Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak napisał(a):
Tutliputli napisał(a):

nie wiem czy dam radę urodzić dzisiaj wiesz? mam tyle prania do zrobienia... 😉 😁 😁


hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 no dobra dziś ci odpuszczam 😉, ale najważniejsze że masz już swojego wyczekanego Baranka
ja się dalej upieram na dziś, bo pomysł z cukierkami dalej mi się podoba 😁 😁 😁 😁


i właśnie dlatego tak się dzisiaj cieszę: będzie kolejny baran w domu !!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tutliputli napisał(a):

nie wiem czy dam radę urodzić dzisiaj wiesz? mam tyle prania do zrobienia... 😉 😁 😁


hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 no dobra dziś ci odpuszczam 😉, ale najważniejsze że masz już swojego wyczekanego Baranka
ja się dalej upieram na dziś, bo pomysł z cukierkami dalej mi się podoba 😁 😁 😁 😁

to ja tez upieram sie na dzis 😁 bo czekalam na baranka, no i bede go miala 😁 a dzisiejszy dzien odpowiada mi jak najbardziej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże co godzina to jakieś nowe wieści 😲 Ja już po odwiedzinach i mam luz 🙂

Ewelina - Welcome Home 🙃

Tynka - mogłaś mówić żeby Ci mąż poprawił po szpitalu 😉 Byłabyś po wszystkim i z bibi na ręce a tak dalej czekasz z nami 😜

Kasia
- czekaj na mnie nooooo, nie bądź wiśnia, umawiałyśmy się chyba nie?

Aisak - imię piękne, nasza kluska tak miała mieć na imię ale u siostry męża jest Oliwia więc odpada 🥴

Tyska no i co z tym wózkiem w końcu i nosidłem? Wybrałaś coś?

Kama - ja bym wprost powiedziała bratu męża że nie czuję się już na siłach na przyjmowanie gości i że zapraszam miesiąc po porodzie - jak się obrazi to znaczy że burak - zresztą sorry ale chyba i tak burak skoro Cię nawiedza i objada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka jakaś ty lekka na wspomnienie 🙂 dzisiaj jeszcze się zastanawiałyśmy co z tobą i maleństwem 🙂 dobrze że już jesteś 😁
Tynka 🤪 ty już chcesz rodzić? No niby to ten "czas" ale....ja tam się boję 😮, ale to dziwne że Cię nie zostawili skoro już ewidentnie coś się zaczyna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola kiedyś(sądzę ze w najbliższych kilku dniach) 😉wejdziesz na brzuszka a tu info
URODZIŁA PIERWSZA KWIETNIÓWECZKA 🤪 🤪
jak nikt Wioli nie uprzedzi to będziemy już ciociami brzuszkowymi w sobotę 🤪 🤪 🤪 super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kurcze coś się Wiola nie odzywa 😲 Mam nadzieję, że nic się nie zadziało po tym krwawieniu 😮

Wiola piała ze ma dziś jakieś sprawy do załatwienia i będzie później 😉

A to ja nie zarejestrowałam, dzisiaj to się czuję jakby mnie ktoś kijem do palanta pierd..ął 😁
Spać mi się chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimnęłam się trochę i obudził mnie dzwonek do drzwi , patrzę przez okno a tam auto położnej ale nie otwierałam nie mam dziś siły ani ochoty na pogadanki z resztą miała się już dawno pojawić a minęło prawie 3 mce
Ewelina dobrze że jesteś
Tynka jestem tego samego zdania co Ola , maż powinnien poprawić w szpitalu i byłoby po wszystkim 😉
a mi się cholera nie chce nic robić bo tej zarwanej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
No to w kimono Ola co sobie będziesz żałować, potem już nie bedzie takich możliwość 😜

a dlaczego potem nie będzie takich możliwości????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
No to w kimono Ola co sobie będziesz żałować, potem już nie bedzie takich możliwość 😜

a dlaczego potem nie będzie takich możliwości????


