Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Samantka ja pytalam o te kropelki w aptece i nie wiedzieli w ogole, ze istnieje cos takiego..A wiesz moze jak to sie nazywa po angielsku to moze w Stanach jest to tato by mi przywiozl.


Może caraway seed oil.. albo droplets with cumin seeds bo i caraway i cumin to kminek więc nie wiem...
Ja mam takie BALY FEN firmy qualiphar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
My wlasnie bylismy u ksiedza i ustalilismy chrzciny na 1 Maja w piersza rocznice naszego slubu 🙂 A wy kiedy chrzcicie swoje maluchy?

My chrzcimy w drugi dzień świąt wielkanocnych, ciekawe czy będzie juuż ciepło.
Podsyłam link do stronki z słodziuchowymi ubrankami do chrztu, my wybraliśmy takie, chyba najbardziej odpowiednie dla 1,5 mies. dzidziusia. Reszta bardziej pasuje starszym maluchom
http://www.zaczarowane-sny.pl/pl/p/Komplecik-do-Chrztu-GABRYS/84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wracając do diety kobiet karmiących to jest to sprawa bardzo indywidualna. Ja wiem, zę nie mogę poszaleć i to nawet nie ze wzgledu na ryzyko wystąpienia kolek, ale dlatego ze mam zbyt obciążony wywiad alelrgologiczny (ja, moja siostra i jej córeczki byłyśmy alergiczkami), więc jest niestety duże prawdopodobieństwo wystąpienia jej u mojego synka, więc z nowymi produktami, uznawanymi za alergizujące trzeba bardzo ostrożnie. Mam straszna ochote na pomidora, ale jeszcze trochę poczekam. Z drugiej strony w szpitalu byłam w jednej sali z dziewczyną, która miała 2 letniego synka i opowiadała, że od początku jadała praktycznie wszystko, a w 3 mies. dała małemu kawałek mandarynki i podobno było ok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No podoba mi się 6 kompletów... drogą eliminacji jakoś wybiorę, a i poczekam na A ciekawe co powie, bo być może jemu się tylko 2 spodobają więc jakoś się wybierze:P 🙂
Moja mała śpiocha jeszcze, ale już tak lekko... też niedługo powinna się obudzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój mały też śpi ;-) coś tam pruka, ale nawet go nie budzę, bo się troszkę napłakał dziś, a ja idę szykować ubrania na wyjazd do rodziców, no i rzeczy dla malucha 😁 a my chrzciny robimy w lipcu ze względu na chrzestnego, bo zmienił pracę i dopiero wtedy będzie miał urlop, a pracuje i mieszka w Niemczech.. 😞 a chcieliśmy właśnie w drugi dzień świąt, ale się nie udało.

a samantka wczoraj tak sobie myślałam, że oboje mamy Arturów, ten sam wiek, Ty jesteś dzień starsza i Twoja Nikolcia jest też dzień starsza od mojego Alanka 😁 taki mega zbieg okoliczności 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):


a samantka wczoraj tak sobie myślałam, że oboje mamy Arturów, ten sam wiek, Ty jesteś dzień starsza i Twoja Nikolcia jest też dzień starsza od mojego Alanka 😁 taki mega zbieg okoliczności 😜


haha a no faktycznie mega zbieg okoliczności 🙂 Fajnie 🙂 a i Alanek urodził się w dniu urodzin mojej mamy 🙂 a moja mała w dniu urodzin mojego brata rodzonego, który będzie chrzestnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my chrzciny też dopiero w lipcu zrobimy, w kwietniu nie damy rady,w maju komunie,w czerwcu już 2 imprezy w rodzinie już są zaplanowane Poza tym jeszcze lokal trzeba zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tydzień temu pomyślałam o grillu i chciałam wystawiać stoły i krzesła na taras tymczasem w tym tygodniu goniłabym je po całym ogrodzie taki wiatr był. Mam nadzieję,że już niedługo też sezon grillowy rozpoczniemy i powiem wam szczerze,że z grilla to najbardziej lubię : jedzenie na świeżym powietrzu, miłe towarzystwo i browara. Bez trzeciego elementu też dam radę się grillem cieszyć.
Super,że mamy już wiosnę,ale świetny czas na urlop macierzyński „wybrałyśmy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia cieszmy się wiosną za latem nie ma co czekać bo nadejdzie z rychłym końcem naszego urlopu macierzyńskiego 😞
Właśnie z Agatką zaliczyliśmy nocną zmianę kreacji, mama źle założyła pieluchę córce to się dodatkowo narobiła. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIŁEJ NIEDZIELI MAMUŚKI. Z łóżka spoglądam przez okno i świeci ładnie słońce pewnie zaliczycie kolejne wiosenne spacery. A my ciągle w domu jesteśmy uwięzione - już ponad 2 tyg. czekamy na wózek, ale w piątek w końcu udało się sprzedawcy ustalić że muszę zmienić kolor żeby go w środę dostać, jakby wcześniej nie mógł tego powiedzieć. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg birdne jesteście z tym wózkiem ;-( co za łoś z tego sprzedawcy. My właśnie czekamy na tatę i idziemy na spacer, Ja się już lepiej czuje, nie leci mi z nosa i kaszel mam dużo mniejszy ;-)A Pawełek odpukać na razie nic nie złapał, a katarek który miał minął mu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Dziewczyny!
Mieliśmy dZis wybrać sie na pierwszy spacer, ale pogoda nie zachęca, u nas zimno pochmurnie i wietrznie 😞
W dodatku El Fasol budził sie w nocy dokładnie co godzinę na 15 min jedzone i zasypial na cycu, jestesmy oboje wykonczeni... Popołudniu nie spał prawie 5h bo go br ucho bolal. I miałam nadzieje ze w nocy ładnie zasnie. Juz nie Wiem o co mu chodzi i co robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salamandra współczuję.Ja też mam takie sytuacje a nawet ciekawsze ale w dzień.Wczoraj tak miałam: 15min snu i 40-60min na cycu mi wisiała, ciągle była głodna, a jak daliśmy jej w końcu butle to wypiła tylko 20ml i zasnęła na godzinę. W nocy odpukać aż tak tragicznie nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...