Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o kurde :/
bo ja dostałam od B dziewczyne z tatuażem ale w ingliszu, i tam jest jeszcze coś o
the girl who played with fire i the girl who kcked the hornet's nest i ja już nie wiem która jest pierwsza 😮 tzn wiki podaje, że ta z fajerem jest druga
aaaa pogmawane to jakies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bożeee jak ja dawno książki nie czytałam - wstyd 😠 😠
a mam ochote na jakiegoś kinga albo chociaz chmielewską. a to millenium to dobre?? bo przecie do kina mialam tez isc ale mi nie poszło 🤢

łooojej przyznam, że z powodu nagłego lecz chwilowego totalnego braku funduszy sprzedałam aż 3 książki kinga ☺️ i mi wstyd i mi smutno bo to jedne z najukochanszych książek ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
o kurde :/
bo ja dostałam od B dziewczyne z tatuażem ale w ingliszu, i tam jest jeszcze coś o
the girl who played with fire i the girl who kcked the hornet's nest i ja już nie wiem która jest pierwsza 😮 tzn wiki podaje, że ta z fajerem jest druga
aaaa pogmawane to jakies


😁 😁 😁 dobrą chwile sie zastanawiałam co to a dziewczyna z "frajerem" 😁 😁 😁 juz mi na oczy pada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Ewela no moi też wszystkim się dzielą ze sobą 🙂 Harry sępi chrupki, biszkopty itp, a Wojtuś zabiera mu kostki, piłeczki i wszystko do buzi 🤪

a mój to z miseczek brendy wszystko wysypuje i muszę biegać do przedpokoju i zabierać jak tam buszuje co by się nie poczęstować 😁 😁 😁 a wodę notorycznie wylewa z miski jej wiec już zabieram aby nie kusiło go 😠

aaa no to to standard, ja juz stawiam gdzieś do góry miskę z wodą, bo zawsze wylewal jak stała 😁 a jedzenia nigdy nie ma, bo Harry na bieżąco WSZYSTKO zjada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a skąd wy w ogóle książki bierzecie ???
to się kupuje????
ja ostatnio czytałam w Pustyni..... i Krzyżaków w podstawówce
i na studiach Wielkie nadzieje w ingliszu bo się suka na mnie uwzięła bo książek nie czytałam i poem na każdych zajęciach ja musiałam opowiadać szczegółowo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Ewela no moi też wszystkim się dzielą ze sobą 🙂 Harry sępi chrupki, biszkopty itp, a Wojtuś zabiera mu kostki, piłeczki i wszystko do buzi 🤪

a mój to z miseczek brendy wszystko wysypuje i muszę biegać do przedpokoju i zabierać jak tam buszuje co by się nie poczęstować 😁 😁 😁 a wodę notorycznie wylewa z miski jej wiec już zabieram aby nie kusiło go 😠

aaa no to to standard, ja juz stawiam gdzieś do góry miskę z wodą, bo zawsze wylewal jak stała 😁 a jedzenia nigdy nie ma, bo Harry na bieżąco WSZYSTKO zjada 🤪


konkurencja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
o kurde :/
bo ja dostałam od B dziewczyne z tatuażem ale w ingliszu, i tam jest jeszcze coś o
the girl who played with fire i the girl who kcked the hornet's nest i ja już nie wiem która jest pierwsza 😮 tzn wiki podaje, że ta z fajerem jest druga
aaaa pogmawane to jakies


😁 😁 😁 dobrą chwile sie zastanawiałam co to a dziewczyna z "frajerem" 😁 😁 😁 juz mi na oczy pada


😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
o kurde :/
bo ja dostałam od B dziewczyne z tatuażem ale w ingliszu, i tam jest jeszcze coś o
the girl who played with fire i the girl who kcked the hornet's nest i ja już nie wiem która jest pierwsza 😮 tzn wiki podaje, że ta z fajerem jest druga
aaaa pogmawane to jakies


😁 😁 😁 dobrą chwile sie zastanawiałam co to a dziewczyna z "frajerem" 😁 😁 😁 juz mi na oczy pada

Też tak przeczytałam ze pierwszym razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Nikolina to dawaj rejestruj się na kinomaniaku [ALE PRZEZ MÓJ LINK 😜 😜 😜 😜]
tam mają dobrą kopię tego filmu, sama oglądałam i jest naprawdę ok

ato jak sie dzisiaj zarejestruje to od razu obejrze?? i kosztuje to cos??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a skąd wy w ogóle książki bierzecie ???
to się kupuje????
ja ostatnio czytałam w Pustyni..... i Krzyżaków w podstawówce
i na studiach Wielkie nadzieje w ingliszu bo się suka na mnie uwzięła bo książek nie czytałam i poem na każdych zajęciach ja musiałam opowiadać szczegółowo 😠

u mnie jest taki układ ze podklepuje mamie jakies tytuly co mi w oko wpadna, ona kupuje a ja pozyczam i oddaje bo i tak nie mam gdzie trzymac tego a gust książkowy mamy podobny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A a zapomniałam , miałam się pochwalić moje skarbusie dziś opanowało włażenie samemu na sofę 😮 tylko nie wiem czy się cieszyć że tak komicznie to wygląda gdy zadziera tak wysoko nogi( kolanko) żeby się wdrapać czy się martwić że będzie trzeba go pilnować 2 razy mocniej aby nie pacną do tyłu z tej sofy 🤔 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
A a zapomniałam , miałam się pochwalić moje skarbusie dziś opanowało włażenie samemu na sofę 😮 tylko nie wiem czy się cieszyć że tak komicznie to wygląda gdy zadziera tak wysoko nogi( kolanko) żeby się wdrapać czy się martwić że będzie trzeba go pilnować 2 razy mocniej aby nie pacną do tyłu z tej sofy 🤔 🤢

U mnie też dziś ta sama akcja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
Nikolina to dawaj rejestruj się na kinomaniaku [ALE PRZEZ MÓJ LINK 😜 😜 😜 😜]
tam mają dobrą kopię tego filmu, sama oglądałam i jest naprawdę ok

ato jak sie dzisiaj zarejestruje to od razu obejrze?? i kosztuje to cos??

tak bedziesz mogla od razu obejrzeć, ale tam się coś pozmieniało i niby bez premium też nie ma limitu, ale jak ja próbowalam to kierowalo na jakąs stronke z trojanem 🤢 premium kosztuje, zobacz cennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...