Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień doberek...
Tuśka ja miałam wczoraj podobną sytuację. Byliśmy na spacerze i mała ciągle spała, po powrocie ją wykąpaliśmy, a jak wyciągneliśmy ją z wanienki to zaczęła się drzeć w nieboglosy, to ja ją tylko wytarłam i pampersa nałozyłam i dałam cyca, bo słuchać się nie dało tych żali i musiałam golaska takiego karmić, tylko owinęlam w kocyk i czapeczkę założyłam...
Moja mała coś często w nocy się budzi... wczoraj jak zasnęła o północy to po drugiej się obudziła na jedzenie, a potem po 4, ale wzięłam ją do nas do łóżka i udalo się jeszcze ją godzinę przetrzymać...rano jadła c pół godziny... ciągle na cycu wisiała, a że ja zasypiałam na siedząco to wzięłam ją do łóżka położyłam się i dałam cyca na leżąco... raz nawet przysnęłam i jak się przebudziłam to mała cała w mleku umorusana była hehe... teraz w końcu zasypia, po 4 godzinach 🙂 To ja się mam zamiar trochę za porządki wziąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisia dziekuje za informacje... Kurcze to nie dobrze ze nie badaja i co mam teraz zrobic?? !! Do dupy z ta słuzba zdrowia tutaj, nawet pediatry dla dziecka nie ma 😞 Zasrana Anglia !!!
Do kapieli używamy Jonhons, jak narazie jestem zadowolona, choc myslałam ze Niuniuś ma uczulenie na to, ale jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulek napisał(a):
Ja też właśnie podłączona pod laktator. Żałuję, ze pospieszyłam się i jeszcze w ciąży kupiłam ręczny. Traz korzystam cały czas z wypożyczonego w szpitalu i przepuściłam na to stanowczo za dużo kasy. Chyba będę musiała pomyśleć o nowym zakupie.


Ja właśnie też kupiłam ręczny w szpitalu jak byłam i żałuję, chcę go sprzedać. A dwa dni po wyjściu pojechałam kupić elektryczny ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też żałuję,że kupiłam ręczny, ale elektryczny jest troszkę drogi i nie dość, że kupiłam ręczny to teraz jeszcze elektryczny..chybs nie ma sensu.. będę się z ręcznym męczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pawełek już sobie ustawił, że jak o 21 idzie spać to wstaje o 2-3 zjada i od razu zasypia, a potem 6-7 zjada chwilę się pobawi (najczęściej mi uśmieszki robi) i zasypiamy tak do 10-11 ;-) On jeszcze troszkę drzema, a Ja wstaję się ubieram, jem i ściągam mleko, a później Pawliś ma poranną toaletę ;-) Potem znów zabawa, drzemki, kupki, jedzonko, zabawa, kupka, jedzonko i tak w kółko ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
Zajrzałam tylko na chwilke zeby Wam powiedzieć jak wynik eeg malej bo dopiero wczoraj sie dowiedzielismy. Wiec jest niewielka popraw ale nadal wynik jest nieprawidłowy, jak powiedziala doktor nie ma tragedii, ale trzeba jeszcze poczekać i nadal musi brac leki, bo to nie jest jeszcze dobry wynik. Teraz na kolejne eeg mamy sie zgłosic za dwa miesiace! Myslałam ze bedzie lepiej, chociaż pomalutku,ale sa postepy!
Sprobuje zajrzec wieczorem i nadrobic straty bo troche sie tego uzbierało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Dziewczyny czy waszym maluchom tez sie tak czesto ulewa? Co zrobic w takim przypadku..Zawsze czekam zeby jej sie odbilo, wiec nie wiem czemu to nie pomaga.

Mojej prawie po każdym jedzeniu się ulewa odrobinkę... a tak bardziej to chyba z 5 razy do tej pory,,, też zawsze ją bierzemy do odbicia, ale nie zawsze jej się odbija... ale staram się ją trzymać minimum 20 minut w pionie i zauważyłam, że dużo mniej tego, i kilka razy się nie ulało od kąd tak robię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz karmię piersią i w ogóle nie czekam aż się jej odbije,ponoć nie trzeba, natomiast jak dostawała butlę to bardzo często czekaliśmy na jej odbicie ale wielokrotnie bez skutku, i prawie zawsze jej się ulało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my byliśmy dziś na pierwszej wizycie u pediatry 🙂 Pani doktor powiedziała, ze nasz Synuś jest zdrowiutki i będzie "długi i chudy" 😜 Waży 3690g, niestety nie mierzono go, ale widac wszystko jest o.k. Musze go tylko szeroko pieluszkować, by był bardziej "żabkowy" 😜 Lekarz starej daty, wiec chyba lubi zalecać takie manewry profilaktycznie.
Zapisała mu witaminki K i D oraz pouczyła nas o ... szczepionkach.

Kosmos z tymi zastrzykami, postanowiliśmy z Meżem, iż weźmiemy "pakiet Maluszka" - podst+pneumokoki i rotawirusy jest drogi, ale nie ma co oszczędzać na Dziecku. Pójdzie na to całe becikowe i może jakaś zrzuta po dziadkach 😉

Tuska - ależ Twoje dziecko urosło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas też się ulewa..najbardziej jak mu się nie odbije, a czasem noszę go nawet pół godziny..
no mój mały się budzi, ale ja najpierw wezmę i obiorę ziemniaki, a później go przebiorę i nakarmię! ;-) zauważyłam, że mój mały jak mama zmieni pieluszkę to jeszcze narobi kupki, moja mama się śmiała, że lepszy poślizg jest, bo posmarowaną maścią ma dupkę! 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
ja teraz karmię piersią i w ogóle nie czekam aż się jej odbije,ponoć nie trzeba, natomiast jak dostawała butlę to bardzo często czekaliśmy na jej odbicie ale wielokrotnie bez skutku, i prawie zawsze jej się ulało.

dg trzeba trzymac do odbicia. ja tez karmie tylko piersia, niby mniej powietrza dziecko lyka, ale lyka i to moze powodowac tez wzdecia, dlatego lepiej zeby troszke dzieciatko potrzymac mimo wszystko... ja zauwazylam poprawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...