Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
neli25 Normalnie szok, co za palant!!! Idź koniecznie do innego lekarza, nie możesz tyle pracować.
eMKa Je też sama ubrałam chujaka ;-) , taką dużą mamy i trochę zastawia wejście ;-) Boję się, że długo nie postoi, bo każdy o nią zahacza ;-)
Leżę dziś cały dzień, bo wczoraj przesadziłam z łażeniem, za to jutro znów będę chodzić, bo jadę na badania, a wieczorem idziemy do znajomych. Ciekawe czy wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No tak bede chyba musiała zrobic dziewczyny,najpierw sprobuje isc do innego a jak sie nie da to na macierzynskie sie udam!! Powiem Wam, że do tej pory mi złosc nie przeszła, jak mozna tak postapic z ciezarna kobieta!!! A ten lekarz to ani Anglik ani Polak, tylko jak to sie tutaj mowi ciapaty, czyli taki jakis hindus czy cholera go wie !!! Jutro zadziałam jeszcze w tej sprawie..... Ja dzis sie wziełam za sprzatanie, zeby rozładowac napiecie ( zawsze mi to pomagało ) i normalnie musze co jakies 20 min usciasc i troszke odpoczac 🙂 Juz coraz ciezej, zaczyna coraz mocniej działąc grawitacja 😁 Synek dzis spokojny, ale chyba dlatego ze prawie cały czas w ruchu jestem.... Czy tez tak macie ze czasami trudniej Wam oddychac ?? Bo ja zauwazyłam od paru dni ze tak własnie mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj neli powiem Ci że ja to bym nie dała rady tak zasuwać jak Ty i to po tyle godzin. A ten lekarz to palant! jak może mówić że ciaża to nie choroba i nie przejac się w jakich warunkach pracuje jego ciężarna pacjentka! Cholerny olewacz!
Kochana nie denerwuj sie bo maluszek też się bedzie denerwował!
A co do oddychania to ja tak od paru dni mam takie odczucie, a jak chodze po schodach to już wogóle zadyszka na całego! Nie mówiąc o problemach ze ściąganiem butów, ehh ale chyba wszystkie przez to przechodzimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko no jak tu sie nie denerwowac na takich idiotów ?! Wiem, ze Synek tez to odczuwa i dlatego staram sie nie myslec juz o tym!! Co ma byc to bedzie, jesli mi jest dane załatwic to zwolnienie to załatwie, a jak nie to nie !!
My choineczke juz mamy ale taka mała w doniczce, chciałam wieksza, ale nie mam jej pozniej gdzie schowac 😞
To mnie troszke uspokoiłas ze tez miewasz takie trudne oddychanie, tak myslałam ze to normalne bo Dzidzie rosna, ale wolałam sie dopytac 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to nie miałam problemu z dodaniem fotki. 🙂
Właśnie wróciłam od dentysty. dzisiaj o 16.00 zaczął mnie strasznie boleć ząb, wytrzymałam do 20.00 i pojechałam, próbowała go ratować ale niestety się nie udało... tak więc jestem bez siódemki,... mój pierwszy wyrwany ząb i powiem wam szczerze, że mi szkoda... Jak mnie bolał to chciałam dziada wyrwać, a teraz to mi szkoda... 😞 😞 😞 Minęło półtorej godziny, a mi jeszcze troszkę krew leci, czy to normalne??? Boję się cokolwiek wypić, chociaż dentystka powiedziała, że przez godzinę nie mogę... jeszcze znieczulenie mnie trzyma, ale boje się, że zacznie mnie boleć jak odejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedactwo pomyśl, że już Cię nie będzie bolał 🙂 mnie po ciąży czeka wyrywanie ósemki 🤢 a teraz z kolej trafiłam po kontroli stomatologicznej do periodontologa specjalisty od dziąseł i też mnie czeka jakiś zabieg po ciąży ale jeszcze nie wiem dokładnie co.

My właśnie wróciliśmy od znajomych, którzy mają 3,5 letnią córeczkę a pamiętam jak jeszcze była w brzuszku u mamy. Jejku my też się ani obejrzymy a nasze pociechy będą z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz znieczulenie już puściło i na szczęście mnie nie boli, ale wziełam paracetamol, tak jak dentystka kazała, mam nadzieje, że nie będzie bolało dziąsło, bo ząb niby szkoda, że go nie ma ale jadąc do stom. myślałam, że normalnie urodze w tym samochodzie, nigdy tak mnie nie bolało, więc teraz się cieszę, że załatwiłam to przed Świętami, bo jakby zaczęło boleć w Wigilię albo święta to tylko szpital by został...
a i jakbym miała wizytę po porodzie to spoko, bałam się, żeby malej nic się nie stało, ale wiem, że mój stres spowodowany bólem był dla niej też niekorzystny, więc chyba dobrze, że to załatwiłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, mój narzeczony miał wyrywaną niedawno 6. Miał na to szwy. Dziąsło to mu przez kilka dni krwawiło i to nawet w nocy budził się na mokrej poduszce. Ale teraz jest już w porządku i ładnie się goi.
Niunia, sama zostaję tylko z wyboru. Mogłabym pójść dziś do rodziców i wrócić do domu w niedzielę, ale wolę pobyć sama. Posprzątam sobie na spokojnie, pogotuję... i włączę muzykę :PPP
Dopiero w Wigilię pójdę do Babci i potem do rodziców. Ale ogólnie to wolałabym, żeby Misiek został... no cóż... jakoś muszę się trzymać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich!
Ja miałam wyrwane po dwa zęby na dole i dwa na górze (zeby móc załozyć aparat) i o ile te na górze szybko sie zagoiły to te na dole podkrwawiały mi przez trzy dni. Moja ortodontka powiedziła mize to normalne bo dół bardziej sie naraża na podrażnienia , czy to językiem czy jedzeniem!
Dobrze kochana że masz już to z głowy, oby juz więcej takich bolących żebów nie było!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry !! Oj wiem co to znaczy ból zeba, dobrze jednak ze w ciazy mi sie to nie przydazyło, ale juz po musze sie tym zajac i isc do dentysty zeby zrobił mi porzadek z tym zebem .... Takze mnie tez czeka wyrywanko 🙂 Zaraz sie szykuje i wybieram sie na polowanie normalnego lekarza, a jak mi sie nie uda to juz postanowiłam, ze pojde na macierzynskie. Zdrowie Naszego Synusia jest dla mnie najwazniejsze i nie bede pracowac po12 godz. w temp 5 stopni !!!! Tak mi zaprzatało to wszytsko głowe ze az sie obudziłamw nocy o 2 i nie spałam do ok 5, i nie wyspana jestem straszliwie 😞
No nic Dziewczynki, lece. Odezwe sie pozniej. Miłego Dnia !! Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neli , podjęłaś słuszną decyzję. Gdyby tok Twojej dotychczasowej pracy zakłócił spokój Twojego Maluszka - byłoby Ci ciężko sobie darować. Wiadomo - trzeba pracować, żeby żyć, ale NIGDY nie na odwrót! Daj znać, co dalej... i zrób sobie dziś jakąś małą przyjemność, może lody z bitą śmietaną i na to pokruszone beziki i truskawki 😜

Buziaki dla Mamusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki mam pytanie jak u was z tymi ruchami????? musi byc 10 na godzine? bo u mnie czasami dzidzius caly dzien nie kopie . A i czy was boli jak kopią Aniołki?? bo mnie jak narazie nic nie boli i tak sobie tylko wypycha nozki albo raczki lekko. Pomozcie bo ja juz zgłupialam XD pozdrawiam :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...