Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój lekarz ma teraz urlop a wizyte mam na 14 stycznia... biorę nospę 3 razy dziennie.... jak już mnie będzie tak bardzo bolało to wtedy pojadę do szpitala... albo poczekam już po nowym roku pójdę... 😞((
A co do płaczu to już taki humor mi się przez 3 dni utrzymuje... 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLO!!!!!!!!!!!!!!!BABY JESTEM A WY CO OSZALAŁYŚCIE????????????????? ZOSTAWCIE TE PIERNICZKI I PORZĄDKI BO ZNOWU KTÓREJŚ SIĘ COŚ STANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja niedawno wróciłam męczący dzień ale w sumie udany miło spędzony z mężem( O DZIWO!!!!!)
kupiliśmy trochę drobiazgów i trafiliśmy na taki kiermasz rękodzielnictwa- wspaniała sprawa takie cudeńka tam mieli że szok
mężusiowi kupiłam tylko szalik czyli takjak mówiłam symbolicznie ale to nie jest prezent z tych "zbędnych" i kupowanych na odczepnego on po prostu od tego roku zaczął chodzić w szaliku i do tej pory miał tylko jeden wiec ten na pewno się przyda
a LEON dostał wieeeeeeeeeelką, wędzoną, wołową kość, tzn nie dostał trzymam ją na specjalną okazję
ja sie czuję bardzo dobrze mimo zmęczenia no i mieszkanie które zamierzamy kupić podobało mi się mimo że jest do kapitalnego remontu to ja już miałam wizję jak to zrobimy i strasznie się nakręciłam!!!!!!!!!!!!!!
WRACAJCIE PLEASE!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja jestem na posterunku cały czas 🙂

co robiłaś dziś ze swoimi kobietkami moja najwierniejsza kuliżanko?????????????
ja też zaraz będę idę jeszcze po kanapkę jakoś tak mi zasmakowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bylam rano na zakupach a pozniej ze swoim u dentysty bo musial sobie wyrwac zab i teraz musze sie nim opiekowac biedactwo 😞 wspolczuje mu bo ja nigdy nie lubilam dentysty blee
A co do zelaza to dzwonilam do swojej i kazala mi wlasnie odstwic i kazala kupic Biofer bo jest mniej zelaza zobaczymy jak na to zareaguje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a ja bylam rano na zakupach a pozniej ze swoim u dentysty bo musial sobie wyrwac zab i teraz musze sie nim opiekowac biedactwo 😞 wspolczuje mu bo ja nigdy nie lubilam dentysty blee
A co do zelaza to dzwonilam do swojej i kazala mi wlasnie odstwic i kazala kupic Biofer bo jest mniej zelaza zobaczymy jak na to zareaguje 🙂

Ja też miałam Biofer ale niewiele pomagał, zresztą mi żadne żelazo nie pomaga 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a ja bylam rano na zakupach a pozniej ze swoim u dentysty bo musial sobie wyrwac zab i teraz musze sie nim opiekowac biedactwo 😞 wspolczuje mu bo ja nigdy nie lubilam dentysty blee
A co do zelaza to dzwonilam do swojej i kazala mi wlasnie odstwic i kazala kupic Biofer bo jest mniej zelaza zobaczymy jak na to zareaguje 🙂

Ja też miałam Biofer ale niewiele pomagał, zresztą mi żadne żelazo nie pomaga 🥴


podobno powinno sie brac 3 tabl a ona mi kazala puki co jedna a jak bede dobrze sie czula to sprobowac wieksza ilosc 🙂 zobaczymy A co do boli brzucha to mnie nie boli ale mam takie klucia w dole ale to chyba spowodowane jest rozciaganiem caly czas macicy i wiezadel 🙂 dzisiaj tez sobie robie z tego powodu dzien odpoczynku i teraz dopiero zasiadlam do kompa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nic nie robię ogladam jakies seriale i zaraz usnę z tego zmęczenia
jutro w końcu działam w domu a w we czwartek śmigam zamawiać AGD do nowej kuchni, nistety z teściową mam nadzieję że nie będzie się wtrącać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😁
Matylda, widzę, że masz świetny humor 😁 Aż emanuje od ciebie radość 😁 Pustki na tym forum, ja cały czas czytam na bieżąco, ale w międzyczasie robię inne rzeczy no i zamulam z pisaniem 🙂
Ja muszę też zacząć brać żelazo mi mam niższe niż w poprzednich badaniach. Kurde, ale nie chcę, żeby bolał mnie żołądek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Hej 😁
Matylda, widzę, że masz świetny humor 😁 Aż emanuje od ciebie radość 😁 Pustki na tym forum, ja cały czas czytam na bieżąco, ale w międzyczasie robię inne rzeczy no i zamulam z pisaniem 🙂
Ja muszę też zacząć brać żelazo mi mam niższe niż w poprzednich badaniach. Kurde, ale nie chcę, żeby bolał mnie żołądek 😞

mój humor no cóż nie wiem czy dobry ale na pewno jeszcze nic mi go nie zepsuło no trochę WY dziewczyny mnie martwicie tą ciszą no ale rozumiem nie wszystkie są takie leniwe jak ja, niektóre jednak mają jakies obowiązki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...