Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ewelinka1007 napisał(a):
matylda nie martwsie ja na brzuchu mam jeden fioletowo-bordowy rozstep
a na piersiach cała pajeczyne z rozstepow ☺️

jeden???????????
ale ja wiem że będę miała mnóstwo - ta skóra wygląda jakby miała zaraz strzelić i one są takie blado różowe ale jak zmarszczyłam tą skórę to widać że będzie tego duuuuuuuuuuużo więcej - takie bruzdy się porobiły
ehh szkoda gadać
idę się przygotować do kąpieli a kiedy się wykąpię to nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a sa sposoby na to?


na co ?

na te rozstepy, bo mam nadziejeje ze tak,ale slyszalam ze niestyty to juz nalepka na cale zycie


ja slyszalam o kremie na blizny cos na c.... ze jest bardzo dobry

contratubex ale to na blizny pooperacyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już mam obiad podszykowany tzn pulpety w sosie pomidorowym z marchewka i pietruszką - tylko ziemniaczki obrać i ugotować, zostało mi tyle mięsa że jeszcze 4 mielone kotlety usmażyłam i miałam niecałe 60 dag mięsa a Nina chciała z 1 kg robić 😮 no chyba że zjedzą po 4 szt za jednym przysiadem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 ja na chwilkę 🙂
Kasiu Nasza Wesoła Istoto 😁[color=red][/color]
z okazji Twoich urodzin życzę Ci wszyyyyystkiego co najlepsze 🙂 bezbolesnego porodu na dniach, pysznych dań, które pichcisz (i które na pewno są pyszne 😁), nadrobienia seksu po porodzie i wszystkiego tego czego sobie zapragniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100000 lat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
doszły kolejne wpłaty od:
- Tutliputli
- aisak
- Frytus

tenkju 🙂

Ola, moja wpłata pewnie dojdzie jutro, bo spłyną mi jakoś niedługo pieniążki dopiero ;/ nie zamordujesz mnie za to?! 🥴

ojej - daj spokój ok? 😜 nie masz innych zmartwień? ja nie piszę tego żeby komuś przypomnieć o braku wpłaty tylko informuję te co wpłaciły że kaska dotarła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, bardzo baaaaardzo dziękuję !!!

jestem 🙂
kwiaty dostałam piękne ☺️ takie do wazonu Matylda 😁 i pięknie pachną mi teraz pod nosem 😁
zaskoczył mnie totalnie i nie powiem, miło mi się zrobiło, bo przeciez zapowiedział, że go do późnego wieczora nie będzie a tu sobie przerwę w ciągu dnia zrobił 🙂

i żadnego bunga bunga nie było. Obawiam się, że dopóki nie zrzucę tych +20 kg to i nie mam na co liczyc: chyba tylko na samą siebie: wczoraj jak przysiadłam na stoliku to usłyszałam: uważaj żebyś nie połamała 😁 😁 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Klaudia, bardzo baaaaardzo dziękuję !!!

jestem 🙂
kwiaty dostałam piękne ☺️ takie do wazonu Matylda 😁 i pięknie pachną mi teraz pod nosem 😁
zaskoczył mnie totalnie i nie powiem, miło mi się zrobiło, bo przeciez zapowiedział, że go do późnego wieczora nie będzie a tu sobie przerwę w ciągu dnia zrobił 🙂

i żadnego bunga bunga nie było. Obawiam się, że dopóki nie zrzucę tych +20 kg to i nie mam na co liczyc: chyba tylko na samą siebie: wczoraj jak przysiadłam na stoliku to usłyszałam: uważaj żebyś nie połamała 😁 😁 🤔 🤔 🤔

no to się chlopina postarał 😉
tylko ten komentarz.... - bezcenne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Myślicie ze mam prawo dziś zażądać USG skoro i tak za nie płace???????????????

bardziej byłabym za posiewem z pochwy w kierunku GBS 😮


dokładnie: to przyniesie dziecku więcej pożytku niż usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
To parcie na krocze macie tylko jak chodzicie lub stoicie czy jak leżycie też? Bo mnie ciśnie nawet jak leżę 🥴


ja mam tylko jak siedzę i chodze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
To parcie na krocze macie tylko jak chodzicie lub stoicie czy jak leżycie też? Bo mnie ciśnie nawet jak leżę 🥴


ja mam tylko jak siedzę i chodze 🤨

to są 2 wytłumaczenia, albo mam wyjątkowo długie dziecko i się już naprawdę nie mieści albo już pcha się na świat (3 dzień z rzędu) albo jedno i drugie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
To parcie na krocze macie tylko jak chodzicie lub stoicie czy jak leżycie też? Bo mnie ciśnie nawet jak leżę 🥴


ja mam tylko jak siedzę i chodze 🤨

to są 2 wytłumaczenia, albo mam wyjątkowo długie dziecko i się już naprawdę nie mieści albo już pcha się na świat (3 dzień z rzędu) albo jedno i drugie 😁


Bosz.. mogłabyś zacząć rodzić: coś by zaczęło się na forum znowu dziać 😁 wczoraj kmatus-Kasia dostarczyła nam emocji, dzisiaj mogłabyś ty 😜 😁 😁

Albo mogę ja: jak ja już chce tą dupcię wycałować, i te paluszki i te stópki !!! i jestem ciekawa jak wygląda i w ogóle już chceeeeee !!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
To parcie na krocze macie tylko jak chodzicie lub stoicie czy jak leżycie też? Bo mnie ciśnie nawet jak leżę 🥴

ja mam tylko jak chodzę
ale już pod wieczór nawet jak leżę, noce są najgorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
To parcie na krocze macie tylko jak chodzicie lub stoicie czy jak leżycie też? Bo mnie ciśnie nawet jak leżę 🥴


ja mam tylko jak siedzę i chodze 🤨

to są 2 wytłumaczenia, albo mam wyjątkowo długie dziecko i się już naprawdę nie mieści albo już pcha się na świat (3 dzień z rzędu) albo jedno i drugie 😁


Bosz.. mogłabyś zacząć rodzić: coś by zaczęło się na forum znowu dziać 😁 wczoraj kmatus-Kasia dostarczyła nam emocji, dzisiaj mogłabyś ty 😜 😁 😁

Albo mogę ja: jak ja już chce tą dupcię wycałować, i te paluszki i te stópki !!! i jestem ciekawa jak wygląda i w ogóle już chceeeeee !!! 😁

u mnie się nie zanosi raczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...