Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A u mnie doszło do tego, że mój mąż chodzi do pracy "odpoczywać", boszzz co ja się mam z tą małą terrorystką - drze się jakby ją ze skóry obdzierali, już nie mam na nią siły a nosić na rękach jej nie będę i basta. 🥴
I zapadła decyzja, że zostaję w domu na wychowawczym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A u mnie doszło do tego, że mój mąż chodzi do pracy "odpoczywać", boszzz co ja się mam z tą małą terrorystką - drze się jakby ją ze skóry obdzierali, już nie mam na nią siły a nosić na rękach jej nie będę i basta. 🥴
I zapadła decyzja, że zostaję w domu na wychowawczym


No to ładnie 🙂

A ja się do swojego nie odzywam i dzisiaj śpię u mamy. Wkurwiłam się a jak się wkurwię to nie ma to tamto, że pierwszy raz, że boli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A u mnie doszło do tego, że mój mąż chodzi do pracy "odpoczywać", boszzz co ja się mam z tą małą terrorystką - drze się jakby ją ze skóry obdzierali, już nie mam na nią siły a nosić na rękach jej nie będę i basta. 🥴
I zapadła decyzja, że zostaję w domu na wychowawczym


No to ładnie 🙂

A ja się do swojego nie odzywam i dzisiaj śpię u mamy. Wkurwiłam się a jak się wkurwię to nie ma to tamto, że pierwszy raz, że boli 😜

To czym CI się tak naraził? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A u mnie doszło do tego, że mój mąż chodzi do pracy "odpoczywać", boszzz co ja się mam z tą małą terrorystką - drze się jakby ją ze skóry obdzierali, już nie mam na nią siły a nosić na rękach jej nie będę i basta. 🥴
I zapadła decyzja, że zostaję w domu na wychowawczym


No to ładnie 🙂

A ja się do swojego nie odzywam i dzisiaj śpię u mamy. Wkurwiłam się a jak się wkurwię to nie ma to tamto, że pierwszy raz, że boli 😜

To czym CI się tak naraził? 😮


Wczoraj mieliśmy sobie spędzić wieczór razem a on sobie poszedł do kolegów i zostałam sama jak palec. To teraz niech on poczuje jak to kurwa jest 😠 😠 😠 Zresztą nie ważne. Ważne że jestem zła i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A u mnie doszło do tego, że mój mąż chodzi do pracy "odpoczywać", boszzz co ja się mam z tą małą terrorystką - drze się jakby ją ze skóry obdzierali, już nie mam na nią siły a nosić na rękach jej nie będę i basta. 🥴
I zapadła decyzja, że zostaję w domu na wychowawczym


No to ładnie 🙂

A ja się do swojego nie odzywam i dzisiaj śpię u mamy. Wkurwiłam się a jak się wkurwię to nie ma to tamto, że pierwszy raz, że boli 😜

To czym CI się tak naraził? 😮


Wczoraj mieliśmy sobie spędzić wieczór razem a on sobie poszedł do kolegów i zostałam sama jak palec. To teraz niech on poczuje jak to kurwa jest 😠 😠 😠 Zresztą nie ważne. Ważne że jestem zła i tyle 🙂

Mój by się cieszył, że mu nikt ani nic nad głową nie brzęczy 😁 Więc nie wiem czy to będzie kara 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A u mnie doszło do tego, że mój mąż chodzi do pracy "odpoczywać", boszzz co ja się mam z tą małą terrorystką - drze się jakby ją ze skóry obdzierali, już nie mam na nią siły a nosić na rękach jej nie będę i basta. 🥴
I zapadła decyzja, że zostaję w domu na wychowawczym


No to ładnie 🙂

A ja się do swojego nie odzywam i dzisiaj śpię u mamy. Wkurwiłam się a jak się wkurwię to nie ma to tamto, że pierwszy raz, że boli 😜

To czym CI się tak naraził? 😮


Wczoraj mieliśmy sobie spędzić wieczór razem a on sobie poszedł do kolegów i zostałam sama jak palec. To teraz niech on poczuje jak to kurwa jest 😠 😠 😠 Zresztą nie ważne. Ważne że jestem zła i tyle 🙂

Mój by się cieszył, że mu nikt ani nic nad głową nie brzęczy 😁 Więc nie wiem czy to będzie kara 😜


