Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestesmy znow!!!

wyspacerowalysmy sie z dziecina ze 3 godziny po dworze!!! posiedzialysmy nawet przy zatoce, bo calkiem cieplo u nas 🙂 Nela teraz spi a za godzine idziemy do kosciola.

Linka!!! wlasnie przypomnialam sobie ze w styczniu zeszlego roku bylam w 24 tygodniu 🙂 to juz nie dlugo kochana!!! 🙂 ojejusku!!! bedziesz miala dzidka juz niedlugo!!! 🙂

zaopatrujesz sie juz w rzeczy dla malego?? masz jakies neutralne kolory po majeczce? 🙂, a wozek bedziesz miala blizniakowy?? 🙂 ojejusku!! i znowu beda zakupy pewnie 🙂 tak fajnie kupowac
wyprawki dla maluszkow 🙂

sorki ze sie tak pytam, ale jakos sie podekscytowalam nagle 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
jestesmy znow!!!

wyspacerowalysmy sie z dziecina ze 3 godziny po dworze!!! posiedzialysmy nawet przy zatoce, bo calkiem cieplo u nas 🙂 Nela teraz spi a za godzine idziemy do kosciola.

Linka!!! wlasnie przypomnialam sobie ze w styczniu zeszlego roku bylam w 24 tygodniu 🙂 to juz nie dlugo kochana!!! 🙂 ojejusku!!! bedziesz miala dzidka juz niedlugo!!! 🙂

zaopatrujesz sie juz w rzeczy dla malego?? masz jakies neutralne kolory po majeczce? 🙂, a wozek bedziesz miala blizniakowy?? 🙂 ojejusku!! i znowu beda zakupy pewnie 🙂 tak fajnie kupowac
wyprawki dla maluszkow 🙂

sorki ze sie tak pytam, ale jakos sie podekscytowalam nagle 🙂 🙂


Nic nie szkodzi ja chetnie odpowiem 🙂 no czas teraz leci szybko bo jak byłam z Maja w ciazy to jakos mi sie strasznie dłuzyło 🙂 a to juz nie długo czerwiec 🙂 mam troche rzeczy po maji reszte sie do kupi 🙂 juz troche pokupowałam bodziaków i takich tam innych rzeczy 🙂
nie wiem jeszcze jak rozwiazemy problem spania bo co prawda Maja spi teraz z nami a łozeczko stoi puste bo mi nie wygodnieja odkładac ja bo mi brzuch przeszkadza a R czesto nie ma wiec sie tak przyzwyczaiłam i narazie niech tak zostanie 🙂 a wozek chyba kupimy druga spacerówke bo ten co mamy jest z wymieniana godola i spacerówka chociaz ten dla blizniaków to dobry pomysł jeszcze to przemysle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Heloł no jest tu ktoś?
Czyżby wszystkie przeczesywały wątek kwietnióweczek 2010?
Cieszycie się z Perfekcyjnej Pani Domu? W końcu dziś już pierwszy odcinek! 😁 Jeeee!

wez wez
ja mam w dupie pania domu jak antonio na polsacie
bossski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
Heloł no jest tu ktoś?
Czyżby wszystkie przeczesywały wątek kwietnióweczek 2010?
Cieszycie się z Perfekcyjnej Pani Domu? W końcu dziś już pierwszy odcinek! 😁 Jeeee!

wez wez
ja mam w dupie pania domu jak antonio na polsacie
bossski 🙂

ja tam jeszcze kilka dni temu powiedziałabym że wolę Vin Diesla, ale 'lubię go' na fb i ma zbyt inno-orientacjo-seksualne posty... także wracam do wielbienia boskiego Gerarda Butlera, szczególnie ukochanego przez wówczas 14letniego brechtacza Draculę 2000.... ah oh ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
Heloł no jest tu ktoś?
Czyżby wszystkie przeczesywały wątek kwietnióweczek 2010?
Cieszycie się z Perfekcyjnej Pani Domu? W końcu dziś już pierwszy odcinek! 😁 Jeeee!

wez wez
ja mam w dupie pania domu jak antonio na polsacie
bossski 🙂

ja tam jeszcze kilka dni temu powiedziałabym że wolę Vin Diesla, ale 'lubię go' na fb i ma zbyt inno-orientacjo-seksualne posty... także wracam do wielbienia boskiego Gerarda Butlera, szczególnie ukochanego przez wówczas 14letniego brechtacza Draculę 2000.... ah oh ehhhhh


o czym w gadacie bo ja nie hallo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc.
przeczytalam swoje posty i zauwazylam ze nie zlozylam (chociaz bylam pewna ze zlozylam) zyczen maluchom.
Kacperku (wiem ze to wczraj) Joziu i Vanesiu buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcialam oznajmic wszem i wobec ze moje dziecko chodzi 🤪

gowniarz lazi juz sam i nawet sie nie obejrzy czy ide za nim ! Jeszcze dwa DNI temu przyszedl do mnie jak go zawolalam albo go asekurowalam a teraz juz ma w nosie. idzie sam, tylko szkoda ze nie pamieta o tym ze jeszcze sie giba i czesto chwieje jak pijaczek, w rezultacie potrafi poleciec do tylu jak kloda a gdyby mnie nie bylo to az strach pomyslec 😲 😲 😲

Ale chcialam Wam wstawic filmik bo dzisiaj nagralam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
chcialam oznajmic wszem i wobec ze moje dziecko chodzi 🤪

gowniarz lazi juz sam i nawet sie nie obejrzy czy ide za nim ! Jeszcze dwa DNI temu przyszedl do mnie jak go zawolalam albo go asekurowalam a teraz juz ma w nosie. idzie sam, tylko szkoda ze nie pamieta o tym ze jeszcze sie giba i czesto chwieje jak pijaczek, w rezultacie potrafi poleciec do tylu jak kloda a gdyby mnie nie bylo to az strach pomyslec 😲 😲 😲

Ale chcialam Wam wstawic filmik bo dzisiaj nagralam

Dawaj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
chcialam oznajmic wszem i wobec ze moje dziecko chodzi 🤪

gowniarz lazi juz sam i nawet sie nie obejrzy czy ide za nim ! Jeszcze dwa DNI temu przyszedl do mnie jak go zawolalam albo go asekurowalam a teraz juz ma w nosie. idzie sam, tylko szkoda ze nie pamieta o tym ze jeszcze sie giba i czesto chwieje jak pijaczek, w rezultacie potrafi poleciec do tylu jak kloda a gdyby mnie nie bylo to az strach pomyslec 😲 😲 😲

Ale chcialam Wam wstawic filmik bo dzisiaj nagralam



GRATULACJE DLA Krzysia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dawaj filmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ta Rozenek ma piękne włosy ☺️ ☺️
W ogóle idealna jest, piękna, chudziutka, zgrabna, mądra.
Do tego zajebisty dom, wykształcenie..
☺️

Od jutra zabieram się za odkażanie kuchni 😁 😁
Tylko octu nie mam bo używam jabłkowego do gotowania - zaraz do listy zakupów w Almie dodam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...