Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mówię WAM że jeśłi nie zakopała ciałka tylko zostawiła to na bank wygłodniałe zwierzęta w taki mróz zjadły (rutkowski też o tym mówił )
a wtedy półtora tyg temu nie było jeszcze takich mrozów, zapach padliny musiał być dla zwierząt wyczuwalny ( sory że używam takiego słownictwa ale ..........)
moje psy sie włóczą i zjadają wszystko więc.............................................
wiem że to straszne ale chyba "wolałabym" żeby ją wrzuciła do wody , czy spaliła czy cokolwiek
ale kuźwa dalej nie kumam finguje porwanie , stawia na nogi całą Polskę i pół świata a zostawia "zwłoki" w pierwszym parku po drodze????
no coś tu śmierdzi ale nie wiem co
ale mój nos śledczy to wykryje przed p. rutkowskim
BTW po co mu te okulary ????
jemu też dała kATARZYNA w łeb??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natlok mysli 😮
widac jak w naszym kraju policja szuka 🥴
tez mnie dziwia okulary rutkowskiego 😮po co mu one?czyzby tak ciezko pracowal ze ma wory po oczami 😮

A co do tej dziewczyny to naprawde w jakim mozna byc szoku zeby dziecka nie ratowac tylko je tak porzucic po drzewem i nic z tego sobie nie robic a przed kamera plakac i prosic porywaczy zeby jej dziecko oddali 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Natlok mysli 😮
widac jak w naszym kraju policja szuka 🥴
tez mnie dziwia okulary rutkowskiego 😮po co mu one?czyzby tak ciezko pracowal ze ma wory po oczami 😮

A co do tej dziewczyny to naprawde w jakim mozna byc szoku zeby dziecka nie ratowac tylko je tak porzucic po drzewem i nic z tego sobie nie robic a przed kamera plakac i prosic porywaczy zeby jej dziecko oddali 😮 🤢

Angelika my jesteśmy zbyt prostymi ludźmi żeby to zrozumieć
i ja nie rozumiem , ale jednak nie nazwałabym jej tak od razu psycholką, psychopatką itp . już pisałam łatwo oceniać trudniej zrozumieć 😮
co do Rutkowskiego to się nie wypowiadam bo brak słów
a co do POLICJi to wiem jedno- zakładali to od początku ale oni mają procedury, nie mogą ujawniać wszystkiego a Rutkowski nie pamięta już co to "procedury" z resztą która ogląda to wie o czym piszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Natlok mysli 😮
widac jak w naszym kraju policja szuka 🥴
tez mnie dziwia okulary rutkowskiego 😮po co mu one?czyzby tak ciezko pracowal ze ma wory po oczami 😮

A co do tej dziewczyny to naprawde w jakim mozna byc szoku zeby dziecka nie ratowac tylko je tak porzucic po drzewem i nic z tego sobie nie robic a przed kamera plakac i prosic porywaczy zeby jej dziecko oddali 😮 🤢

Angelika my jesteśmy zbyt prostymi ludźmi żeby to zrozumieć
i ja nie rozumiem , ale jednak nie nazwałabym jej tak od razu psycholką, psychopatką itp . już pisałam łatwo oceniać trudniej zrozumieć 😮
co do Rutkowskiego to się nie wypowiadam bo brak słów
a co do POLICJi to wiem jedno- zakładali to od początku ale oni mają procedury, nie mogą ujawniać wszystkiego a Rutkowski nie pamięta już co to "procedury" z resztą która ogląda to wie o czym piszę

no tak my tego nie zrozumiemy 🤢
tylko teraz pytanie czy to napewno byl nieszczesliwy wypadek? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny ten Bartek.. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego co czuje...
Pomijam wszystko inne i te przykre okoliczności i "matkę" i jej motywy... i to że stracił żonę....
Skaza na całe życie, i blizna na sercu całe życie krwawiąca..

Pewnie dziecka już nie znajdą, myślę że do tej pory to zwierzęta zjadły ( 😞 😞 😞 ), niech tylko dojdą do tego kto jej pomógł, bo jest też wersja że je zakopała, a przecież (jak powiedział Rutkowski) sama z łopatą nie szła...
Ech... płakać mi się chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Natka85 napisał(a):
A ja mam nadzieję, że to wszystko jest prowokacją i dziecinka żyje.

to by bylo najlepsze wyjscie z tego wszystkiego!

tia i TUSEK jest winien wszystkiemu 😉
nie no dupa z tym wszystkim Rutkowski przesadził, dziecko nie żyje i nawet pogrzebu nie będzie miało tj pewnie będzie ale tylko jako rytuał
pierwszego dnia powinni "usiąść" na matkę , ale bali się wiadomo , może chociaż ciało by znaleźli
dupa i tyle . szkoda małej , tragedia jak każda inna i dla matki i dla ojca i dla pozostałych członków rodziny
teraz to i tak nie ma znaczenia czy ona je zabiła czy to był wypadek, po tym co się stało i tak jest już nikim , ma 22 lata , dostanie najwyżej 25 ( albo i mniej bo okoliczności łagodzące itp.) wyjdzie najpóźniej za 15 lat ( a może i wcześniej) i co ona będzie robić z taką łatą którą sama sobie przykleiła - gdyby wszystko wyjawiła miałaby szansę na normalne życie 😞 no powiedzmy "normalne"
serio szkoda mi jej , szkoda mi tego młodego chłopaka 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie jest jej szkoda ani trochę - jezeli jest człowiekiem zdrowym to powinna miec swiadomosc swoich czynów. Tyle.... co ja mam jej współczuć ze sobie zycie zniszczyła? Co mnie to obchodzi??? Interesuje mnie tylko to ze zniszczyla zycie swojemu mężowi dziadkom i przede wszystkim dziecku. Czego sie spodziewała - ze nie udzielipomocy, ze upozoruje porwanie i wszyscy beda jej klaskać? Jest wina - jest kara, I tyle.

