Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i spodobały mi się
http://allegro.pl/sandalki-geox-nicely-dla-dziewczynki-biale-roz-22-i2155882463.html

http://allegro.pl/superfit-piekne-sandalki-rozm-25-hit-4-00095-i2087932349.html


a tu znalazłam te sandałki , które pisałam, że gówno, po miesiącu wyglądały

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo!!!! zapomnialam o geoxach 🙂 mam tez ten sklep niedaleko, nawet teraz sie przejde poogladac co i jak i w jakiej cenie, ale pamietam ze buty dla doroslych raczej troche dla mnie za drogie, nie bede placila £150, no ale zobaczymy jak wyg.adaja ceny dzieciecego obuwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinka - Anielka jest takim słodziakiem że szok.
A o butkach miałam na myśli to, że pierwsze buty powinne być dobre, bo wiadomo pierwsze kształtowanie stopki itp. ale oczywiście nie miałam na myśli że kolejne będę kupowała gorsze.... nie. Pierwsze najważniejsze, co nie znaczy że kolejne dużo mniej ważne....
Wydrukowałam sobie ślad nóżki z bartka i przymierzyłam Nici i tak jak myślałam 20 Jej pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Marinka - Anielka jest takim słodziakiem że szok.
A o butkach miałam na myśli to, że pierwsze buty powinne być dobre, bo wiadomo pierwsze kształtowanie stopki itp. ale oczywiście nie miałam na myśli że kolejne będę kupowała gorsze.... nie. Pierwsze najważniejsze, co nie znaczy że kolejne dużo mniej ważne....
Wydrukowałam sobie ślad nóżki z bartka i przymierzyłam Nici i tak jak myślałam 20 Jej pasuje.


Magda teraz rozumiem 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
niksssa napisał(a):
Marta Szymek ma te paputki i faktycznie gumka ciasna była strasznie ale tylko przy zakładaniu. Po 2-3 razach się rozciągnęła i już teraz jest ok, leciutlko wchodzą 🙂


nie spadają mu z nóżek?


nie 🙂 ja jestem z nich zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ludzie,
moja Nici to wcielony diabełek. Nie wiem co sie z nią dzieje ale nie pobawi się nawet chwili sama, wspina sie po nogach moich, nawet na moment nie można jej zostawić. Ciągłe marudzenie, w konsekwencji płacz. Czy to taki okres? Ktoś też tak ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też marudzi nieziemsko, jęczy mi dzisiaj cały dzień ale u nas to zęby bo dwa ledwo się pokazały a druga jedynka na górze będzie lada moment. tylko nie wiem czy zanim docxzekam zęba to mnie nie zamkną u świrów 😁 😁
nocnik fajny, ja mam zwyklaka po starszej siostrze. wysadzam go od 3dni ale nie czai na razie o co chodzi, posiedzi chwilei mu sie nudzi a jeszcze nic mu sie nie udało wcelować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
o ludzie,
moja Nici to wcielony diabełek. Nie wiem co sie z nią dzieje ale nie pobawi się nawet chwili sama, wspina sie po nogach moich, nawet na moment nie można jej zostawić. Ciągłe marudzenie, w konsekwencji płacz. Czy to taki okres? Ktoś też tak ma?

Madzia ja mam ostatnio podobnie 🙂 z tym, że zabawic potrafi sie sobą trochę, ale jak jestem na widoku, tylko gdzieś wyjdę do innego poieszczenia to jest ryk i leci za mną czeka aż wezmę go na ręce 🙂 a jak jest zmęczony, to potrafi stac przy mojej nodze marudzic, potem wlasnie zaczyna plakac zebym go wzięla.. ahh rozpieszczone te nasze dzieciaczki 🙂 mam nadzieję, że to taki okres, bo cięzko wytrzymac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...