Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
OLA dziękuję ci bardzo za ten FILMIK - przed dwie godziny ćwiczyłam choreografię razem z chłopakami i mogę to zatańczyć z zamkniętymi oczyma 😁
a ile kalorii przy tym spaliłam - to będzie moja domowa zumba - nie dość że fajnie się tego słucha to jeszcze fajnie się tańczy - ale niestety tak się skupiłam na sobie że nie wiem który chłopak najlepszy 😁

😁
Nie osłabiaj mnie, przy tym to Ty nawet rozgrzewki do zumby nie zrobisz 😁

jak na moje umiejętności taneczne i zapał z tym związany to na początek dobre i to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Alice szkoda że buźki nie widać
ale ona sama stoi samiusieńka - niesamowite - do mnie to jeszcze nie dociera że rok temu byłam okopywana od wewnątrz a teraz już nie mogę za nią nadążyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nie mam czasu nie mam czasu, MAM CZAS, ale jakos tak zawsze jest cos innego do roboty. Teraz kazda wolna chwile proboje poswiecic na pisanie pracy. I sie oplacilo bo juz mam ostatnie dwa rozdzialy, taki banal juz zostal, tak wiec wieczorami moge sobie juz pofolgowac

Znaczy się, nie tęskniłaś za nami 😜
oczywiscie ze tesknilam

Ola pytanie do Ciebie - do Chorwacji jechaliscie prywatnie czy przez biuro?

Sami, mam adres jeszcze i zdjęcia jakbyś chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
O JAAA !! Jak stoi slicznie! 🤪 tak wogole to nic nie wiem o tym dzieciatku 😉 i o mamie. Prosze o jakies info 😜

to i osobie musisz wszystko napisać bo ta mama też nic o Tobie nie wie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nie mam czasu nie mam czasu, MAM CZAS, ale jakos tak zawsze jest cos innego do roboty. Teraz kazda wolna chwile proboje poswiecic na pisanie pracy. I sie oplacilo bo juz mam ostatnie dwa rozdzialy, taki banal juz zostal, tak wiec wieczorami moge sobie juz pofolgowac

Znaczy się, nie tęskniłaś za nami 😜
oczywiscie ze tesknilam

Ola pytanie do Ciebie - do Chorwacji jechaliscie prywatnie czy przez biuro?

Sami, mam adres jeszcze i zdjęcia jakbyś chciała 🙂
jaka miejscowosc ? i dawaj koniecznie, ja juz w tym roku na bank sie musze tam wybrac 🙂 wiec juz kombinuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nie mam czasu nie mam czasu, MAM CZAS, ale jakos tak zawsze jest cos innego do roboty. Teraz kazda wolna chwile proboje poswiecic na pisanie pracy. I sie oplacilo bo juz mam ostatnie dwa rozdzialy, taki banal juz zostal, tak wiec wieczorami moge sobie juz pofolgowac

Znaczy się, nie tęskniłaś za nami 😜
oczywiscie ze tesknilam

Ola pytanie do Ciebie - do Chorwacji jechaliscie prywatnie czy przez biuro?

Sami, mam adres jeszcze i zdjęcia jakbyś chciała 🙂
jaka miejscowosc ? i dawaj koniecznie, ja juz w tym roku na bank sie musze tam wybrac 🙂 wiec juz kombinuje

Wyspa Hvar, mieścinka Ivan Dolac, a tu masz link do nich. w rzeczywistości wygląda pięknie, zresztą moge wrzucić kilka fot dla porównania 🙂

http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/hvar/apartments-arpina/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor dziewczyny

jakos ostatnio jestem zalatana mega w zwiazku z przygotowaniami do slubu,
co u was slychac??
Ewelina, jak dajesz rade w pracy bez malego?? jak sie z tym czujesz?? pytam, bo ja od marca wracam do pracy i w sumie to sie ciesze, ze bede miala do czyneinia wiecej z innymi ludzmi ( to fakt, ze wiekszosc czasu spedze z podlotkami w wieku 5-9 lat, no ale to szczegol) a i Nelinia skorzysta spedzajac ze dwa dni w przedszkolu tez. ciekawe jak to bedzie, ciekawe, Generalnie to sie ciesze juz ze wracam do pracy, widze sama po sobie ze wieksozosc czasu mysle i poswiecam Neli, kiedys uwielbialam czytac ksiazki, czytalam minimum jdna tygodniowo, chodzilismy regularlnie do kina, teatru, a teraz?? nici z takich wypadow bo nie ma kto z Nelinia zostac, wiec czuje, ze powrot do pracy pozwoli mi w pewnym sensie odzyskac siebie, na nowo odczuc ze moj swiat nie ogranicza sie jedynie do tej najukochanszej Istoty, ale jest jeszcze cos poza tym, zobaczymy co jak to bedzie 🙂

