Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

dasz radę! musisz! wiesz już mniej więcej ile może Ci zejść w Kazachstanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Marinka wspolczucia , a co im dolega?

😮 no wirusówka 🤔
Pewnie rozwolnienie i wymioty 🤢

Ola ja niewiem zym sie objawai wirusówka 😞 jestem niedoswiadczona w tych tematach bo moja mala od urodzenia poza expresowym rotawirusem bo byla szczepiona i malym katarem 3tygodniuwym w wieku 2 miesiecy to nic nie przechodzila powazniejszego na szczescie.

To tylko się cieszyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka 😞 ale dacie radę jesteś dzielna i dzieciaczki masz dzielne.

Ja byłam na spacerze ale to chyba nie był dobry pomysł Gabryś cały czas jęczał a zawsze zasypia, podejrzewam, że mogło być mu chłodno w buzię ale nie dał jej sobie przykryć. I raczej było więcej niż -10. Muszę kupić jeszcze jeden termometr i zawiesić w innym pokoju, bo obecnie mam w kuchni i po południu tam słonce grzeje i dzisiaj pokazywał +5.

A mój nie ma butów bo ma całkowicie jednoczęsciowy kombinezon. Ale też mam trochę butów po Maksiu w b.dobrym stanie tylko już większych rozmiarów i zostawiam je dla Gabrysia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestesmy po wizycie, dziurki zarosły pozostał lekki szmerek ale on sie moze utrzymywac nawet do 3go roku zycia i nic złego się z tego nie wykluje. 🙂 🙂 🙂

Marinka no co ty tam za numery odwalasz??!! Przywołuje cię do porządku !! Dzieci są pod dobrą opieką, jest mąż, są twoi rodzice, twoje nerwy tu w niczym nie pomogą, a na pewno szybciej od tego nie wyzdrowieją. A jak już wrócisz to i tak po 2 dniach pewnie zapomną że cię nie było 🙂 Wyzdrowieją i bedzie dobrze, głowa do góry 😘 😘 😘

My buty na teraz mamy jedne - 18/19 ale na styk już są. Ale na razie zadnych nie kupuje bo mam przy kombinezonie wiec odpuszczam. A po domu to ja juz z Julką się przyzwyczaiłam do takich skarpet grubszych tylko podeszwę mają "bucikową"żeby poślizgów nie łapać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ale wasze bobasy maja duze nogi ja Maji kupiłam ostanio 18 i jest jeszcze troche duza :P
ale ma to chyba po mnie bo mi mama zawsze mowiła ze jak zaczełam chodzic to był ze mna problem bo nigdzie nie mogli kupic takich butów na moja noge i nosiłam jakies z lalki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...