Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A wrzuciłam z wesela zdjęcie bo akurat dostałam płytę. Tak na poprawę humoru bo się chwilowo zdołowałam tymi moimi rozstępami 😞

Dzięki za komplementy 🙂


śliczna jesteś to co tam rozstępy 🙂 ja tez na pewno dostane przed samym porodem bo moja mama miała straszne. a duzo przytyłaś w ciąży ja przed wazyłam 63, 64 a teraz przytyłam 11 kg tak 12




hehe ja przed wazylam 55 a teraz waze z 71 🙂 szok 😞 a myslalam w 15 sie zmieszcze 😁 a tu jeszcze tyle do konca 🙂 ale naszczescie nie mam ani jednego rozstepu i mysle ze na brzuchu ich nie bede miala ale na piersiach pewnie mi wyskoczy sporo po porodzie bo jak narazie to wogole prawie nie powiekszyly mi sie piersi tylko w obwodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehehe..
ściągnęłam Cię myślami: właśnie wyszłam z kuchni i miałam zamiar wrzucić pytanie: a co tam się z Olą dzieje, że jej nie ma i nie ma 😁 😁

Słuchaj, dobrze w takim razie, że nie czekałaś do środy !!!
Bosz, mam nadzieję, że i tak wszystko będzie dobrze skoro szyjka zamknięta itd..o której będziesz w szpitalu? i czy cię tam zostawią na dłużej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytyłam 15 kg od początku ale brzuch to mam tarło od rozstępów 😞 Lekarz jak zobaczył to mi powiedział że mi współczuje ale niestety niektóre kobitki tak mają że nic nie pomaga, żadne kremy ani szczypanie brzucha. No ale coś za coś. Ważne że niunia zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ja przytyłam 15 kg od początku ale brzuch to mam tarło od rozstępów 😞 Lekarz jak zobaczył to mi powiedział że mi współczuje ale niestety niektóre kobitki tak mają że nic nie pomaga, żadne kremy ani szczypanie brzucha. No ale coś za coś. Ważne że niunia zdrowa.


Wiola, pewnie, że mała jest najważniejsza 🙂
Kurde, na pewno nie jest łatwo, ale wiem, że są teraz takie zabiegi kosmetyczne ( widziałam w rozmowach w toku ), które wybielają i spłycają rozstępy. Widocznie Twoja skóra tak ma 😞
choć to marne pocieszenie, wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ola pewnie już w lodówce siedzi 😁 😁 bidulka wygłodniała po poszczeniu 😁 😁

Ola, tak swoją drogą to Ty kiedyś mówiłaś, że nie ma lenistwa, trzeba wszystko czytać ?! 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja przytyłam 15 kg od początku ale brzuch to mam tarło od rozstępów 😞 Lekarz jak zobaczył to mi powiedział że mi współczuje ale niestety niektóre kobitki tak mają że nic nie pomaga, żadne kremy ani szczypanie brzucha. No ale coś za coś. Ważne że niunia zdrowa.


Wiola, pewnie, że mała jest najważniejsza 🙂
Kurde, na pewno nie jest łatwo, ale wiem, że są teraz takie zabiegi kosmetyczne ( widziałam w rozmowach w toku ), które wybielają i spłycają rozstępy. Widocznie Twoja skóra tak ma 😞
choć to marne pocieszenie, wiem.


Wiem wiem, ale jakbyście zobaczyły to co ja mam na brzuchu to chyba byście padły. Tutaj chyba Eunika mówiła że ma duże a jak zobaczyłam an zdjęciach to ani w 1/10 nie ma takich jak ja. Jak słucham jak mówicie, że się ich boicie albo że wam na udzie wyskoczył jeden to sobie myślę że ja to tu chyba najbardziej zmasakrowana jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Hehehe..
ściągnęłam Cię myślami: właśnie wyszłam z kuchni i miałam zamiar wrzucić pytanie: a co tam się z Olą dzieje, że jej nie ma i nie ma 😁 😁

Słuchaj, dobrze w takim razie, że nie czekałaś do środy !!!
Bosz, mam nadzieję, że i tak wszystko będzie dobrze skoro szyjka zamknięta itd..o której będziesz w szpitalu? i czy cię tam zostawią na dłużej?

