Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja to mam na szczęście aptekę koło domu w razie czego... Ale i tak jak się przeziębię to muszę uważać na leki, bo jestem uczulona na kwas acetylosalicylowy i nie mogę brać polopiryny, aspiryny i innych rozgrzewających, bo od razu krwotoku dostaje z nosa i szpital... ale to normalnie ciurkiem leci... :/ I zawsze biorę jakieś tabletki na gardło, coś z paracetamolem i woda morska do nosa... przez to zdrowienie zajmuje mi 2 x dłużej :/
A tak w ogóle to mała dopiero niedawno wstała, a ja razem z nią... zaraz będę karmić, ale najpierw jem śniadanie... serek wiejski ze szczypiorkiem, duże danio i kawa.... kurcze chleba nie mam w domu 🙂 Muszę skoczyć do sklepu 🙂 🙂 A tak się nie chce 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nucholki Majeczkowe:*
Tak, Patryk tez gubi włosy w sensie wyciera je o materac w łózeczku 😁 😁 😁 ale powoli mu odrastają.
Marta a Ty podkładasz Małej kołderkę lub podusię do spania. Patryczek śpi na materacu tylko a w nocy w śpiworku, ale tez bez poduszki, czy kołdry pod głową,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta u nas narazie nic jeszcze nie wypada.Na poczatku troche jej sie z tylu wytarlo,ale juz jest ok.A ja sie lekami nafaszerowalam i mam nadzieje,ze do jutra bedzie juz lepiej.Ale Maja slodko spi 🙂Samantko ja tez mam apteke blisko,ale lepiej,zebym nie wychodzila jak tak sie poce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha ile to dzieci potrafią zmienić prawda Salamandra?Nawet jazdę autobusem można nazwać luksusem 😉-nawet się rymuje.
Dorotko wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Agatki!!!!
A ja miałam Ci podać przepis na sałatke i zapomniałam...ale podam może się przyda 🙂Zawsze do jedzonka z grilla robię taką lekką:
Makaron ryżowy,pęczek rzodkiewki,ogórek świeży,czosnek,dużo koperku i kilka paluszków krabowych do smaku ale tylko troszkę żeby do mięsa nie przesadzić z krabem.To wszystko drobno pokrojone mieszam z majonezem i jogurtem.Jest taka lekka i wiosenna i robi się szybko a jeszcze szybciej zjada 😜
Marta ale Majeczka ma słodki ten pokoik-ja bym się tam z chęcią położyła 😉-a jak fajnie śpi taki maleńki robaczek 🙂Olek też się zrobił łysolek-jak widziałam rano pełno włosków na rożku to aż mnie przerażenie brało-ale przecież to narmalne,dzieciom często się włoski wycierają.
Moniś jak to fajnie że masz na kogo liczyć 🙂Bo dobrze że te leki już weżmiesz to już sobie będą działać a do wieczora to już choróbsko mogłoby się bardziej rozwinąć...eh kuruj się 😘
Samantka mój mąż ma to samo co Ty.Zawsze muszę się naczytać ulotek zanim mu coś podam...
Dzięki Emcia oj ja to bym chętnie z Tobą na jakiś koncert skoczyła 🙃
Gerda ja kładę podusię ale taką prawie całkiem płaską do spania ale jak leży na łóżku to podkładam mu taki cienki jasiek i ma go też pod plecki a to dlatego że nie chcę żeby leżal na płasko bo jak się wierci to mu się ulewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my pospaliśmy standardowo 🙂Od 20.30 do 7 rano.Póżniej leżenie do 9 i znów sen od 9 do 11 🙂Teraz też była drzemka która właśnie się skończyła...mama w tym czasie zjadła zdrowe śniadanie 😉
Trzy kanapki ze smażoną kiełbaską.Na to jeszcze się roztopił żółty ser i żeby było zrdowo dałam trochę szczypiorku-zdrowe śniadanie jak nic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia ile Twoja mała mierzy?? jak twierdzisz, że Alanek większy ;-D bo że grubszy to wiem ;-P on to teraz chyba najwięcej waży ze wszystkich dzieciaczków 😜 pulpecior! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Maja ma takie same łóżeczko co Nikolcia 🙂 🙂 Ja też położyłam taką cieniusieńką poduszkę,... z tego względu że małej jest przytulniej... ona praktycznie jej nie podnosi bo ma ze 2 cm grubości... a jakoś lepiej jej na poduszeczce się leży 🙂 🙂 Mialam położyć poduszeczkę jak skończy pół roku, ale jakoś teraz jest lepiej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 maja ważył 6400g 😜 😜 a teraz nie wiem ile.. dowiem się jak pojadę do rodziców ;-) bo w domu nie mam wagi, a jak na razie nie idziemy do przychodni;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A My byliśmy dziś na rynku i na obiad będzie flądra, mniam ;-) Dzwoniłam do żłobka i Pani mi powiedziała, że nie mogę sobie zmienić terminu oddania dziecka, tylko jak zadzwonią np. w grudniu to muszę w grudniu oddać, bo przepadnie mi kolejka. Na wrzesień raczej nie ma szans, tylko, że mały miał być z dziadkiem rok, a tak będzie musiał iść szybciej, bo nie będę miała co z Nim zrobić za ten rok. Ech nie chciałam tak, ale trudno, jak mus to mus. Musze wrócić do pracy, a mały musi mieć opiekę. Panie wydaja się tam bardzo miłe. Zobaczymy jak to wyjdzie z ta kolejnością. Idę na drzemkę póki mały śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia oklask dla Ciebie za śniadanie. A ja dalej nieprzytomna jestem. Po porannej pobudce Antek zasnął o 10... a ja z nim i spaliśmy raptem do 11... w dodatku boli mnie gardło i wciąż mi gorąco... czuję się jakby i mnie choroba brała. Moniś szkoda, że wcześniej nie powiedziałaś, bo byłam w aptece po pastylki na gardło 🙂 a teraz herbatę z miodem wypiję i chyba na tym się skończy, bo karmię piersią i tylko mi pani tantum verde poleciła.
A w ogóle teraz jak ja mam robotę to on znów śpi. W ogóle nie wiem co mu było, czy to wczorajsza pizza? Tylko, że ja wcześniej jadłam już parę razy pizzę i nic mu nie było. A wczoraj i dziś rano to krzyczał i się prężył bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach Oktawia w ogóle to mi kogoś na fotce z małym przypominasz, ale nie mam pojęcia kogo.
Może to głupie, ale strasznie mi się podoba twarz Samantki, Oktawii i Edytki w tych blond włosach. W sumie nawet nie wiem czemu 🤪 po prostu dla mnie mają coś w sobie 🙂))) jakbym była facetem to bym na Was poleciała :P
Idę robić zupę cebulową dla M, bo mu obiecałam... muszę jeszcze coś dla siebie wymyślić, bo po dzisiejszej nocy nie chcę ryzykować z cebulą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja bym chetnie obejrzla jeszcze raz! I chyba sie skusze ale opiero tak na poczatku czerwca po wyplacie! To jak bym juz dostala pensje to Ci powiem to podasz mi nr konta to Ci pieniazki przeleje oki?
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki podnosza glowe jak leza na plasko lub w bijaczkach?
Bo moja Korni to od dwoch tygodni cos sie spina, ale wczoraj to sama siebie przechodzila, a dzisiaj ogladalam film i zerkam na nia a ona podniosla glowe i barki i jeszcze troche i by usiadla!
Troche sie martwie bo to troche za szybko i moze sobie kregoslup obciazyc! W poniedzialek jedziemy na rehabilitacje to zapytam co i jak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...