy jak swiatlo pada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam z zakupow bogatsza o dwie sukienki,spodenki,bluzke i sandalki 😁 W H&M maja duze wyprzedaze hihi 😁 😁 Co do oczu to u nas tez w zaleznosci od swiatla to raz sa niebieskie raz szare.Gosiu ja juz jestem i nigdzie sie juz dzis nie wybieram 😁 😁 A w ogole stesknilam sie strasznie za wami:*Gosiaczku moj kochany psp zakupione? 🙂 Maja a odnosnie mojej dietki,to w wazylam sie dzisiaj i jest mnie znowu 4 kg mniej 🙂Wiec naprawde dziala.I widze tez powoli po ciuchach roznice,bo wchodze w niektore,ktore jeszcze miesiac temu byly baaardzo ciasne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maju ty masz dzidzie w brzuszku wiec to co innego.Z reszta jestem pewna,ze nawet z dzidzia jestes mniejsza niz ja 😉Ja zawsze mialam nadwage w zwiazku z metabolizmem i zawsze na jakiejs diecie bylam.A w ciazy to mi nie wolno bylo,wiec sie sporo przybralo.Ale tak czy siak,w ciagu 3 miesiecy ubylo mnie lacznie 16 kg wiec moge byc z siebie dumna no nie 😁 Jeszcze z jakies 10 i bede zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja ma racje monisiu Ty moja!:*
no ps kupilimy to co mi przeslalas, ale wystapil blad cos z paypalem jeszcze nam kasy niepobralo z konta i nam nie dadza musimy poczekac az pobiora kase a zawsze w ten sam dzien pobierali nam kase od paypala z konta a teraz cos nie tak jak na zlosc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kase z konta pobiora ci dopiero pod koniec tygodnia jesli placilas paypalem.Dlatego mowilam,zebys sobie zarezerwowala i zaplacila w sklepie.No,ale wazne,ze niedlugo bedzie.A mi jak kg ubylo tak i sie samopoczucie poprawilo.I zaraz moje kochanie wloski mi pofarbuje,bo w piatek bylam u fryzjera i obcielam jakies 10cm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kase z konta pobiora ci dopiero pod koniec tygodnia jesli placilas paypalem.Dlatego mowilam,zebys sobie zarezerwowala i zaplacila w sklepie.No,ale wazne,ze niedlugo bedzie.A mi jak kg ubylo tak i sie samopoczucie poprawilo.I zaraz moje kochanie wloski mi pofarbuje,bo w piatek bylam u fryzjera i obcielam jakies 10cm 😁

ja tez obcielam wlosy ale tak mi pipa wycieniowala ze musze w zwiazanych chodzic bo kazdy w inna strone 😠
monisia czekam na zdjecia z efektu koncowego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika Ty to masz dobrze ze swoim mężem! Nawet włosy Ci farbuje 🙂 🙂 Takiego to ze świeczka szukać! hihi
A ja byłam w bootsie i pytałam o coś na tą pleśniawkę,ale powiedziała ,że muszę z lekarzem się skontaktować ,więc jutro idziemy.
Gosia fajna się Vanesska już taka zrobiła,pośmieje sie i pogada! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...