No właśnie nie wiem czy mnie zostawią czy nie, wolę wrócić do domu, pewnie będą badać odczyn z wkładki i zrobią mi USG żeby sprawdzić stan wód płodowych 🥴 Założyłam wkładkę, teraz muszę odczekać jakieś 4 h aż nasiąknie i jechać więc pewnie ok 16-tej pojadę na Karową bo już mają moją kartę.
Tylko tak myślę z wyprzedzeniem.. jutro mam mieć planową wizytę na której ginekolog wystawi mi zwolnienie i mam też USG przesiewowe 30 tyg, a co ja zrobię jak mnie zostawią? Będę musiała dzwonić i kombinować bo ona idzie na urlop i kicha 😮 No ale tym to będę się martwić później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Hehehe..
ściągnęłam Cię myślami: właśnie wyszłam z kuchni i miałam zamiar wrzucić pytanie: a co tam się z Olą dzieje, że jej nie ma i nie ma 😁 😁

Słuchaj, dobrze w takim razie, że nie czekałaś do środy !!!
Bosz, mam nadzieję, że i tak wszystko będzie dobrze skoro szyjka zamknięta itd..o której będziesz w szpitalu? i czy cię tam zostawią na dłużej?

No właśnie nie wiem czy mnie zostawią czy nie, wolę wrócić do domu, pewnie będą badać odczyn z wkładki i zrobią mi USG żeby sprawdzić stan wód płodowych 🥴 Założyłam wkładkę, teraz muszę odczekać jakieś 4 h aż nasiąknie i jechać więc pewnie ok 16-tej pojadę na Karową bo już mają moją kartę.
Tylko tak myślę z wyprzedzeniem.. jutro mam mieć planową wizytę na której ginekolog wystawi mi zwolnienie i mam też USG przesiewowe 30 tyg, a co ja zrobię jak mnie zostawią? Będę musiała dzwonić i kombinować bo ona idzie na urlop i kicha 😮 No ale tym to będę się martwić później 🙂


Oj tam oj tam:
zadzwonisz dzisiaj po wizycie na izbie do swojej gin i powiesz jej co i jak
na Karowej zrobią ci USG przesiewowe ( bądź przełożą ci na 31 /32 tydzień )
i tam też wystawią ci zwolnienie. Chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
A Ola pewnie już w lodówce siedzi 😁 😁 bidulka wygłodniała po poszczeniu 😁 😁

Ola, tak swoją drogą to Ty kiedyś mówiłaś, że nie ma lenistwa, trzeba wszystko czytać ?! 😜 😜 😜 😜

W lodówce siedziałam jak tylko weszłam, zrobiłam sobie kanapeczki z łososiem żeby mieć co robić podczas czytania tych Waszych 30 stron i czasu nie marnować 😜
No ja ja mówiłam o nadrabianiu i sumienności ale nie mówiłam że to lubię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
A Ola pewnie już w lodówce siedzi 😁 😁 bidulka wygłodniała po poszczeniu 😁 😁

Ola, tak swoją drogą to Ty kiedyś mówiłaś, że nie ma lenistwa, trzeba wszystko czytać ?! 😜 😜 😜 😜

W lodówce siedziałam jak tylko weszłam, zrobiłam sobie kanapeczki z łososiem żeby mieć co robić podczas czytania tych Waszych 30 stron i czasu nie marnować 😜
No ja ja mówiłam o nadrabianiu i sumienności ale nie mówiłam że to lubię 😁

co z tymi wodami kurcze dałas mi do myslenia bo ja cały dzien chodze z wkładka bo caly czs bym miała majty mokre i nie wiem co teraz myslec myslałam ze to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Hehehe..
ściągnęłam Cię myślami: właśnie wyszłam z kuchni i miałam zamiar wrzucić pytanie: a co tam się z Olą dzieje, że jej nie ma i nie ma 😁 😁

Słuchaj, dobrze w takim razie, że nie czekałaś do środy !!!
Bosz, mam nadzieję, że i tak wszystko będzie dobrze skoro szyjka zamknięta itd..o której będziesz w szpitalu? i czy cię tam zostawią na dłużej?

No właśnie nie wiem czy mnie zostawią czy nie, wolę wrócić do domu, pewnie będą badać odczyn z wkładki i zrobią mi USG żeby sprawdzić stan wód płodowych 🥴 Założyłam wkładkę, teraz muszę odczekać jakieś 4 h aż nasiąknie i jechać więc pewnie ok 16-tej pojadę na Karową bo już mają moją kartę.
Tylko tak myślę z wyprzedzeniem.. jutro mam mieć planową wizytę na której ginekolog wystawi mi zwolnienie i mam też USG przesiewowe 30 tyg, a co ja zrobię jak mnie zostawią? Będę musiała dzwonić i kombinować bo ona idzie na urlop i kicha 😮 No ale tym to będę się martwić później 🙂


