Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PIERWSZA 😁
bry
no i po ADAMKU - szkoda górola 😞
czego wy się tam boita ??
ja pamiętam jak po obejrzeniu tych egzorcyzmów Emliy Rose położyłam sie do łóżka a mnie karnisz na łeb spadł 🥴 już do rana nie zasnęłam , a ten dokument co brechti o nim pisała też oglądałam i też spania nie było
co ja miałam napisać
aha babka od wylewania mieszka jakieś 15 km ode mnie i jest wykształconą panią pedagog- przejęła biznes po swojej matce która jest po wylewie , w ogóle miejsce bardzo tajemnicze i trochę przerażające i nie będę tu opisywać wszystkiego , może kiedyś po drodze po jednym zdaniu będę wam pisać ale tak na początek
kobieta mnie nie zna , nic nie mówiłam, mówię tylko że przyjechałam bez dziecka , daję body( białe zwykłe, unisex, stare wyciurane - bo w takich lena śpi w nocy po smarowaniu tymi maściami - a ona od razu się pyta "ile ona ma"?? przecież nie mówiłam że to girl 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRZECIA 😁
yyyyyyy dobra spac nie mogę po wczorajszym dniu pełnym wrażeń , ale przyznam sie gorąco mi było bo se głupia założyłam piżamę flanelową bo zapomniałam że z chłopem spię 😮
mniejsza z tym, czary, nie czary dziecko bez jęknięcia pierwszy raz od trzech tygodni przespało całą noc, ani nawet miauknięcia nie słyszałam , chociaż z zaśnięciem też był problem ale dziś to inaczej rozwiąże (aaaaa ona jeszcze śpi 😉 )
z około 10 czynności "magicznych" które mam przy niej robić , wykonałam może 6 bo reszty sie nie dało i do jednej nie miałam rekwizytu
łoki jakie plany na niedzielę???? ja nie mam żadnych, tj około 9.00 pewnie wyjście z psiurem , a później jak się nie pokłócimy to może rower- na zakończenie sezonu ( ścieżek rowerowych nie mamy, ale może w żadną kobitę z wózkiem nie wpadnę 😁 )
narka ide poklaskać i głosy na przystojnie dzieci oddać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - no długo jeszcze? 🤨

aha Ola wczoraj zadałaś mi takie pytanie- nie wiem o co chodziło ???????????????? ☺️
i gdzie jest nasza Dorencja??????i czemu Asia nie miała humoru????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczraj byłam w Wawie egzamin zdany 🙂(poprawka)
kupiłam kilka rzeczy małej ale w H&MJ nie byłam nyłam u siostry na bemowie i tam dorwałam sklepik 🙂 za tydzien pewnie znów bedziemy moze bedzie wiecej czasu to sobie skoczę 🙂
Tescie nas dziś chcieli do białowierzy wziąć namawiam na taki wypad Daniela od kilku lat, bo marzy mi sie tam jechac podobno pięknie, ale jestem na nich zła mam ich w dupie sram na nich i powiedziałam nieeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
Nesia śliczna 😘

a ja się w nocy o północy rozbeczałam jak się Wit na mleko obudził, aż czkawki dostałam ( bo jego pobudka o tej godzinie rozpoczyna serię 12 kolejnych ) i A. się ulitował nade mną i do 6 rano to on do dziecka wstawał. ☺️ ☺️

nie wiem co mam jeszcze napisać:
że ładna pogoda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda - to super, że pomogło.... 🙂 Tylko szkoda, że nie mówisz, czego się wystraszyła... 🙂
Kasia - to się rozpisałaś - jak nigdy 🙂 Ale przynajmniej się wypsałaś.... 🙂
Nina - Nesia piękna 🙂 Jaki ona ma kolor oczu?
Aneta - jak się spało? 🙂


Maja poszla spac o 20...
A moj szanowny malzonek kur....a wrocil po walce adamka o 6 rano.... 😮 no myslalam, ze wyjde z siebie! 😠
Cala noc przez niego nie spalam.... A o 8 Maja się obudziła - jak zwykle zresztą...
Ale pozwolila mi pospac kochane dziecko, bo lezala sobie w lozeczku i spiewala cos do siebie do teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Adamka, to uśmiałam się, jak zobaczyłam takiego małego, skocznego karzełka przy tym wielkim facecie. Nie wiem gdzie w jego przegranej było zaskoczenie..
I na tym skończyłam oglądanie walki i spać poszłam. Poza tym jestem przeciwna kreowaniu nowych bohaterów sportowych: Małysz się wycofał, Otylia została celebrytką, Kubica się rehabilituje, więc na gwałtu rety tworzy się nowych bohaterów dla mas 🤢
no przecież coś w tej telewizji trzeba oglądać 🤢
idę se precz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
jaki rozmiar czapek kupujecie swoim dzieciaczkom? 😮
chcę zamówić jej komplet na zimę, czapkę z szalikiem ale nie wiem jaki rozmiar 🤢


nic mi o czapkach nie mow... musze kupowac z Maja...
ona musi miec jakas dziwna glowe 😁
Bo pasuje na nia niektore 0+, niektore 3-6, niektore 6-9, wiec moge sobie celowac... 🤢
Bez niej zakup czapki jest nie realny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
szukam jej coś na jesień i zastanawiam się czy jest sens
kupować kurtkę? przeciwdeszczową? czy lepiej cieplejszą bluzę..
w spacerówce chyba nie będzie jeszcze jeździła, bo chyba
siedzieć jeszcze nie będzie.. a kurtka do gondoli na leżąco?

sama nie wiem 🤢


hmm... nie wiem...
ja mam to i to...
nie bedzie siedziec?? co Ty???
ok. pol roczku dzieci juz siedza...
No moze nie wszystkie, ale wiekszosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja tylko na chwilke bo nie mam czasu na nic no wiec tak

dostalam fajną propozycje pracy w swoim banku w placówce 5 min od domu i jutro ide na rozmowe z menagerka zobaczymy co z tego wyjdzie

Amelce przeszło i uczulenie i biegunka więc się cieszę

Remont się kończy i niebawem będę się przeprowadzała

Nic nie nadrabiałam bo nie mam czau spóźnione życzenia dla solenizantów 😘 😘

Matylda dzięki za pamięć 🙂

co do kurteczek i czapek ja się zastanawiam nad tymi
http://allegro.pl/george-cudny-wiosenny-plaszczyk-dla-modnisi-6-9-mc-i1805435230.html
http://allegro.pl/nowa-kurtka-z-kapturem-bluza-6-kolorow-i1804277208.html
http://allegro.pl/cudny-jesienny-plaszczyk-grzybek-6m-roz-74-i1802425906.html
http://allegro.pl/czapka-pilotka-szydelkowa-gotowa-roz-38cm-i1795269638.html

to uciekam odezwe sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...