Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisia dziekuje za link 🙂 zrobie Nam prezent na swieta wielkanocne 🙂
Ahhh zmeczona jestem, zaraz kłąde sie spac, Mały dzis w dzien nie spał dwa razy po 3 godziny. Ale wszystko dzis zrobiłam sama 🙂 Obiad, pranie, na spacerku bylismy cała trojeczka i nawet wyszykowałam Mojego P. do pracy, wykapałam Dawidka i teraz plecy mnie tak bola jakbym w pracy była jakies 12 godzin 😁
Mysle ze na te grudki to włąsnie bardzo dobre sa masaże, ciepłe okłady i albo odciaganie mleka, albo przystawianie Pociech. Ja jak miałam jeszcze mleczko to przy karmieniu naciskałam te grudki i kanaliki sie odblokowywały ... Jejku brakuje mi Synka przy cycuchu 😞 Szkoda, że tak wyszło... No nic uciekam spac. Dobranoc , Kolorowych!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska ja tez slyszalam,ze jak kanaliki sie zapchaja,to taka grudka sie robi.MajaP ja tez juz nie moge sie doczekac,az sie to plamienie skonczy.Tez uzywam wkladek,ale i tak mnie to drazni.A co do takiego dnia,to ja planuje za tydz,bo jutro maz ma pomoc koledze w przeprowadzce i dupa ze wspolnego dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
0Neli nie ma za co:Ja zamowilam kubek z fotka,ta koszukle ze zdjeciem i ta ksiazke ze zdjeciami.Jak dojda w przyszlym tygodniu to dam ci znac,jak wygladaja: 🙂Mowilam,ze dasz sobie rade 🙂Polki to silne i madre babki w koncu no nie?Dobra,znikam.Moja panna zasnela to i ja sie bede zbierac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie karmię piersią ale ostatnio wyczułam u siebie taki guzek(pisałam Wam nawet)troszkę mnie to niepokoiło bo ja na necie się naczytałam że może byś wycinane.Bałam się bo mi mleko już nie leciało więc martwiłam się czy to zniknie.Wczoraj wzięłam gorący prysznic i takim silnym strumieniem pryskałam to miejsce.Póżniej spróbowałam odciągnąć i zeszło 🙂Nawet po tym potraktowniu laktatorem w nocy wyciekało troszkę mleka...eh szkoda że nie karmię małego swoim mleczkiem.
Jestem wkurzona na maksa bo ostatnio się nie wysypiam i dziś miałam się zdrzemnąć w dzień to mieliśmy gości więc sprzątałam...to pomyślałam że położę się wcześniej spać ale mój wybył o 19 ro baru 😠We wtorek też był:angry 😁ałam mu taryfę ulgową bo wyjeżdża do pracy 11 ale bez przesady.Mówiłam żeby wrócił o 22 a tu teraz dzwonie a on że jeszcze piwo dopije i już idzie...tylko że ja padam na twarz a on wróci i nic mi nie pomoże bo już jest nietrzeżwy 😠W dodatku niewiem jak będziemy spać bo niechcę żeby mały usypiał przy alkoholowym odorze 😠W salonie mamy kanapy na których spać się nieda a w innym rupieciarnie bo remontują blok i wstawiliśmy rzeczy z balkonu stolik krzesla rosliny itp. 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorry musiałam Wam się wygadać...Mój mąż to złoty facet 😉Jest odpowiedzialny i o mnie dba nie mogę nic na niego narzekać ale w te piątki w które spotyka się z kolegami to dostaje chyba jakiegoś małpiego rozumu 😠
Tylko to mnie denerwuje bo nigdy nie może wrócić na czas tylko ja muszę wydzwaniać i się denerwować a on mówi że wychodzi podczas gdy ja dzwonie za godzinę a on dalej tam siedzi 😠Jakbym była podła to mogłabym po niego iść bo to jest zaledwie 5 minut drogi...kiedyś jak się wkurzę to chyba tak zrobię 😉
Problem w tym że ma kolegów kawalerów a w tym jednego który ma bar 😠Oni sobie siedzą i mogą do rana siedzieć a on jest taki rozdarty bo tu ich lubi i się z nimi kumpluje a tu ma żonę i dziecko...ale w końcu sam tak wybrał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia ja wczoraj miałam taką samą sytuację,, że dzwoniłam, a on mówił że już jedzie, a za godzinę jak znowu dzwoniłam to nie ruszył się z miejsca... identycznie... wiem co czujesz,... mnie to nie bolało to, że był z kolegami i wypił kilka piw, ale to, że tak mnie oszukuje... że obiecuje a i tak ma to gdzieś... no ale cóż widzę, że tacy są faceci...
właśnie skończyłam karmić Nikusię, i zasnęła mi w końcu przy cycu... teraz slodko śpi... na pewno do rana, bo ona wieczorami podjada co godzinę i to tak sporo... robi zapasy na noc 🙂 No to i ja ide spac 🙂 bo juz jestem padnieta... dobranoc dziewczyny.... u mnie nastepne karmienie dopiero koło 6h30 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dziewczyny nastraszyłyscie mnie tymi grudkami muszę pomacać te swoje cycuchy czy ja czegoś nie mam.