PODKREŚLAM:
jeżeli jest zdrowa, jeżeli to prawda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
a mi nie jest jej szkoda ani trochę - jezeli jest człowiekiem zdrowym to powinna miec swiadomosc swoich czynów. Tyle.... co ja mam jej współczuć ze sobie zycie zniszczyła? Co mnie to obchodzi??? Interesuje mnie tylko to ze zniszczyla zycie swojemu mężowi dziadkom i przede wszystkim dziecku. Czego sie spodziewała - ze nie udzielipomocy, ze upozoruje porwanie i wszyscy beda jej klaskać? Jest wina - jest kara, I tyle.

Magda ale nie masz pojęcia co siedzi w czyjeś głowie
to łatwo kogoś oskarżać a skąd wiesz że była zdrowa ??? bo nigdy u psychiatry nie była????? bo ty byś zadzwoniła na pogotowie ??? owszem jak się na to patrzy z boku to tak można pomyśleć , ale ja nie wiem jak bym się zachowała i nie chce wiedzieć( zakładając że to był wypadek) a gdyby je sama zabiła to i tak nie ma na to wytłumaczenia , takie rzeczy się zdarzają i tyle to jest choroba , nam zdrowym ludziom wydaje się że jest jakiś schemat postępowania ale takiego schematu nie ma i tyle
co głowa to inaczej , byłaś kiedyś Magda w "szoku" ale takim prawdziwym??? bo ja byłam i i wtedy się na prawdę racjonalnie nie myśli ba w ogóle się nie myśli
przecież to było oczywiste że tak to się skończy , dlatego ja byłam zdziwiona jak ktoś jej wtedy współczuł bo ja ani trochę , za to teraz jej współczuję
ale i tak nic nie wiadomo więc dupa blada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
MATYLDA napisałąm JEŻELI JEST/BYŁA ZDROWA.....

wiem
tylko wiesz jak jest z chorobami psychicznymi, depresjami po porodowymi
dla nas zdrowych ludzi , choćby nie wiem jak była chora to tego nie zrozumiemy i tyle , nie wiemy co siedzi w czyjeś głowie dopóki się tego nie przeżyje
nie chciałam o tym pisać ale mam 3 chore sąsiadki ( matka i dwie córki) i robią dziwne rzeczy i myślicie że ktoś im współczuje ????? nie wręcz przeciwnie śmieją się tylko , zgłaszam sprawę z 10 razy na policję do lekarza, inni sąsiedzi również i co???? zero efektu , bo nie mogą nic zrobić , bo one się nie zgadzają bo coś tam , bo nie można ich ubezwłasnowolnić - wiem marne porównanie ale chodzi mi o to że choroby psychiczne a nawet jakies zaburzenia dla naszego społeczeństwa nie mają znaczenia nawet jeśli powiedzą że była chora, niepoczytalna itp to co??? czy nagle ludzie powiedzą że miała prawo ??? nie powiedzą tak bo takiego prawa nie miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyrachowana suka. Teraz już nie mam ani krzty litości.
Może to i był wypadek, ale do jasnej anielki czemu tak późno się przyznała?
Jak mogła proponować Bartkowi pójście do kina na horror???
(a może wtedy chciała uciec i się zabić?

I to co mnie najbardziej nurtuje: czemu teraz, kiedy wyjawiła że ukryła zwłoki dziecka, nie chce pokazać gdzie, tylko pozwala na to, że BYĆ MOŻE (o ile nie zostało zjedzone) one ciągle gdzieś tam leżą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem mati dlaczego ty sie na siłe uparłaś ją tłumaczyć
wszystkie zachowania da się jakoś wutłumaczyć, co nie znaczy że to je USPRAWIEDLIWIA. zawsze mozna powiedziec ze seryjny morderca mial nieszczesliwe dzieciństwo co nie usprawiedliwia zabijania ludzi
i tak w tym przypadku nie jestem w stanie pojąc jak MATKA moze nie próbowac udzielic pomocy swojemu dziecku. jak moze porzucic jego ciałko gdzies tam. i bezczelnie przez tyle dni utrzymywac ze go szuka. mnie sie to w głowie nie mieści, są jakies normy zachowań, których trzeba przestrzegać i tyle. i szczerze to nie przekonują mnie argumenty w stylu: nie wiesz co ona czuła. nie wiem i nie chce wiedziec. ale wiem jedno - życie i dobro dziecka ponad wszystko i cokolwiek by sie nie działo. a to co ona zrobiła to dno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...