Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
a Wy jakie macie kolory ścian u dzieci?

no ja już pokazywałam to chyba już nie muszę? 🤔


Ty chyba Ola z tego co pamiętam masz taki beżowy jaśniutki tak?

nie, ja mam taką wanilię, kremowy delikatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
ruszam jutro na stolice
w sprawie pracy
ale ma treme 🤢

A gdzie dokładnie? 🤔

na wileńska 🙂


A co to za praca na Pradze? 😮

w salonie fryz nie wiem no zobacze jutro na pradze mi najbardziej pasuje bo najblizej bym miała od pociagu
wiem wiemm 80 %to patology 🥴

Mój mąż z Pragi 😁 Zaraz mu powiem że wyszłam za mąż za patologię 😁
Tylko on nie z Wileńskiej.... 😉


no ja też ale tej południowej to ja też patologi? 😮 🤢
a twój S gdzie mieszkał?

o jesu sory dziewczyny no ja jakies mam przykre doswiadczenia z osobami z pragi
no alke nie wszyscy sa zli nie waszyscy sa tacy sami a ja wszystkich do jednego wora wrzucilam...nie gniewajcie sie ☺️ plasiam


spoko ewela wrzuć na luz 😁 no tak mi to się ostatnio zdarzyło nawet bić to nie dziwne że tak pomyślałaś 😜 😁 😁 😁
Nic się nie stało tak na poważnie, wszędzie są różni ludzie tacy i tacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
a Wy jakie macie kolory ścian u dzieci?

no ja już pokazywałam to chyba już nie muszę? 🤔


Ty chyba Ola z tego co pamiętam masz taki beżowy jaśniutki tak?

nie, ja mam taką wanilię, kremowy delikatny[/quote

tak już wiem 🙂 taki delikatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my mamy 2 pokoje, z czego jeden jest Julki a w salonie stoi na razie łóżeczko małego. Yyyygh rewelacji nie ma ale chociaż na swoim. Docelowo planujemy w ciągu 2-3 lat zamienić na większe no ale na razie będą razem w pokoju, tzn pewnie od wakacji gdzies, mam nadzieje że może wcześniej 😁 😁 Także u nas z musu jest Szymek z nami w pokoju, Julka też zawsze spała u siebie chociaz rozne okresy już były, marudzenia i przychodzenia w nocy też. Ale ja swojego spania pilnuje jak lwica 🙂 mały też w nocy u nas zagościł chyba 2 razy tylko i to nad ranem :P

Dobra dzieci mam połowicznie obrządzone, została mi kąpiel Szymka i bajka dla Julki - uciekam, bede później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam dziecka nie mam czasu
a ja Magda nie chciałabym takiego pokoju tj on mi się podoba ale nie lubię różowe i od początku gdybym miała kasę i warunki to może zrobiłabym coś podobnego a teraz mi się nie opaca bo chcę coś co będzie na lata
ja szukam czegoś młodzieżowego jakieś regały i szafa ( regały na zabawki a potem na książki) chodzi mi o takie półki jak w IKEI tylko mamy problem bo P. chce już tam biurko wcisnąć bo laptop, bo będzie tam malować to to to sro a ja nie chę
i łózeczko by było to z sosny co teraz kupiłam a potem jakies pietrowe dla reszty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejuuu w koncu moge pisac posty 😠 na explorerze nie moge musiala sie na operze zalogowac.
Co do ubierania to ja moge swoja wyginac, i nie zaplacze 🤪 ale jak juz jest ubrana to musze szybko ja do wozka klasc bo ona niecierpliwa jest 😜
Pokoj Vanesska ma 'swoj' ale nie urzadzony i dlugo nie bedzie bo ja jeszcze nie odcielam pepowiny aby spala w swoim pokoju 😜 najbadziej to Marcin mi nie pozwala jej urzadzac pokoju bo musi spac z nami 🤪
tez mam ta ksiazeczke Canpolu piszczaca i Vanesska lubi ja molestowac 😁
aa i dzieciaczki sliczne Witus wymiata 😁
sto lat dla solenizantów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
OLA szuja jestes tak BIG MAC'iem kusić 😠 😠 😠 😠 😠

ale w środe se z 10 zestawów kupię na zapas 😁 😁 😁

Mogę Ci kupić i kurierem wysłać 😁 - mnie to wcale nie ciągnie do tego syfu 🤢 a mam obok domu - Tyśka, Kasia i Wiola widziały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda pokoik nie jest różowy - tylko ta mała część. Ja też nie chcę różowego pokoju bo planuje drugie dziecko i ono będzie w pokoju w Nicią bo ja swojej sypialni nie oddam 😉
TYsia ależ to słodkie - i ten maluch w łózeczku 🙂 A gdzie zakupiłaś takie obrazki? Są mega. Śliczny ten pokoik - taki mega przytulny. Pokój dla Nitki jest spory i boje się że straci blask takiego przytulnego... no ale spróbuję zrobić z niego ciepły kącik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Matylda pokoik nie jest różowy - tylko ta mała część. Ja też nie chcę różowego pokoju bo planuje drugie dziecko i ono będzie w pokoju w Nicią bo ja swojej sypialni nie oddam 😉
TYsia ależ to słodkie - i ten maluch w łózeczku 🙂 A gdzie zakupiłaś takie obrazki? Są mega. Śliczny ten pokoik - taki mega przytulny. Pokój dla Nitki jest spory i boje się że straci blask takiego przytulnego... no ale spróbuję zrobić z niego ciepły kącik.

a takie są dla dziewczynki - zamawiałyśmy u tego samego sprzedawcy na allegro 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/52266485478129927353.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...