Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Andziucha ale zmiana,ale kolorek ładny 🙂
A co mąż na taka zmiane??

jak mnie zobaczyl to pierwsze slowa masz plus 5 lat wiecej 🙂
a potem no ladnie wygladasz tak inaczej!
Bo ja zawsze jasno blondynka bylam!a teraz ostro zaszalalam 🙂
gratuluje odwagi 🙂 ja bym tak nie umiala.. za duzy tchorz ze mnie 😁 ale w wersji blond bym siebie chetnie zobaczyla, u mnie wszyscy czarni wiec troche sie juz przyzwyczailam i tak wyskoczyc na blondynke 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Nie wiem czy odnieść się do słów jadem cieknących Niny i Frytki, czy dac sobie spokój?
Nina, zuuuuuupełnie nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, widać że czytałaś chyba co drugą linijkę żeby szybciej było. Zalecam powrócić, poczytać i wtedy wydawać komentarze. Ale nieee kurwaaaa, zapomniałam, że jesteś urażona, uniesiona honorem za zwrócenie Ci uwagi na FORMĘ WYPOWIEDZI.

Tu dziękuję Tysi za wyłuszczenie niektórym sensu mojej wypowiedzi.

I nie zrobię kurwa przyjemności, ani Tobie Frytka, ani Tobie Nina i nie wykasuję swojego konta. Będę czytać, będę tu obecna choć na bank nie będę się udzielać.
Magda napisała jedną prawdę: numery i kontakty do tych do których mam ochotę mieć: mam.

I jeszcze jedno Nina: to Magda i Ty byłyście takimi obrończyniami prawdy, nie raz: Boszzzeee tu nie można nic powiedzieć, a jak się mówi to się myśli to od razu macie focha, od razu się obrażacie, czyli wniosek dla mnie taki: tylko WY macie prawo mówienia prawdy, nikt inny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
Tyśka moja też!
Tak to jest jak dzieckowi przesypiającemu całą noc nagle coś odwala i zaczyna się budzić w nocy po 2 razy. I nie tylko, żeby zjeść, bo przecież środek nocy to najlepsza pora na zabawę! 🤢 🤢 🤢 🤢 WTF???
Aniu ja pisalam o fiki riki dwa guziki 😉

aha
😁
a to u mnie i tak to samo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
dzień dobry 🙂
Dobry Olunia, dobry. Jak tam malutka??

don't even ask 🥴
az tak zle?? jezzuu to co jej?

nie wiem, zje i od razu się wije, robi mostki i płacze, na rekach nie, leżeć nie, na brzuchu nie (choć ciągle na nim leży bo notorycznie się przewraca), zasnąć nie może choć śpiąca, że ledwo patrzy.. nie wiem - nie mam siły... 🥴 posmarowałam jej dziąsła dentinoxem i zasnęła w ciągu 5 minut - podobno zęby jej nie idą.. ja już mam dosyć, jedziemy do lekarza w sobotę, żeby wykluczyć medyczne powody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
nooooooooo Andziucha podziwiam
ja to tchórz bym sie nie odważyła na taki kolor 🥴 🙂
a Fabianek jaki dżolero se siedzi w krzesełku hahah 😁

Wszystkim rzuca jak tam siedzi 🙂
co do wlosow to czesto mi odbija i zminiam kolory tylko przez ciaze staralam sie opanowac 🙂
ja juz mialam jasny blond,ciemny,czarny,braz,potem bylo pol na pol czyli gora blond i dol czarny 🙂 no i pasemka a jesli chodzi o obciecua to szaleje kiedys nawet glowe zgolilam maszynka hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
3 klucia za nami 🥴
Liwka 8 kg wazy 🤪 🤪 🤪 🤪
uu duza kobita 😁 moj troche ponad 8 🙂

nosz kur.......... nie mogłam uwierzyć 😮 😁
Od jutra dieta 😁 😁 😁 😁
no chyba oszalalas 😁 ! ja sie martwilam tk o mojego.. ze taki duzy i non stop duzy przybiera. Ale lekarka mowila ze nie ma co zwracac na to uwagi i jak zobaczylam ile moje brat wazyl w wieku mojego Krzycha to od razu mi przeszlo 😁 a normalny szczuplutki dzieciaczek z niego byl do teraZ. Chyba waga na tym etapie sie nie liczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...