Oj tam oj tam:
zadzwonisz dzisiaj po wizycie na izbie do swojej gin i powiesz jej co i jak
na Karowej zrobią ci USG przesiewowe ( bądź przełożą ci na 31 /32 tydzień )
i tam też wystawią ci zwolnienie. Chyba.

no właśnie problem w tym że nie mam tel do ginekologa bo ja chodzę do Medicover, to wiesz jak to funkcjonuje, najwyżej jutro rano zadzwonię i tyle, mąż ma pełnomocnictwo to jakoś zagadam - może wystawi to on by odebrał a jak nie będzie chciała to ja już nie wiem.. Zresztą to ona mi kazała przyjść jutro z tym badaniem ze szpitala to niech się teraz martwi jak mnie tam zostawią oooo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
A Ola pewnie już w lodówce siedzi 😁 😁 bidulka wygłodniała po poszczeniu 😁 😁

Ola, tak swoją drogą to Ty kiedyś mówiłaś, że nie ma lenistwa, trzeba wszystko czytać ?! 😜 😜 😜 😜

W lodówce siedziałam jak tylko weszłam, zrobiłam sobie kanapeczki z łososiem żeby mieć co robić podczas czytania tych Waszych 30 stron i czasu nie marnować 😜
No ja ja mówiłam o nadrabianiu i sumienności ale nie mówiłam że to lubię 😁

co z tymi wodami kurcze dałas mi do myslenia bo ja cały dzien chodze z wkładka bo caly czs bym miała majty mokre i nie wiem co teraz myslec myslałam ze to normalne

najlepiej to sobie poczytaj, ale przyjrzeć się temu co wypływa nie zaszkodzi, ja też mam sporo wydzieliny z pochwy ale to co mi chlusnęło podczas zakupów wydzieliną nie było bo miałam mokre rajty do połowy ud a poza tym to była woda a nie kleista maź... Popatrz co tam masz na wkładce, jak będziesz miała przeźroczystą, bezwonną ciecz to pakuj siatki i na izbę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola ja ci już wtedy miałam pisać o tej wkładce
a gdyby coś to nie da się zrobić tak żeby cię wypuścili i jutro twoja gin podjęłaby decyzję może ten jeden dzień nie zrobi różnicy gdyby coś ale ja sie nie znam
kuźwa zjadłam jabłko i teraz jestem głodna zawsze tak mam a nic mi się nie chce w ogóle to od 12.00 miało mnie tu nie być i co???dalej siedzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anus321 napisał(a):
alexia_79- ja co do tego duphastonu, nie powinien zaszkoddzic dzidziusiowi, prawda?

właśnie dziwne to wszystko ja czytałam i słyszałam że to jest na podtrzymanie ciąży raczej w pierwszym trymestrze i moja koleżanka też skonczyła to brać mniej więcej w 15 tygodniu później przepisał jej coś innego ]ale jak czytałam na forach to niektóre biorą to do końca ciąży ale dlaczego to nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
A Ola pewnie już w lodówce siedzi 😁 😁 bidulka wygłodniała po poszczeniu 😁 😁

Ola, tak swoją drogą to Ty kiedyś mówiłaś, że nie ma lenistwa, trzeba wszystko czytać ?! 😜 😜 😜 😜

W lodówce siedziałam jak tylko weszłam, zrobiłam sobie kanapeczki z łososiem żeby mieć co robić podczas czytania tych Waszych 30 stron i czasu nie marnować 😜
No ja ja mówiłam o nadrabianiu i sumienności ale nie mówiłam że to lubię 😁

co z tymi wodami kurcze dałas mi do myslenia bo ja cały dzien chodze z wkładka bo caly czs bym miała majty mokre i nie wiem co teraz myslec myslałam ze to normalne

najlepiej to sobie poczytaj, ale przyjrzeć się temu co wypływa nie zaszkodzi, ja też mam sporo wydzieliny z pochwy ale to co mi chlusnęło podczas zakupów wydzieliną nie było bo miałam mokre rajty do połowy ud a poza tym to była woda a nie kleista maź... Popatrz co tam masz na wkładce, jak będziesz miała przeźroczystą, bezwonną ciecz to pakuj siatki i na izbę

to jst woda na początku mi sie wydawało ze to moze nie trzymanie moczu czy cos bo to było zazwyczaj przy kichaniu 🥴 ale od niedawna po prostu m leci co jakisz czas tak po prostu bez kichania najbardziej rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...