Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wróciłam, nadrobiłam i chęci do życia straciłam.......................tylko ryczę i nic mi się już nie chce
niebawem się rozpiszę ale najpierw muszę coś pochłonąć boz tego wszystkiego już mi się w głowie kręci
no więc dolega mi to co niektórym z Was, doktor delikatnie zasugerował czy nie chciałabym poleżeć trochę w szpitalu i odpocząć
JA ????ODPOCZĄĆ?????PO CZYM???????? CHOLERA PRZECIEŻ JA NIC NIE ROBIĘ TYLKO LEŻĘ !!!!!!!!!!!!!!!
szyjka skrócona znacznie, mała łebkiem w miednicy ostro pcha się na świat i jeszcze rozwarcie
wiedziałam że cos za długo u mnie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja tam nie chcę tych ich szpitalnych ciuchów bo kto je widział ten wie o czym mówię, ja mam ściery do podłogi bielsze 🥴
Mowisz o ciuszkach dla dziecka 🙂?

si seniora 🙂 no chyba że nowe kupili w tym roku 😉
Nie wiem ale watpie by mieli mcaly czas jedne 🤪 Skoro nie kaza to nie wezme, jedynie na wyjscie ze szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Muszę poczytać o tych materacach. Te ceny są jakieś masakryczne 😮

no niestety, coś za coś 🤨


To prawda. Ale jak tak patrzę na to wszystko to się posrać można. To wszystko takie drogie że ręce opadają.

cóż mam Ci powiedzieć, każdy musi liczyć siły na zamiary ale jak mam coś doradzać to już lepiej lateksowy niż gryaczno-kokosowy, lateksowe też są dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wróciłam, nadrobiłam i chęci do życia straciłam.......................tylko ryczę i nic mi się już nie chce
niebawem się rozpiszę ale najpierw muszę coś pochłonąć boz tego wszystkiego już mi się w głowie kręci
no więc dolega mi to co niektórym z Was, doktor delikatnie zasugerował czy nie chciałabym poleżeć trochę w szpitalu i odpocząć
JA ????ODPOCZĄĆ?????PO CZYM???????? CHOLERA PRZECIEŻ JA NIC NIE ROBIĘ TYLKO LEŻĘ !!!!!!!!!!!!!!!
szyjka skrócona znacznie, mała łebkiem w miednicy ostro pcha się na świat i jeszcze rozwarcie
wiedziałam że cos za długo u mnie dobrze
I dupa... wspolczuje Ci strasznie, tym bardziej ze u mie na wizycie wszystko dzis bylo dobrze. Odpukac. Napisz co ustaliliscie z tym lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja tam nie chcę tych ich szpitalnych ciuchów bo kto je widział ten wie o czym mówię, ja mam ściery do podłogi bielsze 🥴
Mowisz o ciuszkach dla dziecka 🙂?

si seniora 🙂 no chyba że nowe kupili w tym roku 😉
Nie wiem ale watpie by mieli mcaly czas jedne 🤪 Skoro nie kaza to nie wezme, jedynie na wyjscie ze szpitala.

oki, decyzja należy do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No pięknie. Bo ty Matylda się nie oszczędzasz!!! Ile razy ci Ola mówiła żebyś tyle kawy nie piła czy coli i żebyś odpoczywała. A ty nic. No i masz ci babo placek - do wyra i leżeć jak każe lekarz a jak trzeba to do szpitala i nie ma marudzenia.

popieram - masz oklaska za to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie, tez bym gnala w podskokach do tego szpitala gdyby mi przedwczesny porod grozil. Bez dwoch zdan, juz dwa razy lezalam i to byly moje pierwsze pobyty w zyciu i jakos dalam rade, wiec teraz gdybym musiala nie zastanawialabym sie. Nie ma co plakac i smecic, trzeba robic co kaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No pięknie. Bo ty Matylda się nie oszczędzasz!!! Ile razy ci Ola mówiła żebyś tyle kawy nie piła czy coli i żebyś odpoczywała. A ty nic. No i masz ci babo placek - do wyra i leżeć jak każe lekarz a jak trzeba to do szpitala i nie ma marudzenia.

popieram - masz oklaska za to 😉


Hehe - dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co chodzi
cola i kawa nie zdrowe ale raczej nie mają wpływu na szyjkę czy rozwarcie
poza tym wiecie ze ja nic nie robię, cały czas piszę o moim lenistwie , sprzątam czasem raz w tygodniu i to wcale nie dokładnie i czasem jakąś zupinę upichcę a i pranie wstawiam i wywieszam na suszarkę która stoi dwa metry od pralki
chyba nie można się tym przeforsować
jedyne co mogło mieć na to wpływ to to łażenie po schodach, bo kuchnia na dole, bo pies bo piec
ja nie wiem ja już nic nie wiem
a teraz ciąg dalszy wizyty
no więc najważniejsze już wiecie, na razie wybrałam leżenia w domu bo szpitala się panicznie boję i moja koleżanka mi odradzała bo leżała w zeszłym roku na to samo i tylko NO SPĘ jej serwowali
ja mam luteinęx2, NO SPA FORTEx1 a przy bólu x2 i jak nie pomoże to szpital
+ magnez+ witamina B+ pozostałe witaminy
wizyty mam już teraz co trzy tyg, mam cierpliwie leżeć i dotleniać się wychylając nos przez okno( to słowa lekarza), jak się nic nie wydarzy to za trzy tyg ostatnie pomiarowe czyli przesiewowe USG, dziś sobie tylko sam coś podejrzał żeby sie upewnić i nie musiałam za to płacić, mówił że na upartego moglibyśmy to przesiewowe zrobić dziś ale wyniki nie byłyby porównywalne bo to najwcześniej w 30tc no i tak zrobimy i zaznaczył że cena 3D się zmieniła ze 100zł na 70zł więc już się nawet nie zastanawiam tylko będzie 3D
poza tym powiedział że się "zatrzymałam " co zabrzmiało co najmniej dziwnie a chodziło o to że właśnie macica albo się nie rozciąga albo jest w ciągłym skurczu i dlatego mała ma mało miejsca i szaleje, ale też to nie jest główna przyczyna , po prostu powiedział że na te tygodnie ciąży przypada największy wzrost aktywności "płodu"
przytyłam 3 kg w trzy tygodnie, w obwodzie brzucha 4cm więcej
co jeszcze????? a mam sobie leżeć z nogami w górze i żeby się nie martwić bo gdyby skracanie szyjki postępowało to jest jeszcze jakaś spirala czy sprężyna ale już go nie słuchałam taki miałam mętlik w głowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...