Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Na dobry humor moja ulubiona piosenka którą katuje dziecko:
tzw pierdząca Dzidzia 😁
http://www.youtube.com/watch?v=WQBQMklZ1aM

jaka pierdząca dzidzia? Albo ja nie kumam albo widzę jakiś kawałek z lat wojennych 🥴


Oj bo ja fanka starego dobrego jazzu jestem 😁 ale polecam wysłuchanie jej przynajmniej w połowie: nawet dla tych co jazzu nie lubią jest podobno miła dla ucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, mi się udało klasnąć Tobie kilka minut temu, Ola niestety już zajęta była 😉

Ola, wczoraj zarzuciłaś, że jak ktoś coś wie, to niech się wiedzą dzieli.

No to ja się chciałam podzielić wiedzą 😁 😁

Ponieważ panicznie boję się, że dziecko będzie miało kolki, no bo mało które nie ma 😮, dużo w tym temacie pytałam i czytałam. I kilka mam polecało mi mało chyba znany jeszcze KATETER na kolki, do kupienia również na allegro za jakieś 30 zł/10sztuk.
Ja już zamówiłam 😁 😁 i Wam polecam, bo moja np kuzynka mówiła, że żadne butelki, żadne herbatki, masowania nie pomogły tak jak kateter: jak ręką odjął przechodziło od razu i się dziecię nie męczyło.
Zresztą poczytajcie sobie w necie, ja tylko dzielę się wiedzą, bo przyznam szczerze, że dla mnie to nowy wynalazek 🙂

a tu link od dystrybutora:
http://skandprojekt.pl/windi_1_windi.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Magda, mi się udało klasnąć Tobie kilka minut temu, Ola niestety już zajęta była 😉

Ola, wczoraj zarzuciłaś, że jak ktoś coś wie, to niech się wiedzą dzieli.

No to ja się chciałam podzielić wiedzą 😁 😁

Ponieważ panicznie boję się, że dziecko będzie miało kolki, no bo mało które nie ma 😮, dużo w tym temacie pytałam i czytałam. I kilka mam polecało mi mało chyba znany jeszcze KATETER na kolki, do kupienia również na allegro za jakieś 30 zł/10sztuk.
Ja już zamówiłam 😁 😁 i Wam polecam, bo moja np kuzynka mówiła, że żadne butelki, żadne herbatki, masowania nie pomogły tak jak kateter: jak ręką odjął przechodziło od razu i się dziecię nie męczyło.
Zresztą poczytajcie sobie w necie, ja tylko dzielę się wiedzą, bo przyznam szczerze, że dla mnie to nowy wynalazek 🙂

a tu link od dystrybutora:
http://skandprojekt.pl/windi_1_windi.html

Dziękuję kochana - pewnie to innym bardziej się przyda, bo ja mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać, raz że się łudzę że moje dziecię kolek mieć nie będzie (wiem - jestem naiwna) a dwa jak wiecie moja mama mieszka na granicy z Niemcami i mam już specyfik z Niemiec którego w Polsce nie ma i tez bardzo skuteczny, większość Polaków mieszkających na granicy zaopatruje się w niego. Na wszelki wypadek zapiszę też i ten Twój co by nie wyszło, że ignorantem jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Idę mięsko przygotować do pieczenia, upiekę już teraz w całości a potem tylko w rondelku sosik zrobię, będzie szybciej.. W razie co to jestem i zaglądam tu do Was 🙂

a u mnie dziś kotlet ale nie narzekam przynajmniej nie muszę stać przy garach, mamusia zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Idę mięsko przygotować do pieczenia, upiekę już teraz w całości a potem tylko w rondelku sosik zrobię, będzie szybciej.. W razie co to jestem i zaglądam tu do Was 🙂

a u mnie dziś kotlet ale nie narzekam przynajmniej nie muszę stać przy garach, mamusia zrobiła 🙂

