Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia ty szczęściaro!!!!!!!!!!!!!ale nażarłaś się kaszek a teraz dziecko ma czkawkę hehe żartuję wiadomo że związku to nie ma
ewelina no sama muszę ugotować budyn chyba jeszcze potrafię chociaż dzisiaj moge mleko przypalić z tego wszystkiego albo może mi uciec z garnka no chyba że budyń się inaczej robi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Cześc Laski:*
nie było mnie,b cały dzień byłam w trasie...
Ogólnie kiepski humorm mam 😞 😞: W nocy obudziłam sie o 3 i spać do 6 nie mogłam 😞
Boli mnie prawy jajnik,nic mi sie nie chce zaraz myskam wziać długą relaksującą kąpiel i się położe ale wątpie,że usne bo mój maluch szaleje dzisaj co nie miara 🙂
Kurcze smutno mi i płakac mi się chce,jedyne co mnie pociesza to fakt,że jutro ujrzemojego szkraba...O 16 mam wizyte u lekarza,już nie mogę się doczekac,mam nadzieje że się dowiem kto tak tam mame kopie 🙂 Buziaki:*




A już zaczelyśmy martwic sie o ciebie 😁 To trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte ja kontrolna wizyte mam 15/12 ale pewnie usg nie bede miala robione 🙂 tylko badanie i tetno dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga niesamowita historia
portfel leżał sobie na łóżeczku polowym na którym mój mąż byczy się podczas służby na poligonie, ot tak wypadł mu jeszcze wczoraj z kieszeni- od razu mówię że nic nie zginęło
ale mu głupio było przepraszał tyle razy że mi się słuchać nie chciało ja oczywiście foch i się rozłączałam usłyszałam tylko wyraźnie że mogę sobie zrobić przelew internetowy i kupić jutro kurteczkę albo buciki
pomyślałam -bez łaski stać mnie i na kurtkę i na buciki ale dlaczego mam płacić za swoje- także zaraz robie przelew i to konkretny
ale najpierw chyba po budyń skoczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
uwaga uwaga niesamowita historia
portfel leżał sobie na łóżeczku polowym na którym mój mąż byczy się podczas służby na poligonie, ot tak wypadł mu jeszcze wczoraj z kieszeni- od razu mówię że nic nie zginęło
ale mu głupio było przepraszał tyle razy że mi się słuchać nie chciało ja oczywiście foch i się rozłączałam usłyszałam tylko wyraźnie że mogę sobie zrobić przelew internetowy i kupić jutro kurteczkę albo buciki
pomyślałam -bez łaski stać mnie i na kurtkę i na buciki ale dlaczego mam płacić za swoje- także zaraz robie przelew i to konkretny ale najpierw chyba po budyń skoczę


i dobrze niech ma wyrzuty sumienia ,zeby tak kobiete w ciazy stresowac nie ładnie!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus, z tego co wiem to podczas badania Usg podrzegane sa dziecku wody plodowe i slyszy taki dziwny"pisk"... ale tylko gdzies o tym czytalam, nigdy tej informacji nie potwierdzalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej weźcie mnie nie poganiajcie bo śmiać mi się chcę
ja po prostu nie mogę szybko pisac bo mam trzy centymetrowe pazury( no jednego brak od dziś)
dlatego prosze nie wariujcie jak pójdę bo poźniej się wkurzę i tego nie nadrobię
moze zrobimy jakąś wspólną przerwę żeby się nie męczyć co????? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usg nie mam robionego przy kazdej wizycie. Dzis bylam u lekarza po zwolnienie i takie tam, to sluchalam bicia serduszka 😁 Takim specjalnym urzadzeniem, ale nie pamietam jak sie nazywa 😁 Oprocz serduszka slychac tez pepowine, lozysko, kopniaczki.... super !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...