Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maja normalnie by go wziela,ale jej maz jest chrzestnym Julki i jada w tym samym czasie do Polski co ja,tyle ze oni zostana 1,5 miesiaca.Mowie wam,normalnie zaraz sie wodki napije,bo mam dosc.Do tego znajoma,ktora miala mnie z lotniska odebrac nie da rady po mnie przyjechac i wszystko sie pierdoli!!!Przepraszam,musialam to z siebie wyrzucic.Mam dosc tego glupiego wyjazdu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zazwyczaj tak jest ,że jak się walić zaczyna to wszystko na raz! nie denerwuj się Monia na pewno znajdziesz kogoś kto Cię zawiezie czy odbierze ,a z kotkiem też znajdziesz rozwiązanie jakieś!
Maja ,a ja byłam z Milankiem w koncu u lekarza z ta plesniawka i wypisal Mu lek o nazwie NYSTATIN i normalnie rewelka! wczoraj dalam Mu dwa razy i dzisiaj ma czysty jęzorek, jeszcze troszkę ma tam na podniebieniu! 🙂 ale ile płaczu przy tym....
Kurcze a może ja Milankowi też kwiatka zafunduje ?:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia trzeba dokonywac takich wyborow, kochanie to nie pierwszy i nie ostatni taki szczegolny. Wiem,ze nie jestes odczlowieczona i kochasz kotka, ale to tak jakbys znalazla dla niego rodzine zastepcza. Nic sie nie martw, zwierzeta wyczuwaja emocje, bo to ich jezyk jest..
Sylwia fajnie,ze tak szybko ten lek dziala, a czemu mowisz,ze tyle placzu? maly nie lubi tego smaku czy jak?czy nie lubi jak mu ktos po prostu paluchy do buzi wklada? 😁
Ja wlasnie z egzaminu wrocilam i troche jestem zszokowana, jutro kolejny, ale juz lajcik 🙂 a potem obym jeszcze zdazyla w 5 lipca na speaking przed porodem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczku akurat w tym domu to gadula jestem ja 😁 A raczke to Piotrek akurat calowal 😁 😁 A ja wykapana mykam do spania,bo dzisiejszy dzien byl pogiety i marze juz o tym,zeby sie skonczyl.A do tego jutro o 7 pobudka,bo znowu musze popilnowac tego malego potworka 😁 Ale w niedziele bede juz w Polsce i w koncu sobie od niej odpoczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.A w sumie dla kogo dobry,dla tego dobry 😞 Ja dzis mialam znowu bezsenna noc-ten jebany siersciuch znowu 4 godziny wairiowal.zasnelam o 22 i pospalam do 23:30.wtedy 4 godz walki z nim,.zamknal sie o 3:30 bo Julka sie rozbudzila,no ale po 15 min juz spala.a o 4:45 mialam karmienie i tez znowu szalal, wiec dopiero przed 6 zasnelam,a o 6:45 Julka juz wstala.Padam normalnie na ryj.Jutto mam ta poprawke w szkole.Piotrek powiedzial,zeon dzis bedzie wstawal,ale szkoda mi go meczyc,bo on potem na 10 godzin do auta wsiadzie 😞 Ale bede musiala go wykorzystac,bo nie wyrabiam,glowa mi peka 😞 Kaasiaak dziekuje za troske:* Siostry meza brat mnie odbierze z lotniska,wiec nie bedzie zle.Auta bym i tak nie wynajela,bo nie mam prawka.Z moim charakterem na kierowce sie nie nadaje 😉Chodz co roku mezowi obiecuje,ze za rok je zrobie hihi.No,ale jak cos to nastawilam sie,ze taksowka pojade i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki 🙂!
Nusia oby nie na egzaminie 🙂
Monia kocur wie co sie kreci, pilnuj go ,zeby zlosliwie nic Julii nie zrobil!!!
Co ta moja dzidzia wczoraj wyprawiala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Podobno dzeci sie juz nie kreca pod koniec, ona takie piruety robila ze 3 godziny, muslalam wstawac ,zeby sie przekrecala, bo az mnie takie skurcze w brzuch lapaly, i ataki przypuszczala z dwoch stron naraz. Powiem Wam,ze sie smieje,ze karate bedzie cwiczyc bo juz jest w tym dobra, teraz na szczescie spi.Do dzis nie wiedzialam,ze dziecko moze sie az tak wiercic, i wlazic w takie miejsca,ze to az niemozliwe.......... 🙂 Jak sie ciesze,ze to juz koncowka 😁 AA i udawala troche,ze jej nie ma jak Michal kladl reke i mowil do mnie - nic sie nie dzieje co Ty gadasz, a poteeeeem.............moze ja ta piosenka rozbudzila,bo wieczorem puszczalam do brzuszka Dzem do kolyski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i co jeszcze 😁 nauczylam Michala zamawiac przez ebay.......chyba nie nadaze paczek odbierac, hehehehe 😁 tyle breloczkow , tyle bajerow do auta, ja pierdziele, czemu faceci sa gadzeciarzami????