a no w kimono na pewno się bedzie dało iść 😉 ale czy ja wiem czy w tym samy czasie co nasze szkraby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krwawienie ponoć dlatego że szyjka się rozwiera... tak mi lekarz powiedział. a w szpitalu mnie nie zostawili bo nic się nie działo a u nas nie bardzo są za wywoływaniem porodu. no chyba że jest nagły przypadek. a u mnie nagły nie był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
No to w kimono Ola co sobie będziesz żałować, potem już nie bedzie takich możliwość 😜

a dlaczego potem nie będzie takich możliwości????


a no w kimono na pewno się bedzie dało iść 😉 ale czy ja wiem czy w tym samy czasie co nasze szkraby 😉

e tam Lena może nie spać tylko sufit oglądać a ja będę kimać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
No to w kimono Ola co sobie będziesz żałować, potem już nie bedzie takich możliwość 😜

a dlaczego potem nie będzie takich możliwości????


a no w kimono na pewno się bedzie dało iść 😉 ale czy ja wiem czy w tym samy czasie co nasze szkraby 😉

e tam Lena może nie spać tylko sufit oglądać a ja będę kimać


gorzej jak oprócz oglądania sufitu bedzie sią jeszcze darła wniebogłosy, to juz nie po kimasz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina jesteś?

Bożeee ten Twój ex wczoraj wywołał ciarki na moim ciele co rzadko się zdarza, być może dlatego że śpiewał mój ukochany kawałek mojego ukochanego Dżordża 🙃

Ale jakbym miała faceta co by mi tak śpiewał to wiecznie miałabym kisiel w majtach 😁

Aż się wczoraj Sebusia pytałam czy tak umie, ale niestety nie umie 😁

http://xfactor.plejada.pl/1230,20777,1,bartosz_kusmierczyk_podzielil_jury,2,wideo.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki!
Ewelinka fajnie, że Cie wreszcie wypuścili.
Wiola!! toż to już za parę dni będziesz mamusią! Rany aż trudno uwierzyć 🙃 🙃
Aisak ale Ci mąż zrobił niespodzajkę z tym imieniem! Liwcia jest przepiękne 🤪 i u Oli też Lenka przeszła, super!
Ja w piątek miałam ostatnią wizytę u mojego lekarza i na koniec mnie trochę wkur.. bo miałam milion pytań, wątpliwości, a tu olewka totalna bo ona się spieszy.. 😠 więc w weekend spotkałam się z położną i ona mnie zaspokoiła pod tym względem .Rozwarcie na 1,5 cm i pcha się strasznie główką ale żadnych skurczy póki co. A ja już bym chciała... już mi tak ciężko, jestem jak słoń w składzie porcelany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Cześć brzuchatki!
Ewelinka fajnie, że Cie wreszcie wypuścili.
Wiola!! toż to już za parę dni będziesz mamusią! Rany aż trudno uwierzyć 🙃 🙃
Aisak ale Ci mąż zrobił niespodzajkę z tym imieniem! Liwcia jest przepiękne 🤪 i u Oli też Lenka przeszła, super!
Ja w piątek miałam ostatnią wizytę u mojego lekarza i na koniec mnie trochę wkur.. bo miałam milion pytań, wątpliwości, a tu olewka totalna bo ona się spieszy.. 😠 więc w weekend spotkałam się z położną i ona mnie zaspokoiła pod tym względem .Rozwarcie na 1,5 cm i pcha się strasznie główką ale żadnych skurczy póki co. A ja już bym chciała... już mi tak ciężko, jestem jak słoń w składzie porcelany

no hejjjj

co Ty tak rzadko nas ostatnio odwiedzasz? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Oluś, tak mi jakoś do dupy jest że nawet kompa się nie chce otworzyć. Chyba też mnie łapie jakaś depresja przedporodowa.. Spać nie mogę, schiza mam że z małą coś może być nie tak (choć nie ma żadnych ku temu przesłanek) ale mimowolnie mnóstwo głupich myśli przelatuje przez głowę, ciągle mi się wydaje że mój ma mnie centralnie w dupie i że wcale mi się nie zdawało że "ktoś" jest itp itd. Zapewne wszystko to urojenia a jednak rozsądek przegrywa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...