Uwierz że będzie bo on za małą jest posrany. Jak jej nie będzie w nocy w domu to będzie tęsknic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadzwoniłam do teściowej i ją OPIERDOLIŁAM i lepiej się czuję 😁
Leniuszek śpi ale zrywa się jeszcze kilka razy w ciągu drzemki
ja z moim???????/ nie będę komentować tragedii nie ma , moze dlatego że on zapracowany i wieczorem nie mamy siły na kłótnie 😁
chociaż wczoraj było nie ciekawie 😞
kto za mnie obiad ugotuje??????????? bo mi się nie chce 😁
ej jeszcze jedno pytanie- ja jeszcze nic nie czytałam ale skad sie bierze to slabsze napięcie mięśniowe?? czy to jakaś wada rozwojowa??? czy później po urodzeniu coś zaniedbałam???
alergią się już tak nie martwię -bo wiedziałam że coś ma - chociaż nikt w rodzinie żadnej alergii nie ma , mam nadzieję że niebawem dowiemy się co to i będziemy tego unikać , tylko boję się tej astmy 😞 bo siatkarką nie będzie 😞
ehhhhhhhhh
obiad dla 4 potężnych chłopów 🥴 jeszcze tylko dwa dni i basta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Matylda, kochana... Trzymam kciuki, tak jak wszystkie dziewczyny! 🙂 Będzie dobrze!!!
WIERZĘ W TO!!!!!!!!!!

ja też
tylko jestem trochę przerażona i zdezorientowana 🤢
ale nic kto ma dać radę jak nie MY 😉
o drze sie - płuca ma zdrowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Matylda, kochana... Trzymam kciuki, tak jak wszystkie dziewczyny! 🙂 Będzie dobrze!!!
WIERZĘ W TO!!!!!!!!!!

ja też
tylko jestem trochę przerażona i zdezorientowana 🤢
ale nic kto ma dać radę jak nie MY 😉
o drze sie - płuca ma zdrowe 😁


Nie śpi 🙂? daje Ci popalić 🙂 kochany Leniuszek! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, tylko dlatego, że masz pewnie dość nie opierdolę Cię, ale wierz mi, że mam ochotę 😁 😁 może i mnie by ulżyło 😜
Najważniejsze, że wszystko w miarę wcześnie zostało wykryte i można będzie leczyć: zawsze jest szansa na uniknięcie astmy.
Ale kurwa mać tego, że miałaś już dwa miesiące temu skierowanie do neurologa i nie poszłaś to nie kumam 😠 😠 i nie ważne, że na co innego: były jakies podejrzenia i trza było iść. Zesz Ty..
☺️ ☺️ ☺️ ☺️

sorry że jestem zła, chyba wyżywam się bo nie wiem dlaczego moje dziecię w nocy tak się zaczęło budzić a co za tym idzie: jestem masakrycznie niewyspana.
I już sama nie wiem czy z głodu: odgłosy podczas karmienia przypominają przewalające się kamienie w studni 🤢 czy z przejedzenia, czy skok..
ale padam na twarz i mam dosyć jego miauczenia.

o właśnie jakaś matka pod oknem zakrzyczała do swojego dziecka: a masz i zamknij pysk 🤪 🤪
no ja się tak jeszcze nie odzywam :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież dopiero przyszłaś !!
a potem narzekasz, że nikt nie zauważa Twoich postów 😜 😜 😜 🤪 🤪 🤪 🤪

a ja idę robić gofry: pierdolę chwilowo kilogramy, nastrój wazniejszy 😉 😁
☺️ ☺️ ☺️


Matylda, przepraszam, że przegięłam z umoralnianiem
aj low ju i tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierdolca dostanę zaraz, dziecko mi w końcu pół godziny temu usnęło a raczej padło ze zmęczenia a tu jakiś madafaka tak napierdala że mi szyby drżą i podłoga wibruje.. Możecie sobie wyobrazić jaki mam hałas w mieszkaniu 😠
Co za kurwa mać ludzie - idę bo dziecko płacze ze strachu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloł
Magda film świetny 🙂 słodziutka ta twoja Majeczka 🙂
Matylda głowa do góry! z alergią da się zyć, a jeszcze jak wczesnie wykryta i odpowiednio leczona moze nie dawac pozniej takich objawów. Dodatkowo jak juz bedziecie wiedziec co i jak to jak mała bedzie wieksza to można sie jej pozbyc przez odczulanie, takze sie nie stresuj 🙂
Co do neuroplogicznych to sie nie wypowiem bo nie mam pojecia, chociaż mnie prawdopodobnie tez czeka wizyta u neurologa. Na razie czekam na powrót mojej pediatry z urlopu, najpierw się z nią skonsultuje. A tak w ogóle to przypomniało mi się, ze Julka się w ogóle nie przekrecała z pleców na brzuch, ani z brzucha na plecy i chociaz ciezko w to uwierzyc to wczesnie (nie pamietam dokladnie kiedy) zaczeła siadac sama, potem juz robiła wszystko ładnie, chodzic zacze łaq jak miała 11mscy i w ogóle zadnych zaburzen ne ma :P takze naprawdę kazde dziecko jest inne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
i chciałam, żebyś Matylda pod uwage wzięła jeszcze fakt, że dwukrotnie od 7.30 ci klasnęłam 😜

😁

wiem
a ja TOBIE tylko raz
ej chyba mi sie laptop zjebał wiec don't worry jakby co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...