Dobrze,ze w zegarkach nie gustuje- nosi taki przedwojenny po swoim dziadku - jeszcze dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ,a nie możesz kocurka dać do jakiegoś innego pomieszczenia na noc?Zamknąć go?
A do Polski na jak długo lecisz? 🙂 Ja już też się doczekać nie mogę,a wybieramy się w sierpniu 🙂 I od razu chrzciny też będą 🙂
Boże mój Radosław pojechał w nocy o 00,15 do Londynu do ambasady z tym paszportem dla maluszka no i już wszystko załatwione i teraz ma autobus powrotny dopiero o 16.15 !!!! i bidulek nie wie co ma ze sobą tam zrobić!A wszyscy znajomi mieszkają gdzieś dalej!
A co do przesypiania nocek to ja zawsze mam dwie pobudki! Około 24,a później ok.4 nad ranem!Tak się jakoś nauczył 🙂To chyba nie jest tak źle? 🙂
Maja hehe Zuzia mówisz Ci daje popalić 🙂 Fajnie, mój Milanek aż tak strasznie mocno się nie wiercił 🙂Może dlatego ,że był taki duży?Dopiero w szpitalu jak mi wody płodowe przebiła to nagle zaczął się tak mocno wystawiać 😉Alllle za to teraz jaka wiercipięta z Niego! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wspolczuje Twojemu Radkowi,chociaz czuje,ze jakby Michal pojechal sam to by latal jak w raju po tym Londynie, bo on zawsze jak dzieciak musi oczy napatrzec, np lubo wysokosc ale sie boi, i mielismy kiedys kolo takie to wielkie w Gloucester co sie kreci w gore i weszlismy na nie, hehehehe, jego mina jak bylismy na gorze-bezcenna, obled w oczach sie rurki trzymal jak dziecko,ktore sie boi ale chce 😁 heheheeh, to samo z samolotem, kocha samoloty,ale boi sie latac 😁
Sylwia fajnie Ci maly spi, przynajmniej masz jakies godziny poustalane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No duży ,duży ! Ważymy już 4.600 ponad 😉
A Radecki no też dzwonił i mówi ,że idzie po sklepach połazić ,ale boi się że się zgubi gdzieś hihi no,ale co zrobić!Poradzi sobie chłop 😁
Maja ,a Ty tam nic nie zaczynasz czuć,że to może już nie długo na prawdę się zacznie?;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia trzymam kciuki zeby dobrze bylo 🙂 ja tez tak na wpol przytomna. nie moglam zasnac a jak zasnelam to maryla sie obudzila i musialam ja do lozka naszego przeniesc a jak z nami spi to juz po spaniu, bo leze w jednej pozycji bez ruchu. a ta jeszcze dzisiaj tak sie wiercila ze wyladowala w poprzek i nogami skopala poduche, ktora kklade zeby nie spada (musze zmienic zabezpieczenie 😜)

Maja u mnie Maryla przed samym porodem takie wariacje urzadzala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ja nie wiem:/ Nusia moze to jest to,bo jak sie tylko obudzi to tak sie wierci 🙂 ja sie boje,ze moze nie bede wiedziala jak mi wody odejda, bo to roznie jest nie..czy w wannie,czy we snie, i czasem jest duzo czasem malutko ehhhh, a moze dlatego ona taka aktywna jest, bo wie,ze juz idzie do mamy 🙂))))a moze mi prezent urodzinowy chce zrobic 😁 to by bylo piekne i tatus ma wolne wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja moja to adhd w brzuchu miala przed porodem 🤪
milanek piekny 🤪
to tylko ja tak sie wleke z tym paszportem? 😮
monisiu moja kochana starsznie Ci wsploczuje 😞
nusia co d marylki to juz mi brakuje slow 🤪 aby czekam na Twoje wpisy nowe co Twoja ksiezniczka znow zrobila 🤪 🤪 jakbym ja zobaczyla na zywo to chyba bym ja zjadla(w dobrym slowa znaczeniu) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia cos tego typu, mozna i do uszka i czolo, on skanuje doslownie secunde, moze to nie dokladnie ten ,ale tak samo dziala:
http://cgi.ebay.co.uk/Brand-New-LCD-Digital-Ear-Thermometer-New-Technology-/180683337852?pt=UK_Baby_safety_Thermometers_ET&hash=item2a1190f07c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...