Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wchodzisz wlasnie na to contact seller i wybierz Returns i potem:no,I want to contact seller i tam wrzuc ta wiadomosc
Atak histerii dopiero sie skonczyl.3 godziny ciaglego placzu nawet i mnie potrafia dobic 😞 😞Jak tak dalej pojdzie,to ja na jakas nerwice umre zanim jej te pieprzone zabki wyjda.Ide do wyrka,bo mam dola i az sie kurwa przez to wszystko poplakalam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
u nas nie ma basenu dla dzieci 😠 wogole w jakim mi grajdole mieszkamy to szok!


to moze jest gdzies kawalek dalej? warto poszukac, bo naprawde dzieciczki maja niesamowita frajde.
dzis widzialam dzieciaczki takie gdzies 1 mies. 🤪

i 100 buziakow dla Zuski 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂U nas pobudka byla o 2,bo strasznie goraco bylo i malej pic sie chcialo,4 karmienie6:30 pobudka na dobre.Ale przynajmniej sie troche przespalam i mam sily na kolejny dzien.A zabki dalej nie wyszly.Pewnie i w tym sie bidulka w mame wdala..Ja 1,5 miesiaca wylam,zanim sie pierwszy kielek pojawil...Mierzylam ja dzisiaj i ma juz 69cm 🤪 🤪Kiedy ona mi tak urosla? 😁 😁 Sylwiu teoretycznie powinni ci zaplacic od razu,ale czasem ktos nie siedzi od razu przy kompie,tylko wygrywa przez wczesniejsze bidowanie.Jak nastepnego dnia nie dostaje kasy,to wtedy wysylam invoice.Masz taka opcje do wyboru w zalaczniku more actions..A jak w ciagu 3 dni nie zaplaca,to daje opcje second chance i wtedy osoba z nizszym bidem ma okazje to kupic po cenie jaka oferowal.A jesli nie ma drugiej osoby,badz ta nie odpisze,to wybieram opcje relist i wtedy dana rzecz jest jeszcze raz do bidowania wystawiona 🙂A wy co tak sobie dziobiecie dziobaki? 😁 😁 Nusia zobaczymy dzis proszki przy mniejszej jezdzie,bo wczoraj nawet paracetamol nie pomogl..A porzadki dopiero co u siebie porobilam,wiec mi starczy.Kaasiaak gratuluje postepow.Ja juz tez bym chciala papa zobaczyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka witam deszczowo 🙂 u mnie ciag dalszy remontu...dzis lazienka, padam na twarz od tego ciaglego przenoszenia i mycia wszystkiego, a jeszcze w poniedzialek mam wizytacje Health Visitor, i musimy sie sprezac zeby chociaz czesciowo bylo juz wszystko gotowe.
Dziewczyny w zwiazku z ta wizytacja czego mam sie spodziewac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata u mnie jak była babeczka to wypytywała się o poród.Jakbym chciała rodzić ,czy partner będzie ze mną.Później pytała o dom.Czy mieszkamy sami ,czy mamy jakiś tutaj znajomych,czy ktoś do nas przyjedzie kiedy urodzi się maluch,czy po prostu będziemy mieć jakąś pomoc.Czy jest alarm przeciwpożarowy w domu 😉 I dawała takie rady ,jak się dziecko już urodzi.Jak kłaść je w łóżeczku,że przez pierwsze 6 miesięcy musi być z nami w pokoju itd. I dostaliśmy taką książkę zieloną i dużo jakiś ulotek 🙂 Naciskała też bardzo,żebym karmiła piersią ,ale tutaj wszyscy tak naciskają na to!
No i mój Radek dostał kazanie na temat papierosów hehe powiedziała: Jak pójdziesz zapalić to masz odczekać pół godziny za nim przyjdziesz do dziecka, umyć porządnie ręce ,buzię i zmienić ciuchy! 😉))) No i to w sumie tyle! A jak Ty się czujesz Kochana? 35 tydzień zaczęłaś 🙂 Kurczę to już zaraz....!

A u mnie lało w nocy , rano też troszkę i teraz z powrotem robi się gorąc powoli... nie lubię takich upałów! Zwłaszcza teraz... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...