Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola domyślam się co czujesz, jak Maks miał 2 latka miał mononukleozę i leżeliśmy 7 dni i ja mogłam tam nocować tylko dzięki uprzejmosci pielęgniarek bo podobno był już tak duży, że mógł zostać sam i spałam na podłodze obok jego łóżka. Dwa mce później miał wycinanego 3 migdała i pozostałe 2 skracane i to dopiero po zabiegu była masakra, płakał cały dzień z bólu i pielęgniarki twierdziły, że na sali operacyjnej napewno dostał coś przeciwbolowego i nie chciały mu nic dać, dopiero o 21 czy 22 przyszła druga zmiana i od razu się zapytała co tak płacze, dała mu syropek i zasnął a zabieg miał o 9. Ech! W każdym bądź razie odpoczywajcie i szybciutko dojdziecie do siebie.

A ja byłam na spacerze i w tesco i z bobovity wyszła kasza manna bez mleka taka jak ryżowa, że można ja po prostu do mleka dodac. Jeszcze jej nie robiłam ale cieszę się bo jak spróbowałam zagotować w wodzie i dodac do mleka to nie bardzo mi to wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice chciałam jeszcze zapytać o streetcom, jeśli chodzi o opinię o produktach to jest to ocena opisowa czy odpowiadasz na pytania od nich? I jak nie karmisz Ali mlekiem to brałaś udział w kampanii żeby je oddać czy za udział w kampanii masz jakieś korzyści?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka niemam z kampani zadnych kozysci poza tymi produktami ktore mi przesylaja do testowania.
Odpowiedzialam ze np. karmie i piersia i modyfikowanym bo po pierwsze taka prawda-dodaje modyfikowane do kaszek bezmlecznych lub biore na wyjazdy albo daje jak mam kryzysy laktacyjne a cyc tak 3 razy dzinnie w domu.
A do rozdania masz probki a dla Ciebie sa pelnowartosciowe produkty.
Odpowiadzasz na kilka pytan przez nich zadanych ale glownie masz rubryke gdzie musisz opisac sytuacje w jakiej dalas produkt, gdzie komu i co ten ktos o nim powiedzial itp. Jednym slowem opisujesz opinie i sytuacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Tynka niemam z kampani zadnych kozysci poza tymi produktami ktore mi przesylaja do testowania.
Odpowiedzialam ze np. karmie i piersia i modyfikowanym bo po pierwsze taka prawda-dodaje modyfikowane do kaszek bezmlecznych lub biore na wyjazdy albo daje jak mam kryzysy laktacyjne a cyc tak 3 razy dzinnie w domu.
A do rozdania masz probki a dla Ciebie sa pelnowartosciowe produkty.
Odpowiadzasz na kilka pytan przez nich zadanych ale glownie masz rubryke gdzie musisz opisac sytuacje w jakiej dalas produkt, gdzie komu i co ten ktos o nim powiedzial itp. Jednym slowem opisujesz opinie i sytuacje.


Ok rozumiem, dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...