no ja tylko do piekarnika wsadzę i się piecze - nie wymaga to jakiejś wielkiej gimnastyki 😉 Obranie ziemniaków to też niewielka filozofia.. tylko tyle że mam piekarnik zablokowany a karpatkę chce upiec i mieć z głowy - to mi troszkę czasu zajmie bo mam jedną blaszkę a dwa spody trzeba upiec, no ale trudno, zgodziłam się i teraz słowa muszę dotrzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was 🙂
Nadrobiłam 100 stron 🙂 Wczoraj kupiłam pieluszki i chusteczki nawilżane (pampers premium care 72 szt za 41 zł) a chusteczek będę używać cleanic bo moim zdaniem są najlepsze, jak kiedyś zajmowałam się malcem i były do wyboru pampers huggies to po tamtych sie nawet ręce kleiły a te są cudowne bardzo je polecam sprawdzcie jedno opkowanie będziecie zadowolone.
Kupiłam te wkładki laktacyjne i podpaski jezu jakie one wielkie...
byłam w H&M widziałam kurteczke dla malutkiej i ja kupie taka fajna jakby z polara 🙂 70% obniżki są i w 5,10,15 też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ranne ptaszki!
Też miałam kolczyka w pępku i też blizna mi się rozciągnęła, ale nie swędzi ani nic.
Złodziejka oklasków zaatakowała w nocy bo siedziałam do drugiej żeby tu wszystkim sprawiedliwie rozdzielić i mi zniknęły i nie wszystkim mogłam dać (o 2 w nocy!)
Idę się kąpać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Witam Was 🙂
Nadrobiłam 100 stron 🙂 Wczoraj kupiłam pieluszki i chusteczki nawilżane (pampers premium care 72 szt za 41 zł) a chusteczek będę używać cleanic bo moim zdaniem są najlepsze, jak kiedyś zajmowałam się malcem i były do wyboru pampers huggies to po tamtych sie nawet ręce kleiły a te są cudowne bardzo je polecam sprawdzcie jedno opkowanie będziecie zadowolone.
Kupiłam te wkładki laktacyjne i podpaski jezu jakie one wielkie...
byłam w H&M widziałam kurteczke dla malutkiej i ja kupie taka fajna jakby z polara 🙂 70% obniżki są i w 5,10,15 też.

Hihi mi kupel ze studiów sprezentował chusteczki cleanic ^^ sensu w tym nie widzę ale miło haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do chusteczek to ja sama na co dzień używam i z tych wszystkich jakie miałam do tej pory to najlepsze dla mnie są NIVEA Sensitive - New Born - nie mają zapachu, nie kleją się - tylko mają jedna wadę - są dość drogie - bo kosztują ok 9-10 zł - no ale dziecku żałować nie będę a mam pewność że nie będzie po nich żadnego uczulenia.
Kurcze wczoraj nawet w tej szkole pokazywali technikę trzymania chusteczek zanim wytrze się pupkę dziecku - podobno jedną chusteczką można kupę wytrzeć 😮 ja nie wiem jak to możliwe ale wypróbuję ten sposób który nam położna pokazała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nievei też są fajne ale jakos jestem przekonana do tych cleanica wczoraj zapłaciłam za nie 8 zł. cena taka przystępna to będę je pewnie cały czas kupować ale rzeczywiście teraz mi sie o tych nivei przypomniało one sa takie fajne też bo są karbowane lekko, ale jakos podpasywały mi bardziej te http://www.cleanic.pl/44 na samym dole. a pampersy kupiłam jedynki i pomyłka nie 72 szt a 78. wahałam sie między 1 a 2 ale jedynki są od 2kg do 5kg to nawet jak urodze 4 kg kobietkę to przez miesiąc i tak będzie akurat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
leżę sobie najedzona..............................

a to jakaś nowość 😁 zawsze latasz tu i tam i głodna cały dzień 😁

no widzisz a dziś sobie leże samiusieńka spokój w domu, leonek na dworze mamusia na dole ja jeszcze w piżamce i nic mnie nie wkurza oprócz słońca świecącego prosto w twarz akurat w pokoju w którym nie ma żadnej rolety
ale wytrzymam zaraz przejdzie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...