Jak pieknie Alicja stoi juz sama!!!! Moja narazie probuje 🙂 i mam cale nogi posiniaczone, bo za kazdym razem jak stoje w kuchni to neliczek wspina sie po mnie i towarzyszy w pracach domowych drapiac, szczypiac przy tym moje nogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor dziewczyny

jakos ostatnio jestem zalatana mega w zwiazku z przygotowaniami do slubu,
co u was slychac??
Ewelina, jak dajesz rade w pracy bez malego?? jak sie z tym czujesz?? pytam, bo ja od marca wracam do pracy i w sumie to sie ciesze, ze bede miala do czyneinia wiecej z innymi ludzmi ( to fakt, ze wiekszosc czasu spedze z podlotkami w wieku 5-9 lat, no ale to szczegol) a i Nelinia skorzysta spedzajac ze dwa dni w przedszkolu tez. ciekawe jak to bedzie, ciekawe, Generalnie to sie ciesze juz ze wracam do pracy, widze sama po sobie ze wieksozosc czasu mysle i poswiecam Neli, kiedys uwielbialam czytac ksiazki, czytalam minimum jdna tygodniowo, chodzilismy regularlnie do kina, teatru, a teraz?? nici z takich wypadow bo nie ma kto z Nelinia zostac, wiec czuje, ze powrot do pracy pozwoli mi w pewnym sensie odzyskac siebie, na nowo odczuc ze moj swiat nie ogranicza sie jedynie do tej najukochanszej Istoty, ale jest jeszcze cos poza tym, zobaczymy co jak to bedzie 🙂

Jak pieknie Alicja stoi juz sama!!!! Moja narazie probuje 🙂 i mam cale nogi posiniaczone, bo za kazdym razem jak stoje w kuchni to neliczek wspina sie po mnie i towarzyszy w pracach domowych drapiac, szczypiac przy tym moje nogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No sama stoi ale nie dlugo, z dnia na dzien na coraz coraz dluzej sie puszcza i czesciej, teraz tak max z pol minuty minuta poczym laduje na pupie. Potrafi tez zrobic kilka kroczko jak ma pol metra ood celu do celu najczesciej miedzy barierka jedna a druga w lozeczku albo mieszy kojcem a lozkiem.
Cos o sobie... pisalam kilka stron wczesniej 😉
A co chcialybyscie jeszcze wiedziec??
Kurcze mojego meza niema i niema jak pojechal do rodzicow o 20 tak cisza 😞 zawsze wracal przed 22. ide do niego napisac sms. Wiem ze mial gadac z rodzicami na jeden powazny team gdzie ja trzymam kciuki tu w domu i chyba to mu tak zeszlo z czasem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neliczka tez lazi wzdluz mebli i kanapy, smieszniutka taka jest jak to robi 🙂 ale te nasze maluchy szybko rosna, Matylda dobrze napisalas, jeszcze kilka miesiecy temu ekscytowalysmy sie ze ruszaja sie dajac nam odczuc ze sa w brzuchu, a teraz brykaja gdzie juz tylko chca po caly mieszkaniu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprzątałam tzn ciuchy S. porozwalane, odkurzałam i pranie wywiesiłam.
Młoda poszła spać a ja jem moje mini śniadanie. Najgorzej mi bez kawy i cukru, no ale wytrzymam.
Chyba 😁


Dzisiaj chyba B. brechti odlatuje nie? 🤔 I mała Helenza kończy 9 miesięcy jeśli mnie pamięć nie myli? 🤨 Tak czy inaczej buziaczki dla Ciebie mała psotnico 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu nic nie robię oprócz zupki VIFONA 😁
ale zara młodzież wstanie to muszę się za coś zabrać


Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego


ej jak można coś ściągnąć z NETa za darmo ????????????????????????? bo kocham tą piosenkę a net mi się zacina ??????? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a ja znowu nic nie robię oprócz zupki VIFONA 😁
ale zara młodzież wstanie to muszę się za coś zabrać


Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego


ej jak można coś ściągnąć z NETa za darmo ????????????????????????? bo kocham tą piosenkę a net mi się zacina ??????? 😠


Proszę 🙂

http://ulub.pl/downloadd/vNwvqP7m2k/michel-telo-ai-se-eu-te-pego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...