Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski 🙂
Najlepszego dla Adalki:*

Pola za to jest mój cycuch,wszedzie za mną łazi i np. jak pojde do sklepu i wróce to tylko mnie zobaczy to rzuca zabawki i leci do mnie nawet sie rozebrać nie zdarze,a jak chce ja posadzic by kurtke sciagnac to ryk nieziemski 🙂
W sumie ja też byłam tak za swoja mama,a nie daj Bóg zeby jakiś wujek ja dotknał,czy zatanczyl np na weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hmmm Bry 🙂

Co do sukienek mi sie nie widzą żadne a tym bardziej ta co Alice pokazałaś ostatnia,
ja lubie proste bawełniane
Anielka miała te na chrzinach :0 do tego też z coccodrillo czapeczke koronkowa z kwiatuszkiem i bolerko , wszystko na szydelku.
http://allegro.pl/coccodrillo-sukienka-lato-r-86-jak-nowa-i2175442826.html

Cóz jakas taka niezywa jestem 😞

Lenka miała taką samą i kupioną za 26 zł z przeceny letniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Hmmm Bry 🙂

Co do sukienek mi sie nie widzą żadne a tym bardziej ta co Alice pokazałaś ostatnia,
ja lubie proste bawełniane
Anielka miała te na chrzinach :0 do tego też z coccodrillo czapeczke koronkowa z kwiatuszkiem i bolerko , wszystko na szydelku.
http://allegro.pl/coccodrillo-sukienka-lato-r-86-jak-nowa-i2175442826.html

Cóz jakas taka niezywa jestem 😞

Lenka miała taką samą i kupioną za 26 zł z przeceny letniej 😉


My wtedy kupiliśmy jakos tak za 80 zł pamietam, bo to był sezon wtedy na letnie.+ rajtopki tam + czapeczka i + bolerko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi fajnie, że Nela dobrze znosi Twoje wyjście do pracy 🙂 Ja miałam wracać od kwietnia ale okazało się, że w państwowym żłobku nie ma miejsc a prywatny w okolicy mama jeden i nie ma tam cateringu, z jednej strony to dobrze...ale poza tym musiałabym chodzić na 6 do pracy żeby wyrobić się tak żeby Gabryś był tam 8 h a na 9 to już by mi się nie opłacało do pracy chodzić 🙂 wię po weekendzie majowym wracam na 1/2 etatu od 18 do 22 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ledwo zjaca.
W nocy dopadl mnie such kaszel-taki atak godzinny ze nie moglam przestac 😞 lyknelam sobie syrop prawoslazowy pozniej troche pyrosal i isle do ssania i przeszlo jak reka odjal 🙂

Justyna ja stosuje diprobase. Maść nie jest jak dla mnie super bo jest bardzo tlusta i ciezko sie wchlania wiec ja nie stosuje tylko maz natomiast krem rewelacja pomijajac paskudny specyficzn metaliczny zapach super wygladza mi mege mega szoprstkie rece bo mam jak papier scierny a po nim mam miekka delikatna skore-jestem bardzo zadowolona. Uzywam go na rece i czasem jako krem do twarzy bo mam problem z bardzo sucha skora-luszczy mi sie a po tym kremie mi wszystko przechodzi 🙂

Marinka w kwestii sukienek to muj gust jest obszerny. Ta bordowa mi sie bardzo podoba ale to juz typowo na wazna okazje i dla dziecka chodzacego. Nie lubie osobiscie jak dziecku takiemu malenkiesmu ktore nie chcodzi, nie siedzi ktos stroi w takie sukieneczki. A ta co TY wstawialam to zwyczajna i ladna. Tez taka mielismy podobna bawelniana na chrzest ktory mielismy w sierpniu 🙂 kupilismy za 19,99 w 5-10-15, byla bawelniana i do tego rajstopki i pod spod biale body z dlugim rekawem i tyle po stroju do chrztu 😉
jak znajde fotke jaka mielismy sukieneczke to wstawie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Eeee dziewczyny, przestańta z tymi komentami na FB bo mi głupio ☺️

to po co takie ładnie zdjęcie wstawiałaś? 😁

No one się pozapisywały jak wybierałam jedno do tła i nawet nie wiedziałam że tam wszystkie są 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korcilo mnie zeby zobaczyc o jakim Wy zdjeciu mowicie, no i przyznam szczerze ze faktycznie bardzo bardzo korzystnie ta grzywka dodala uroku i tez bym dala 17 lat 😉 To chyba duzy komplment dla kobiety prawie 2 razy starszej ze wyglada na 17 lat i jest atrakcyjna kobieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...