Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
I u nas bez glodu placzu nie ma 🙂Samantko mi tez kolki sa obce i w ogole to takie spokojne macierzynstwo jest.Niusia ja co rano mam ochote plakac ze szczescia jak Julka otwiera oczy i sie do mnie smieje.A zawsze taka niewrazilwa bylam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Samantka wiem o jakie chodzi 🙂. Takie jadłam w Egipcie i Turcji 🙂. Pychotka 🙂. Natomiast te w bułce to dla mnie niebo w gębie 🙂. Wielbić tego Turka co w Niemczech mieszkał 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jakie mleko modyfikowane polecacie??? muszę chyba kupić na wszelki wypadek, bo wieczorami czasami muszę dawać obie piersi i boję się, że nadejdzie wieczor, że mleka zabraknie, a ja nie będę miała czym nakarmić małej... i chodzi mi też o te rodzaje, antykolkowe, antyrefluksowe itp... mała nie ma kolek więc nie wiem jakie kupować, ale troszkę czasami ulewa... a może najzwyklejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szarla napisał(a):
Samantka wiem o jakie chodzi 🙂. Takie jadłam w Egipcie i Turcji 🙂. Pychotka 🙂. Natomiast te w bułce to dla mnie niebo w gębie 🙂. Wielbić tego Turka co w Niemczech mieszkał 🙂.

No ja mam takie u Turków 50 metrów od domu :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
mój płacze jak jest głodny i chce żeby mamcia go troszkę utuliła ;-)

Antoś też nie płacze bez powodu. Tylko jak jest głodny, ma już mokro lub chce do mamy. A że do mamy chce cały czas to prawie cały czas płacze. No, ale jest to bez powodu :PPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko wez najzwyklejsze.Ja wtedy co Juli zmnienialam wzielam to antykolkowe i na zatwardzenie.No i ona miala po nim rozwolnienie i brzuszek ja bolal.Osiagnelam tym odwrotny efekt,mala plakala i nie chciala jest no i wrocilam do tego starego.I na szczescie wszystko sie potem unormowalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę chyba nie zajmiemy jakiegś z pierwszych miejsc..chyba musiałabym całe forum poprosić, bo tam dziecko, które jest na 1miejscu ma już ponad 100głosów..tylko zastanawiam się w jaki sposób..w ciągu 3dni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podaje bebiko i jestem bardzo zadowolona. Nie próbowałam innych , bo mała bez problemu robi kupki po tym. Wiem, że znajoma używa Nan i też sobie chwali. Przeszła na Nan z bebiko, bo twierdzi, że ma lepszy smak 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja słyszałam dobre opinie o bebilonie, że jest smakiem podobne do mleka matki i konsystencje ma podobą, ale nie wiem, jak w ogole moja mała zareaguje na mleko modyfikowane, skoro nigdy go nie podawałam... ciekawe czy jej posmakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój skarb jednak śpi 🙂)) chyba ta szara i smętna pogoda tak na niego wpływa 🙂
Ja na temat mleka sztucznego się nie wypowiem. Samantka, nie zamartwiaj się na zapas, bo to jeszcze gorzej. Jak coś to wstawaj w nocy i ściągaj sobie mleko. Ja miałam tak robić, ale w końcu zrezygnowałam... zauważyłam, że jak mniej jem, to też mam mniej mleka. Na przykład w święta się obżerałam i normalnie ciurkiem ciekło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie jak sobie zjadłam więcej z grilla to też ciurkiem ciekło jak wróciliśmy do domu, a młody nie chciał jeść tylko spał dalej, ale nie odciągałam, bo zaraz przestało cieknąć ;-) no mój zjadł, poprzytulałam go i śpiocha sobie ;-) a ja muszę sobie biustonosze pooglądać i kupić, bo mam na 90pod biustem, a musiałabym mieć 85 spowrotem..tak jak przed ciążą.. tylko nie wiem jaka miseczkę w sumie.. chyba F tak jak wcześniej.. no i zastanawiam się czy nie 80pod biustem zamówić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też stwierdziłam że jem nawet jak mała płacze (Samantka zwróciła mi na to uwagę) i w ogóle wyluzowałam i dwa dni temu obudziłam się w nocy i koszulka mokra a jak wstałam to z piersi mi kapało.Kilka dni też pobudzałam piersi laktatorem elektrycznym na pustej piersi,nie wiem co zadziałało ale jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka ja dawałam małej Bebiko zwykłe i bardzo często rano miała problem z kupką bo na noc więcej wypijała 90-120ml. Wczoraj kupiliśmy Nan Pro 1 i rano problemu z brzuszkiem nie było, ale muszę jeszcze odczekać by wydać pozytywną opinie.
Na twoim miejscu w ostateczności podawałabym sztuczne mimo wszystko, może spróbuj odciągać w nocy by mieć zapas w lodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam czas to jem, więc teraz jak A.ma wolne to mam więcej czasu na to aby coś zjeść, a tak jak chodzi do pracy to ze zjedzeniem czegoś jest ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy u was tez pada snieg? Tutaj jakas masakra..snieg w maju..
Maja niespokojna caly dzien, dopiero zasnela ale w wozku, bo juz nie wiedzielismy z mezem co mamy zrobic.
Mi tez sie wydaje, ze mam jakos mniej mleka...Probowalam ostatnio sciagnac laktatorem i bardzo powoli to szlo...Zeby piersi byly pelne musza odczekac jakies 5 godzin..I zastanawiam sie czy to nie jest wlasnie przez to, ze Maja nie je w nocy..Ja jakos nie mrozilam swojego mleka..Na poczatku jak mialam nadmiar to wylewalam, bo i tak Maja z butelki nie lubi jesc..Teraz zastanawiam sie nad kupnem mleka, bo w razie czego jak bede musiala gdzies wyjsc, maz musi ja czyms nakarmic. Ja slyszalam, ze enfamil jes najlepsze..No i pewnie takie kupie i sprobuje jej dac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Czy u was tez pada snieg? Tutaj jakas masakra..snieg w maju..
Maja niespokojna caly dzien, dopiero zasnela ale w wozku, bo juz nie wiedzielismy z mezem co mamy zrobic.
Mi tez sie wydaje, ze mam jakos mniej mleka...Probowalam ostatnio sciagnac laktatorem i bardzo powoli to szlo...Zeby piersi byly pelne musza odczekac jakies 5 godzin..I zastanawiam sie czy to nie jest wlasnie przez to, ze Maja nie je w nocy..Ja jakos nie mrozilam swojego mleka..Na poczatku jak mialam nadmiar to wylewalam, bo i tak Maja z butelki nie lubi jesc..Teraz zastanawiam sie nad kupnem mleka, bo w razie czego jak bede musiala gdzies wyjsc, maz musi ja czyms nakarmic. Ja slyszalam, ze enfamil jes najlepsze..No i pewnie takie kupie i sprobuje jej dac.


Ja miałam po powrocie ze szpitala Enfamil i było ok, ale jest drogie, więc teraz daję Pro Nan 1. U NAs zimno jest, ale śnieg nie pada na szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda w co ubierasz małego na Chrzest? Ja jadę do Akpolu po garnitur taki miękki, po 56 zł są, to jeszcze mnie na Niego stać. Robicie jakieś przyjęcie? Ja skromnie w domu, jak pogoda dopisze to grill będzie na tarasie, a jak nie to w domu na elektrycznym zrobię, nie mam kasy na knajpę ;-( Coś mi się dziś ciągle chce spać ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...