Samantka 6godzin ale z Ciebie szczęściara, ja jak śpię 2 to się cieszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, boskie jest to zdjęcie Majeczki 🙂 Przy okazji napisz mniej więcej o ile urosła Twoja córeczka od porodu. Zastanawiam się na jaki rozmiar (62 czy 68) kupić ubranko na chrzciny małego, które planujemy na swięta Wielkanocne (synek będzie maił wtedy skończone 6 tyg.) Na raziie nosi jeszcze rozm. 56, ale już z podkurczonymi nóżkami i pewnie od jutra przerzucimy się na 62. Mój w dniu porodu miał 54 cm, a dziś jak go zmierzyłam jak wyciągnął nóżkę wychodziło ok 58 cm. Wiem, że dzieci rozwijają się w różnym tempie, ale będę miała jakiś punkt odniesienia.

A co do rozstepów to brzuch jakimś cudem się uchował - nie wyszło mi nic ani w ciąży, ani po porodzie, ale za to zrobiły mi się masakryczne rozstepy na piersaiach. Obawiamm się Marta, że jak nie będziemy tego niczym smarować to sie utrwalą. Mąż namawia mnie do stosowania kremu. Mam niby bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących Musteli, ale jednak boję się, ze mały przez przypadek oprócz otoczki dotknie samej piesi i zliże trochę kremu. Chyba zacznę używać na noc i dla świętego spokoju zmywać przed karmieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny. No to ja niedawno skończyłam karmienie. Nikusia wstała o 6h30 i o 6h45 ciagała cyca 🙂 Tak więc miałam racje o ktorej pobudka 🙂 Moja niusia odróżnia już dzień od nocy 🙂 Ale jak już pisałam na noc musi dużo zjeść bo się cyca domaga co godzinę 🙂
Marta rozstępy niestety zostają, ale bledną i mogą być prawie niewidoczne... ja mam takie na piersiach stare, bo miałam kiedyś cycki jak dwie "wisienki" heh i jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne to zaczęły rosnąć i zrobiły się małe rozstępy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry. A u Nas znów nie zbyt przespana noc, zaczynam sie juz troszke tym meczyc, ale coz moge poradzic... Teraz Niuniuś zasnął po śniadanku i teoretycznie i ja mogłabym iść spać, ale brzuch mnie boli z lewej strony na dole i nie wiem czym jest on spowodowany, nigdy wczesniej mnie tak nie bolało 🤢 Mam nadzieje ze to nic zwiazanego z macica itp ...
A co do ubranek to my już zakładamy takie juz wieksze, na 62/68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem ciekawa ile mój mały ma długości, bo każdy mówi, że taki długi. Jak się urodził to miał 57 cm, ale w te ciuszki 56 wchodził. Teraz już widzę, że robią się za krótkie, zwłaszcza śpioszki, bo ma nóżki podkurczone i body też się już mocno naciąga... więc trzeba na większe się przerzucić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie jeszcze pospałam z Małą 🙂 Bo rano zasnęła i obudziła się teraz na cyca i znowu leży i chyba zaśnie niedługo 🙂 Mój aniołeczek kochany 🙂 🙂
Marta to Twoja Maja urosła w 3 tyg tyle samo co moja 🙂 Tylko, że moja się urodziła 49cm a teraz ma 53 🙂 Ale jeszcze te ciuszki na 50 wchodzą, a i niektóre na 56 są dobre tylko troszkę szersze... niby ta moja córcia malutka, ale dla mnie to ona długa jest... hehe widzę jak mi rośnie 🙂 i z dnia na dzień się zmienia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey kochane.Musze wam sie pochwalic,ze mielismy dzis cudowna noc.Julka zasnela o 21,obudzila sie o 2:15 i 6:30 i teraz 🙂 🙂Moje cudo w koncu zaczyna odrozniac dzien od nocy 🙂Widze ze moja panna chyba najszybciej rosnie,bo w ciagu 4 tyg urosla az 8 cm.Wczoraj ja mierzylam i miala 59,a po urodzeniu tylko 51 🙂Emka a czemu sama malego nie zmierzysz?Mi ostatnio polozna pokazala jak to robic.Wystarczy wziasc centymetr krawiecki i pojechac od glowki,szyjka,pkecki,pupa i nogi.Trzeba przykladac do kazdego zgiecia 🙂A co do rozstepow to ja sie nie wypowiadam,bo szkoda mi nerwow.Ale powiem,ze ani brzucha ani cyckow to bym juz najchetniej nie ogladala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jednak miałam małą niespodziankę, Mała dopiero teraz się usypia... podczas zmiany pampersa zaczęła sikać i wszystko wkoło zasikała... całą musiałam przebierać... kurcze czasami idą 3 śpiochy dziennie, jak się ulewa albo właśnie siknie... nie wyrobie z praniem niedługo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...