Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Sram po gaciach przed szpitalem 🤪 🤪

jeszcze mojemu przypomniało się o obowiązkach małżeńskich 😉 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃


będzie DOBRZE!!!!!!!!!!!!!TRZYMAM KCIUKI ZA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja nie śpię od 2.00 w nocy
i nie sram już po gaciach ale do kibla, lewatywa faktycznie będzie zbędna ale jak tak dalej pójdzie to jeszcze się odwodnię 😮
wyjeżdżam z domu za godzinę i wiem że nic nie wiem 😮
oj matko matko
która może nich trzyma kciuki , albo odmówi zdrowaśkę
jak będę w stanie to będe pisać do Oli albo Tyski bo tylko do nich mam numery

udanej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymam kciuki za święta "trójcę" a najbardziej za Matyldę bo ona już dziś Lenkę zobaczy 😲
Ja też spać nie mogę i jakiegoś nerwa mam.. Jutro rano mam KTG więc dopytam kiedy mam się stawić w szpitalu, jeszcze może się tak zdarzyć że będę rodzić z Tutliputli, jeśli lekarze zdecydują że mam zostać albo przyjść na drugi dzień 🙃
Ehh jutro wszystko się wyjaśni.

Powodzenia iskierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
A ja dzisiaj wyspana jestem 🙂 Mała dała nam pospać 🙂 Wybieramy się do kościoła a małej do wózka kupiłam miniaturową palemkę 🙂 Ale się cieszę.
Arimax - gratuluję córci - napisz jak się czujecie po cc 🙂 Jak było itp. Olcia jest śliczna.
Biedna Matylda - nie zazdroszczę jej. Ja wiedziałam kiedy urodzę ale bez bóli a ona biedna nie ma tak różowo. Kasia - ja też byłam na Niepokonanych w zeszłym tygodniu i strasznie mi się film podobał.
Dorka - trzymaj się ciepło - będzie dobrze. Szkoda tylko że musisz leżeć na marne w szpitalu.

Ola - wykrakałyście sobie z Kasią to przenoszenie dzieci - żeby razem rodzic 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):

Ola - wykrakałyście sobie z Kasią to przenoszenie dzieci - żeby razem rodzic 😜 😜

Powiem więcej, mąż zadecydował że pojedziemy do szpitala dziś wieczorem na KTG bo rano nie może i jeszcze się okaże że na prawdę będę rodzić z Tutliputli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):

Ola - wykrakałyście sobie z Kasią to przenoszenie dzieci - żeby razem rodzic 😜 😜

Powiem więcej, mąż zadecydował że pojedziemy do szpitala dziś wieczorem na KTG bo rano nie może i jeszcze się okaże że na prawdę będę rodzić z Tutliputli 😮


To by były jaja 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):

Ola - wykrakałyście sobie z Kasią to przenoszenie dzieci - żeby razem rodzic 😜 😜

Powiem więcej, mąż zadecydował że pojedziemy do szpitala dziś wieczorem na KTG bo rano nie może i jeszcze się okaże że na prawdę będę rodzić z Tutliputli 😮


To by były jaja 🙃 🙃 🙃

no jaja jak berety 😁

ale wątpię bo ona tydzień po terminie więc pewnie jutro będzie indukowana a ja dopiero 1 dzień to pewnie będą chcieli poczekać do środy, czwartku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam info od Matyldy 🤪

Ma założony ten balonik (cewnik Foleya czy jakoś tak), za godzinę podłączają jej oksytocynę, lekarz jej powiedział że pójdzie szybko tylko jest problem (?) bo są trzy rodzące w tym 2 porody rodzinne i która pierwsza ta lepsza, niby ma to być Matylda ale póki się to zacznie to P. nie może wejść do niej i nie ma co z sobą zrobić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mam info od Matyldy 🤪

Ma założony ten balonik (cewnik Foleya czy jakoś tak), za godzinę podłączają jej oksytocynę, lekarz jej powiedział że pójdzie szybko tylko jest problem (?) bo są trzy rodzące w tym 2 porody rodzinne i która pierwsza ta lepsza, niby ma to być Matylda ale póki się to zacznie to P. nie może wejść do niej i nie ma co z sobą zrobić.....

🤪 🤪 o Boże, czyli to juz zaraz 🤪 ona biedna musi sie tam stresowac dopiero 🙂 mam nadzieje, ze P. bedzie z nia i bedzie ja wspieral, bo to jest niesamowicie wazne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂ale przyszlam tylko na sniadanie i zaraz wracam do wyrka.

dziewczynki te ktore sa w szpitalu trzymam kciuki. O matko.. Matylda bedzie miala Lenke dzisiaj 🤪 jak fajowo 🙂

Ola jeszcze moze byc tak ze w swieta bedziemy razem rodzic 🙂 Tylko ze ja sie szykuje albo na po swietach albo przed 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
jestem 🙂ale przyszlam tylko na sniadanie i zaraz wracam do wyrka.

dziewczynki te ktore sa w szpitalu trzymam kciuki. O matko.. Matylda bedzie miala Lenke dzisiaj 🤪 jak fajowo 🙂

Ola jeszcze moze byc tak ze w swieta bedziemy razem rodzic 🙂 Tylko ze ja sie szykuje albo na po swietach albo przed 😉

Mam nadzieję, że na święta to ja już swoją Lenkę będę tulić w ramionach a nie dopiero rodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
INFO OD MATYLDY:

"Sytuacja jest rozwojowa, wyprzedzam wszystkie, dostałam już piłkę i ekstra koszulę, niebawem następna kroplówka i idziemy z P. do naszej sali i k... jeśli te skurcze są łagodne to ja nie chcę myśleć co będzie dalej (...) PODSUMOWUJĄC RODZĘ"


😮




🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
hej hej ja tez uciekam zaraz. Mój poród pewnie nie będzie tak szybko jak Matyldy i tez mam wielkiego doła w związku z jutrzejszym dniem Pewnie będę coś wiedziała dopiero w poniedziałek bo mój lekarz będzie 🤨 Mam tylko nadzieje ze jakieś rozwarcie będę miała 🤔 🤔
Dziekuję dziewczyny za wsparcie
Kasia Matylda trzymam za was kciuki
Pozostałe dziewczyny dawajcie znać o nowych rozpakowanych 🙂
Magda masz w swięta się położyć do szpitala >?? szkoda że nie rodzimy w tym samym 🤨

Dobranoc może jeszcze jutro zajrzę rano bo do szpitala mam zamiar jechać kolo 13

No ja dopiero w przyszla niedziele sie klade, 24go, wiec Ty juz pewnie bedziesz po 🙂
No wlasnie i szkoda, ze nie w tym samym szpitalu...ale trzymam za Ciebie ogrooooomne kciuki! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...