Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja zajrzałam ale tu coraz większe pustki
znowu mi brzuch stwardniał i trochę mnie to niepokoi
ja ciągle nic nie wiem bo tu po prostu cyrki się dzieją wszyscy zalatani dużo pacjentek dziś przyjęto ale żadna nie rodzi przynajmniej nie słychać
a ja ciągle jestem głodna- matko jakbym była w szpitalu to chyba przytyłabym z 10 kilo od razu
no właśnie gdzie ta Tyska??????????????????leniuch jeden ona w końcu była u tego lekarza z tym plamieniem czy nie?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja zajrzałam ale tu coraz większe pustki
znowu mi brzuch stwardniał i trochę mnie to niepokoi
ja ciągle nic nie wiem bo tu po prostu cyrki się dzieją wszyscy zalatani dużo pacjentek dziś przyjęto ale żadna nie rodzi przynajmniej nie słychać
a ja ciągle jestem głodna- matko jakbym była w szpitalu to chyba przytyłabym z 10 kilo od razu
no właśnie gdzie ta Tyska??????????????????leniuch jeden ona w końcu była u tego lekarza z tym plamieniem czy nie?????????

Tyska była u lekarza i pisała co i jak.. Jak czytałaś? 😜
W każdym razie wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już po ktg skurczy brak ale brzuch twardy tylko że to raczej skutek przejedzenia bo tutaj tylko z nudów cały czas wcinam
sterydy w dupsko dostaję a zamiast tej pompki na skurcze mam po pół takiej tableteczki co trzy godziny coś na C nazwy nie pamiętam, dodatkowo coś na kołatanie serca i duszności bo te laki mają takie skutki uboczne i ciągle nic nie wiem bo żaden lekarz tu nie zaglada co więcej chyba nawet żadnego nie ma bo plątałam się po korytarzu i nikogo ani widu ani słychu, siostry miłe oprócz tej jednej z nocnej zmiany która musiała się mną zająć
nie wiem kto będzie n aobchodzie bo widziałąm jak ordynator wychodził no moze wróci do wieczora
a moja znajoma położna ma dziś nockę to ją o wszystko zapytam i o zalecenia i poproszę żeby mi pokazała salę do porodów rodzinnych jak będzie pusta , bo jestem ciekawa co i jak
łoki znowu nikogo nie ma coś się rozleniwiłyście
Angelika dobrze że wsio łoki
narka może zajrzę wieczorem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja już po ktg skurczy brak ale brzuch twardy tylko że to raczej skutek przejedzenia bo tutaj tylko z nudów cały czas wcinam
sterydy w dupsko dostaję a zamiast tej pompki na skurcze mam po pół takiej tableteczki co trzy godziny coś na C nazwy nie pamiętam, dodatkowo coś na kołatanie serca i duszności bo te laki mają takie skutki uboczne i ciągle nic nie wiem bo żaden lekarz tu nie zaglada co więcej chyba nawet żadnego nie ma bo plątałam się po korytarzu i nikogo ani widu ani słychu, siostry miłe oprócz tej jednej z nocnej zmiany która musiała się mną zająć
nie wiem kto będzie n aobchodzie bo widziałąm jak ordynator wychodził no moze wróci do wieczora
a moja znajoma położna ma dziś nockę to ją o wszystko zapytam i o zalecenia i poproszę żeby mi pokazała salę do porodów rodzinnych jak będzie pusta , bo jestem ciekawa co i jak
łoki znowu nikogo nie ma coś się rozleniwiłyście
Angelika dobrze że wsio łoki
narka może zajrzę wieczorem 😉
Hej kochana, mowili kiedy maja Cie wypuscic?? Mam nadzieje ze jakos to znosisz 🙂 A te leki to ja takie tez biore, najpierw mi robili EKG zeby sprawdzic czy moge je brac i dali mi pol tabletki takiej malutkiej 6 razy dziennie co 4 godziny tzw FENOTEROL i do tego ISOPTIN na uspokojenie serducha bo strasznie po tym trzepie. Teraz juz lepiej je znosze, widocznie sie przyzwyczailam 🙂 I oprocz tego ASMAG 3 razy dziennie. Troche si tego nalykam.. wkurza mnie tylko to wstawanie w nocy bo potem nie moge spac.. Trzymajcie sie tam chudzinki moje i szybkiego powrotu do domu 🙂 Buziaczki dla Lenki :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was moje cipusie 🙂 🙂 😘
tyle mnie nie było bo cały czas rozpakowuje mysje ustawiam rzeczy 🙂
Juz sie stęskniłam za wami zaraz zob ile stron mam do nadrobienie bo nie wiem czy zdąze nadrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Tyska to ja mam dokładnie to samo i raz mnie to serducho przetrzepało z 10 minut
tętno małej dziś to jakaś masakra ale podłączyli mnie do ktg w czasie jej największej aktywności wiec mówiły że to normalne
dobra na razie muszę schować lapka bo obchód ma być a boje się tego dziadka odezwe się przed snem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...