Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
zaraz wrzucę słit focie z Helenzą ^^
ewcia dasz jeszcze raz linka do Twojego filmiku?
I w ogóle też sobie ściągnęłam tego proszoła golda i wiecie co, mam jakąś wersję bez motywów, tła i innych... 😮


a masz link do kasjlena?
no i czekam na link eweli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i jak dziś mała wsuwała cielęcinę z jarzynami to cholercia wpakowała dwie łapy w zawartość łyżeczki, mało co się nie udławiła łyżką bo ją złapała i pchała na siłę do gęby i zafajdała całą siebie i mnie też nawet cycki mam pomarańczowe i stanik i bluzkę normalnie ARMAGIEDON! nie wiem czy tera iść się myć czy wrzucać focie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
brechti napisał(a):
zaraz wrzucę słit focie z Helenzą ^^
ewcia dasz jeszcze raz linka do Twojego filmiku?
I w ogóle też sobie ściągnęłam tego proszoła golda i wiecie co, mam jakąś wersję bez motywów, tła i innych... 😮


a masz link do kasjlena?
no i czekam na link eweli


a mam 😁 http://www.youtube.com/watch?v=dZ96GnE9OzM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
dzien dobry 😞


co to za mina? 😘

u Liwii asymetria się powiększyła
jestem załamana,
każde moje podniesieni Liwki z łóżeczka, odłożenie, karmienie, obijanie na ramieniu, przewijanie, zabawa itp. musi sie odbywać tak jak by z dwóch stron, naprzemiennie, robiłam to bardzo sumiennie ale i tak gdzieś musiałam zawalić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
dzien dobry 😞


co to za mina? 😘

u Liwii asymetria się powiększyła
jestem załamana,
każde moje podniesieni Liwki z łóżeczka, odłożenie, karmienie, obijanie na ramieniu, przewijanie, zabawa itp. musi sie odbywać tak jak by z dwóch stron, naprzemiennie, robiłam to bardzo sumiennie ale i tak gdzieś musiałam zawalić 😞

ojej 😞 Kasia to nie Twoja wina poprostu tak musialo byc, ale zobaczysz ze asymetria minie szbciej niz sie spodziewasz! jestes swietna matka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
aisak napisał(a):
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
dzien dobry 😞


co to za mina? 😘

u Liwii asymetria się powiększyła
jestem załamana,
każde moje podniesieni Liwki z łóżeczka, odłożenie, karmienie, obijanie na ramieniu, przewijanie, zabawa itp. musi sie odbywać tak jak by z dwóch stron, naprzemiennie, robiłam to bardzo sumiennie ale i tak gdzieś musiałam zawalić 😞

ojej 😞 Kasia to nie Twoja wina poprostu tak musialo byc, ale zobaczysz ze asymetria minie szbciej niz sie spodziewasz! jestes swietna matka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘


no niestety to raczej moja wina 😞
pewnie nie zwróciłam uwagi i robiłam coś częściej z jednej strony 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
szyszka napisał(a):
aisak napisał(a):
dzien dobry 😞


co to za mina? 😘

u Liwii asymetria się powiększyła
jestem załamana,
każde moje podniesieni Liwki z łóżeczka, odłożenie, karmienie, obijanie na ramieniu, przewijanie, zabawa itp. musi sie odbywać tak jak by z dwóch stron, naprzemiennie, robiłam to bardzo sumiennie ale i tak gdzieś musiałam zawalić 😞

Słoneczko nie obwiniaj siebie!!!! Na pewno jesteś wspaniałą mamą i wszystko robiłaś jak należy, może Liwia zwyczajnie potrzebuje więcej czasu. Będzie dobrze, musi być i tyle. 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

Aisak - kochana spokojnie, wszystko z czasem wróci do normy. Powiem ci że ja też nie jestem w stanie stale odnosić się do zaleceń rehabilitantów. To jest po prostu niemożliwe!!!!! Więc spokojnie. Staraj się teraz stosować do zaleceń a jak do tej pory robiłaś to co ci kazali to znaczy że to nie twoja wina. Jestem z tobą i w przyszłym tygodniu na pocieszenie zjemy sobie coś pysznego 🙂 Humor nam się polepszy na spacerku - zobaczysz 🙂

Kmatus, Szyszka, Ewelina, Ola, Matylda i Ania
- no cudne te dzieciaczki wasze. Wszystkie razem i każde z osobna 🙂

Kasjalena - jeżeli chodzi o konsystencję słoiczków to spróbuj jej podać z Bobovity aromatycznego kurczaka w warzywach czy jakoś tak - on nie jest gęsty tylko taki bardziej lejący - próbowałaś już??

A my dzisiaj byliśmy nad morzem zobaczyć piękne fale i wcale tak zimno nie było chociaż bardzo wietrznie. I grzyby znaleźliśmy. Za chwilę wstawię parę fotek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...