Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, wchodzę na swoje konto BZWBK i chcę wejść w historię wydatków. Chodzi mi jakie byly przelewy robione . kiedy i ile wydałam kasy... Kurcze no nie moge tego znaleźć 😮 Pomooożesz?? ☺️ ☺️ 😘 😘

a masz jakiś komunikator? skype albo gg?


Nie mam 😞

Już Ci niżej napisałam a jak nie dasz rady to Ci dam swój telefon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry

Olciu, baardzo mi przykro z powodu wypadku, ale tak jak napisalas, dzieki Bogu nic mu nie jest i na tym sie trzeba skupic, wypadek z ciezarowka to nie przelewki, wiem cos o tym bo we mnie w zeszlym roku wjechal z boku tir, zawadzil samochod tak ze moj maly samochodzik owinal sie z przodu i wyladowal z drugiej strony tego tira, ale to byl jakis cud, ani mi ani mamie nic sie nie stalo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Bry 🙂
Wszystkiego Najlepszego Dla Jasia i Vaneski 🙂 sto latek 🙂
i spoznione dla Nikoli ☺️ 😘

A my juz mamy kolejnego zabka u gory 🙂

dziekuje i gratuluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to chyba cos mam z tym zapominaniem o zyczeniach 🤢

Wszystkiego co najpiekniejsze, mnostwo usmiechu, radosci dla Vanesski Jasia, no i oczywiscie dla Nikoleczki 😘 😘 🙂

ja mam dzisiaj sporo roboty w domu, chce sobie ciasto upiec dukanowe, musze wyprasowac ciuszki ktore sa u Neli w pokoju, i kilka innych rzeczy troszke glosnych, i ze wszystkim stoje w miejscu, bo Nela spi i nie chce mikserem halasowac ani lazic jej po pokoju teraz. wiec jestem 🙂

Olciu, a S. jak sie czuje?? dotarl jednak normalnie do pracy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
dzien dobry

Olciu, baardzo mi przykro z powodu wypadku, ale tak jak napisalas, dzieki Bogu nic mu nie jest i na tym sie trzeba skupic, wypadek z ciezarowka to nie przelewki, wiem cos o tym bo we mnie w zeszlym roku wjechal z boku tir, zawadzil samochod tak ze moj maly samochodzik owinal sie z przodu i wyladowal z drugiej strony tego tira, ale to byl jakis cud, ani mi ani mamie nic sie nie stalo!!!



Żebyś wiedziała, że Bogu dziękuję, teraz jak to ze mnie schodzi to dociera do mnie, że gdyby coś mu się stało to świat by mi się zawalił, aż łzy mam w oczach, ktoś nad nami czuwa chyba 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Marinka a Ty co dzisiaj gotujesz dla rodzinki???


no właśnie mam problem i to duuuuuuuuuuży

zupę mam kwaśnicę z wczoraj

ale na 2 nie wiem... chce mi kurczaka pieczonego ale dla samej sibie to bez sensu9przeciez mój P. nie zje pracy 😞 )
a ,że jutro ma wolne to nie wiem co zrobic.
najwyzej na szybkacza tarte zrobie z kozim serem i rucolą. Akurat mam to w lodowce 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...