Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam sie nie martwie ze nie siada sama jeszcze 🙂
gorzej martwi mnie to: ze jest mało rozmowna - tj. nie guga tak jak Matyldowa Lena. Ona tylko steka i jeczy no czasem Jej cos wyjdzie z tego gugania. A staram sie z nia duzo rozmawiac. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasjalena2 napisał(a):
ja tam sie nie martwie ze nie siada sama jeszcze 🙂
gorzej martwi mnie to: ze jest mało rozmowna - tj. nie guga tak jak Matyldowa Lena. Ona tylko steka i jeczy no czasem Jej cos wyjdzie z tego gugania. A staram sie z nia duzo rozmawiac. 🤨

Magda moja tez nie guga tylko daduje 😁 ale to tez od niedawna
i zauwazyłam ze przestaje jak ja do niej mówie bo zwyczajnie zaczyna słuchac- najlepiej i najgłosniej jej wychodzi jak jest sama - bo jak sie pojawie z aparatem to juz mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dochodzi 10.00 biorę sie do roboty
musiałam obudzić dziecko , bo doktorka mi kazała, bo przez to że chodzi późno spać o późno wstaje ucieka jej jeden posiłek w ciągu dnia
a mój dziś nie przyjeżdża juhu - ale za to jak jutro przyjedzie to będzie do wtorku - a potem jak sie nie pokłócimy to my pojedziemy do niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
oj Ola wiesz o coo mi chodziło ...
Nina dziekuje za zaproszenie
Nikolina cos mu zrobiła?....biedak jaden ☺️
Moje dziecie nie chce cyca...od wczoraj rana dostał juz 4 ☺️razy butle 3 razy po 150 teraz wciagna 180
nie wiem czy mu nie leci wcale czy butelka mu bardziej pasuje bo mu leci cały czas
ja mimo ze juz go nie karmilam od 1.30 nie czuje zebym miała pokarm 🤢
ale to moze i lepiej i tak go długo karmiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Przyszłam się przywitać po prawie miesiącu nieobecności. U nas wszystko ok. Laurusia przeziębiona ale dajemy radę. Ten miesiąc był ciężki ale wszystko się już powoli klaruje. Od poniedziałku idę do pracy więc jest lekkie urwanie głowy. Pozdrawiam was ciepło i mam nadzieję że u was wszystko ok ( nie wiem bo nie nadrabiam ).

Miłego dnia i jak znajdę czas to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola nie idź please
w ogóle ruch tu jak w Madrycie a nie tzn ruch jak w Rzymie - czy tam Pekinie- oj nie ważne
mama jest niech się cieszy wnusią - a ty coś rób i zaglądaj tak jak JA 😁
ale jednak coś tam działam tylko nie wiem czy na to co zaplanowałam mi tygodnia wystarczy a nie dnia- na razie tylko pościel zmieniłam, pranie się pierze, w piecu się pali kwiaty podlane i coś tam jeszcze a teraz sie relaksujemy z LENĄ przy laptopie bo już w leżaczku piszczała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
Przyznaje sie nie nadrobilam tych stron bo jakos mi sie nie chce 🙂 jestem lekko przeziebiona bo wczoraj wybralam sie do fryzjera i chyba mnie przewialo bo zaraz po wyjsciu biegalam po miescie zalatwiajac rozne sprawy!
Mozecie teraz mnie wytykac palcami ale kupilam malemu chodzik i smiga w nim ze ho ho i nie moge go zostawic na chwile bo wszystko sciaga z szafek 🙂
A i jeszcze jedna sprawa jak dzieci mialy miesiecznice a mnie nie bylo to skladam spoznione ale szczere zyczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika co robiłaś z włosami?
Taki normalny zwykły chodzik kupiłaś? Bo tych chodzików jest od ciorta.
Wczoraj byłam w tesco i był 50% taniej jeździk fisher price za 150zł a normalnie kosztuje 300... No ale mój Ł. stwierdził że mamy na to czas i żebym nie wydziwiała.... no i go nie kupiłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Angelika co robiłaś z włosami?
Taki normalny zwykły chodzik kupiłaś? Bo tych chodzików jest od ciorta.
Wczoraj byłam w tesco i był 50% taniej jeździk fisher price za 150zł a normalnie kosztuje 300... No ale mój Ł. stwierdził że mamy na to czas i żebym nie wydziwiała.... no i go nie kupiłam 😠

obcinalam wloski 🙂
kupilam cos podobnego do tego:
http://allegro.pl/chodzik-pchacz-kauczukowe-kola-dzwiki-melodie-i1850048771.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
kurcze...Matylda ja to pewnie boli swedzi??? 🤢

Ewelina nie wiem przypuszczam że ją swędzi bo czasem ma dziwne odruchy
Angelika ja cię nie zjadę bo niczego nie czytałam i nic nie wiem o chodzikach - ja zwyczajnie go nie chcę i nie chcę żeby pojawił się w naszym życiu
a wychodzi na to że j au fryzjera bywam raz w roku , byłam w czerwcu i w tym roku już nie zamierzam 😁 idę dalej działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ta płacząca Ania z tap madl przejdzie daleko:
http://ochyachy.pl/5662935496423540418/anna-balon-z-top-model-2-juz-robi-kariere1
o ile nie wygra...


mi tam się ona nie podoba wcale taka nie dojeb... sory ale nijaka taka


mi też nie.... no ale znając życie - wygra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu tłumy 😁
Ania z tap madl w ogóle mi się nie podoba i nienawidzę jej ma tylko fajną figurę
Magda TWOJA "mała" jest OGROMNA w awatarze ja to mam w domu kurdupla - już wszystkie dzieci z naszego otoczenia ją przerosły nawet te urodzone w sierpniu 😮
aaaaaaaaaa Ewelin aja nigdy nie używałam tamponów- ja nawet golonki nigdy nie jadłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...